LSDP lyderė peikia Vyriausybės „šaltų skaičių“ politiką, švietimo ir sveikatos reformas

Grįžti į straipsnį

Kad

Kad portretas
riebes kiaules rinkti neketinu. Jau buvo nustumti nuo loviuko ir vel lenda, yra jaunesnių.

ramas

ramas portretas
kad ir sita balsavo uz lgbt tai viskas pasakyta

oi tie rinkimai

oi tie rinkimai portretas
nors žinosim kad nebalsuoti už tuos, kurie daugiausiai pila pamazgų ant oponentų.

Anonimas

Anonimas portretas
Prisižiūrėjom tų senmergių vadovavimo-jeigu jau savo asmeninio gyvenimo nemoka susitvarkyti,tai ką tokios valstybei gali duoti.Visos bėgiojo po ES parlamentą,ir ten pasipešusios pinigų,vadovauja Lietuvai.Ką jos davė mūsų tėvynei,ar bent pagimdė nors po vieną vaikelį-lietuvaitį?Ne,mat jų požiūris kitas-vaivorykštinis.Taigi,senmergės nesikėsinkit į krikščionišką,kultūringą šalį ir jos tikrąsias vertybes

ekonomistas

ekonomistas portretas
Gera šitai storapagurklei pezėti sėdint Briuselyje, palauk, kitoje vyriausybėje kai būsi premjerė, pažiūrėsim ką jau čia geriau padarysi

blin \\\\\.../////

blin  \\\\\...///// portretas
eik na..ui.

Lauksim

Lauksim portretas
kad atėjusi į valdžią, ji “sušildytų” tuos šaltus skaičius. Bet, kaip rodo ankstesnė praktika, socdemai paprastai tik tuos skaičius išsidalina, palieka valstybę “ant ledo”, tada laukia laiko, kada vėl galės išsidalinti.

Dar kartą

Dar kartą portretas
Apsaugok Viešpatie Lietuvėlę nuo kerštingujų populistų, tuščiagarbių, tuščiakalbių pliurpalų komunistinių likučių po 30 metų

Stervena

Stervena portretas
tik kriukseti temoka kiaule riebi! Valdžioje buvo su kitais prokumunistais- nieko nenuveikė žmonių labui šita gražuole pana. Prie lovio bet kokiais kaltinimais bet kokias nesąmones kriuksint svarbu prie lovio prasibrauti. Va tokie socdemai buve AMB pasekėjai. “Vsio zokono-“ garsioji AMB teze!

lgbt

lgbt portretas
komunistai valdo.

Iliuzija

Iliuzija portretas
Blinkevičiūtė kriuksėdama iš Briuselio karališkos kiaulidės jaučiasi artimesnė mokytojams ir medikams, nei kiekvieną dieną lakstantys ir sprendžiantys tautos problemas ir opozicijos prorusiškas provokacijas vyriausybės nariai. Siaubinga blin ir pa ir si ir an ir ol ir visa gauja ojojoi.

To tai Blinkeviciute teisi

To tai Blinkeviciute teisi portretas
Niekam tas supistas zmogus nerupi, net ir tai bobai B. Noriu pinigus grobstyt tik

Pinigėlis

Pinigėlis portretas
Tarsi kaimaboba, viska ku gali ponia B komentuoja. Rinkimai ne uz kalnu.

Dainius

Dainius portretas
Vėl eilinis užsakytas vemti verčiantis straipsnis apie politinius lavonus.

>>>>atsakingas pilietis ir panasiems

>>>>atsakingas pilietis ir panasiems portretas
Jeigu nemokate kulturingai ir argumentuotai parasyti komentaro tai nekiskite nosies.Apie kokio izdo isslavima kalbate? Ar ji sau pasieme sita izda? Tai buvo ismokos neigaliems,pensionkams,bedarbiams. Seime buvo priimtas istatymas ivesti antro laipsnio valstybine pensija motinoms isauginusioms ir gerai isauklejusioms 7 ir daugiau vaiku.Joms ir buvo ismoketa sita pensija. Saunuole Blinkeviciute!!! Buvo gera ministre sazininga.

Atsakingas pilietis

Atsakingas pilietis portretas
Šita žąsi nė visą iždą LT iššlavė ir išdkrido į Briuselį skalsios duonos lest,o ji ir jos bebrai iššlavė visą iždą iki minuso,paliko visus ubagais ir konservams tvarkyti visas krizės bėdas,o dabar dar drįsta auklėti kitus. Nei gėdos pas žmogų ,nei šąžinės.

Kriuksė

Kriuksė portretas
Madam paršavedė gricacujeva atseit sugrįžo.Kasdien bus pamokslų, o pati yra visiškas 0...AMB palikuonė

taip Blinkeviciute teisi

taip Blinkeviciute teisi portretas
pritariu jai, konservam nerupi paprastas LIETUVOS zmogus, faktas

skiep

skiep portretas
koncervatroliai uzzombinti ozio kgb klano.

Kaunas

Kaunas portretas
Ne reformos buvo o griovimas.Uztai turi būti iškeltos baudžiamos bylos.Nes viską reikės sugrąžinti.

to ir

to ir portretas
pasirodo livinijoj vieni kremliniai? Tie kur bolševikus į prezidentus rinko, seimūnus.

aha

aha portretas
Madam gricacujeva grįžo.Kasdien bus pamokslų

Ir

Ir portretas
vėl sena bebrienė išlindo į areną, ES įgaliojimai baigėsi,tai čia padrums vandenį,priplukdys senų pagalių į savo bebryną.Kyla klausimas: kokie idiotai gali rinkti į seimą šitas atgyvenas,ko gero tik kremliniai.

klausimas debiliukams

klausimas debiliukams portretas
paskutiniui - čia kokia kalba? Lietuviškai būtų paskutiniam.

4U

4U portretas
Konservatoriai irgi peikė Karbauskio valstiečių, kai buvo valdžioje, įvedamus mokesčius. Ir ką, gavo valdžią konservuoti ir Šimonytė neatšaukė nei vieno valstiečių mokesčio kaip žadėjo. Taip visi ten kritikuotojau postringauja tik tam, kad patekti prie lovio.

socdemai turėjo

socdemai turėjo portretas
du glušius tai ją ir Butkevičių , nejau nieko geresnio neranda ir vėl tas pats grėblys

Ha

Ha portretas
Sekanti anuko meiluze?

Onute

Onute portretas
LSDP lyderė per savo tupėjima seime LGBT lyderiams kilnojo savo letena už geju santuokas ir vaiku atėmimus Dabar labai aktivi briuseliu geju istatymu palaikytoja RIr kas du žmogus gali už tokia išpera balsuoti nebent visa lgbt eis už ja balsuoti

Rasa to Kaunas

Rasa   to  Kaunas portretas
Ir ka tu čia debil;e prirašei Skaitai kad kiti durni kad tavo asilo sapaliones priimtu už tiesa Kada žiopli jin pakėlė pensipas kad dabar jau tiek metu praejo kaip konslibai ir soclLKP valdo pasikeisdami lietuva o pensijos 300 kada tu šudvabali matei tuos du šimtus kad ta aferistė išviso kaip valdė tai tik 30 litu -litu žasine jin pridėjo Dr buvo padidintos pencijos prie Karbauskio daugiau niekada niekas nedidino pensiju konservai nei lito nera dadėje Taip kad baig šūda malti tu KAUNAS bukagalvi IŠ KAUNO

Virš 30 metų

Virš 30 metų portretas
Iš eilutės vieni kitus kaitaliojasi,o Lietuva,kaip ta merga-išsižergus-gal dabar ženysis?

karma

karma portretas
Tas pats š... kaip ir konslibanas, iš tos pačios šik...nos išlindę.

to paskutiniui patvoriniui

to paskutiniui patvoriniui portretas
tau su lietuvių kalba viskas gerai? Valstiečio šuo raštingesnis.

?

? portretas
landsbergiai nedirbo KGB?

Riebus kuilys

Riebus kuilys portretas
Riebi kiaule aiskina kaip sunku gyventi darbo klasei :-)

Paskutiniui patvoriniui anonimui

Paskutiniui patvoriniui anonimui portretas
Valstieti, jau karve pamelzei?

Darbininkas

Darbininkas portretas
Nenoriu blinkeviciutes izeidineti, bet nusimestu ji tuos ekstra kilogramus, nes ji patodo kaip ji gerbia savo darbininku ir valstieciu klases rinkejus.

Anonimas

Anonimas portretas
Durnių suras konservatnikai, landzberginių subinlaižiai. Visi vienodi ir žiūri tik savas kišenes iš kokio lovio pasipildyti. Šlykštu, kai dabar vieni per kitus lipa ant bačkos, kad tik pasidemonstruot.Niekšų gaujos.

Joo

Joo portretas
Tipinga populistė. Viską ir visus kritikuoja, o pati žeriasi gerą algą Briuselyje.

Salin socialistus-komunistus

Salin socialistus-komunistus portretas
Socialistines demokratijos lydere temoka tik proletariata uzburti. Nulis rimtu pasiulymu, tik gyvenkime i skola, valstybes finansus kada nors desinieji ateje vel sutvarkys, ar ne? Tipine leftiste komunistele

Negi

Negi portretas
Ji sugebės surasti kažkiek durnių, kurie balsuos už ją?

Vyriausybę peikti moka

Vyriausybę peikti moka  portretas
ne tik socdemų partijos pirmininkė . Vietoje gražių kalbų rinkėjams , gerb. Vilija Blinkevičiūtė geriau liktų Lietuvoje ir parodytų savo partijos sugebėjimus kaip reikia ne žodžiais, o darbais mylėti Lietuvos žmones. Partijos pirmininkė kalba viena, o jos atstovai Seime balsuoja taip,kaip reikia valdantiesiems. Išvažiuos į Briuselį po rinkimų į Europos parlamentą ir tiek žinių : iš toliau lengva užjausti,rūpintis ir mylėti žmones. Keista, kad dar yra tikinčių ,jog socdemams rūpi paprasti žmonės : ne kartą ir ne du turėjo progą parodyti,bet..

Max

Max portretas
Tuščia vieta.

JULIUS

JULIUS portretas
PADKALŲ NEŠIOTOJA VISI BLOGI TIK NE SOC DEMAI PAŽIŪREKIM KIEK METŲ BUVO VALDŽIOJE ISKAITANT SU PAULAUSKO PARTIJA SUGEBĖJO TIK IŠVAISTYTI SODROS PINIGUS TI TAM KAD JUO RINKTU

to Kowno

to Kowno portretas
kur pradigo komunistai? Išvažiavo ten kur kitus vežė - į Sibirą? Kawianskas, akis prasitrink - lietuvos socialdemokratai su komunistais sužiženijo. Naujasis jaunavedžių pirminykas buvo bolševikas Algirdo mykolas.

Kaunas

Kaunas portretas
Patyre politikai socialdemokratai,tik jie gali valdyti Lietuvą .Dabartiniai dar yra žali agurkai nedaauge . Blinkevičiūtė kaip buvo socialinių reikalų ministrė niekada nepamiršiu ,ji dirbo Lietuvai ir jos žmonėms ,pensijos buvo padidintos po kelis šimtus o ne po trys eurus.Puikus politikai ,kitu dar kolkas tokių nėra.O V.Blinkevičiutę sūlyčiau per prezidento rinkimus rinkti Ją.Kam šį partiją atrodo komunistų ,tai tegul žegnojasi..Nusibodo šita vyriausybė,Seimas ,kad laukiu nesulaukiu rinkimų.

Tas pats

Tas pats portretas
BBB,tik kitoje rankoje

Rinkėjas

Rinkėjas portretas
apsaugok Viešpatie Lietuvėlę nuo komunistinių populistų ir tuščiagarbių tuščiakalbių kiršintojų tokių kaip šita riebi ponia.

Galerijos

Daugiau straipsnių