M. Adomėnas traukiasi iš viceministro pareigų: padariau neatleistiną klaidą

Mantas Adomėnas pranešė, kad traukiasi iš užsienio reikalų viceministro pareigų.

Žinia apie tai politikas pasidalijo feisbuko paskyroje.

„Padariau didelę ir neatleistiną klaidą – vairavau neblaivus. Todėl traukiuosi iš užsienio reikalų viceministro pareigų.

Po vakar dienos pasisėdėjimo su bičiuliais, kuris užtruko iki vėlumos, pamiegojęs septynias valandas maniau, kad jau būsiu išsiblaivęs, ir nuvažiavau už trijų kilometrų nuo miestelio Molėtų rajone prie ežero išsimaudyti. Paaiškėjo, kad klydau – grįžtantį mane patikrino policija ir nustatė 0,62 prom. girtumą.

Tai tik mano kaltė. Dėl jos labai apgailestauju. Nemėginu teisintis. Atsiprašau visų, kurių pasitikėjimą šiais savo veiksmais apvyliau“, – socialiniame tinkle rašė M. Adomėnas.

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis tvirtino neturėjęs priekaištų dėl M. Adomėno darbo kokybės, tačiau jo sprendimą atsistatydinti po šio įvykio vertina teigiamai.

„Tačiau po įvykių, kuomet vairavo neblaivus, jo apsisprendimą atsistatydinti vertinu kaip tinkamą žingsnį“, – BNS perduotame komentare šeštadienį teigė ministras.

Premjerės spaudos tarnyba BNS nurodė, kad Ingridos Šimonytės vertinimu, viceministras padarė akivaizdų pažeidimą ir jo sprendimas trauktis yra garbingas žingsnis.

Su pačiu M. Adomėnu BNS šeštadienį nepavyko susisiekti. LRT radijui jis patvirtino informavęs G. Landsbergį apie atsistatydinimą.

„Pranešiau ministrui, nėra daugiau ką komentuoti – tai mano kaltė, mano klaida ir viskas“, – sakė jis.

M. Adomėnas užsienio reikalų viceministru dirbo nuo 2020-ųjų gruodžio vidurio, kai po Vyriausybės suformavimo į pareigas buvo paskirtas kartu su kitais viceministrais.

Nuo 2000 iki 2018 metų ji buvo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tų metų birželį partijos Priežiūros komitetas jį pašalino iš partijos už nederamus ryšius su koncernu „MG Baltic“.

M. Adomėnas 2008–2020 metais buvo Seimo narys, 2020-aisiais jis pralaimėjo rinkimus Raudondvario vienmandatėje apygardoje. NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Ar tas maldeikių psichelis, kuris norėjo mus taivaniui parduoti ?!! Jis avių prof.

Anonimas

Anonimas portretas
Teisybę parašė apie ožius ir kgb agentus.Tegul nelenda prie valstybės.

Ožiai ir veršiai vaidenasi?

Ožiai ir veršiai vaidenasi? portretas
Iškrypėlis gal esi,ar tik šiaip vatinis durnius?
VISI KOMENTARAI 109

Galerijos

Daugiau straipsnių