A. Mazuronis: nesinorėtų likti paskutiniu prezidento rinkimuose

Darbo partijos pirmininkas Andrius Mazuronis sako, kad jo vadovaujamos politinės jėgos tikslas sudalyvauti šiuose prezidento rinkimuose jau yra pasiektas. Vis dėlto, kaip pripažino politikas, jam likti paskutiniam tarp visų kandidatų į šalies vadovo postą nesinorėtų.

„Jau turime labai gerą rezultatą – esame vieni iš keturių parlamentinių partijų, kurios turi kandidatą šiuose rinkimuose. Tai čia jau yra labai didelis pasiekimas. (...) Mūsų tikslas buvo aktyviai sudalyvauti rinkiminėje kampanijoje. Tai mes ir padarėme, dabar viskas rinkėjų rankose – koks bus rezultatas, tokį priimsime“, – portalo „alfa.lt“ transliacijoje sekmadienio vakarą kalbėjo A. Mazuronis.

„Žinoma, nesinorėtų likti paskutiniu, kaip ir niekam dalyvaujančiam, bet mes turėjome tam tikrų savo tikslų – partinės struktūros mobilizavimas, tam tikrų politinės darbotvarkės diskusijos pakeitimas (...) Man džiugu, kad tai pavyko padaryti ir aš tai jau vertinu kaip sėkmę“, – sakė kandidatas.

Vertinu tai kaip didžiulę sėkmę.

Jis taip pat pažymėjo, kad rinkiminė patirtis partijai bus naudinga kituose šiemet vyksiančiuose rinkimuose.

„Vertinu tai kaip didžiulę sėkmę – kad turime kandidatą, kad sudalyvavome, kad parodėme kažkokią politinę darbotvarkę ir nuo tos darbotvarkės atsispiriant galėsime judėti į visus kitus rinkimus – artėja Europos Parlamento rinkimai, parlamento rinkimai metų pabaigoje. Tai įsivažiavus į tą normalų rinkiminį ciklą mums dalyvauti tuose artėjančiuose rinkimuose bus ženkliai lengviau nei toms politinėms jėgoms, kurios šiuose rinkimuose nedalyvavo“, – kalbėjo A. Mazuronis.

ELTA primena, kad sekmadienį vyko prezidento rinkimai ir referendumas dėl pilietybės išsaugojimo. Atiduoti savo balsą šalies vadovo rinkimuose prie balsadėžių atėjo 59,37 proc. piliečių.

Dėl šalies vadovo posto varžėsi 8 kandidatai: antrosios kadencijos siekiantis Gitanas Nausėda, konservatorių keliama premjerė Ingrida Šimonytė, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ kandidatas Giedrimas Jeglinskas, Laisvės partijos atstovas, buvęs Konstitucinio Teismo (KT) pirmininkas Dainius Žalimas, Darbo partijos lyderis Andrius Mazuronis, savarankiškai išsikėlę teisininkas Ignas Vėgėlė, gydytojas Eduardas Vaitkus ir eksparlamentaras Remigijus Žemaitaitis.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių