Naujausia apklausa atskleidė, kuris kandidatas į prezidentus laikomas favoritu

Grįžti į straipsnį

!

! portretas
Už E. Vaitkų tikriausiai daugiau balsuotų.

Pastaba

Pastaba portretas
Ar protaujantis žmogus gali balsuoti už I. Šimonyte ir G.Nauseda, kurie visai nugyveno valstybę,leido niekinti jos simbolius?

Taigi

Taigi portretas
> Niekam .................Kokia dar Daukanto aikštė? Vėgėlei žirgas pasibaidė ir dabar jo kaulus Neries lankose baigia iškratyti.

Niekam

Niekam portretas
Niekam ne paslaptis, kad į Daukanto aikštę ant balto žirgo įšuoliuos Vėgėlė. Žinovai tikina, kad tai įvyks po I-o rinkimų turo.

krisk is koto

krisk is koto portretas
Taip ir matau Simonyte prezidente. Kelnes iki pusiau blauzdu, suglamzytas svarkas arba is palovio istraukta nunesiota bliuzele su apytrumpem rankovem, skarele ant kaklo kad nesimatytu Adomo obuolio, pasisiause, nesukuoti plaukai ir debiliska, arkliska sypsena. Apie intelekta jau net nekalbesiu. Darzo baidykle su arklisku jumoru ir visiska netolerancija kitai nuomonei. Tikiuosi po visu rinkimu jos daugiau nematyti. Visos atmatos, kaip taisylke, issiunciamos i Briuseli.

nesikeikiant

nesikeikiant portretas
Uzsienio politika yra svarbiausia prezidento prerogatyva, taciau Lietuvoje visai uzsienio politikai vadovauja nesusitupejes stukaciaus anukas, o Nauseda klapsi akimis ir mala suda. Tokio bekiausio liurbio dar paieskoti reikia. Tipiskas swedbanko klapciukas. Ka seimininkas liepe ta daro. Konservatoriu koju pasluoste, o ne prezidentas.

pastebejimas

pastebejimas portretas
Naujai paskirtas valstybes premjeras teikia prezidentui ministru kandidaturas, o jis jas atmeta arba tvirtina. Pagal dabartine ministru kabineto veikeju kompetencija persasi isvada kad ponas Gitanas yra dalbajobas Nr1 Europoje ir aplinkiniuose zemynuose. Vien tik jo nevetuoti ir patvirtinti Siomos Gentvilo & Co istatymai ir potvarkiai normalu zmogu vercia is koto. Dar tas lochas svajoja apie antra kadencija. Nebent dauguma lietuviu serga skleroze ir alshaimeriu.

d

d portretas
ožio pampersini vyt ne tik iš prezidenturos bet ir iž LIETUVOS

....../

....../ portretas
Vėgėlė taip pat gražus ,inteligentiškas ir stuburą skystą turi ir liaunas iš kažkieno parašytų popieriukų skaito... Netapęs prezidentu jau viešai du kartus apsimelavo... Advokatais negalima tikėti -- pats VĖGĖLĖ įrodė meluodamas viešai... .Vėgėlė su Grybauskaite vėliavikes pasiėmę karines pratybas atlikinėjo Baltarusijos pasienyje... Nelabai panašu ,kad tai buvo naudinga LIETUVAI....Daug geriau jautiesi žvelgiant į EDUARDO VAITKAUS VEIKLĄ... Galingai ir tvirtai girdi : ,, Lietuva neparduodama niekam . Lietuviai garbingi ,laisvi ir laikosi savo konstitucijos-- saugo nepriklausomybę ir augina ką nori savo žemėje...

Jo

Jo portretas
Viena aišku prezidenta dabartini keisti reikia vidaus politikoje nulis .Energetikoje aferos tyli viskas gerai gerovės valstybe kuria atseit tik Kreivis savo afioras su Igničiu suka bankai skriaudzia tauta.Užsienio politika tik ukraina ant liežuvio ir ka dar duoti ukrainai kai Lietuvoj gaisrininkai be spec priemoniu gaisru gesinti vyksta.Rimtu pertvarku valstybėje reikia per silpna yra Nausėda neturi ir minčiu ka pasiulyti tautai .

TS-LKD first?

TS-LKD first? portretas
Beveik 4 metus kovoję pries "stiprų Prezidentą" - konservatoriai pasuko Putino pramintu keliu?!

to visada

to visada portretas
buduli, dėk viltis į gražulį arba šustauską, nuo vegeles apsaugok Dieve.

visada

visada portretas
prie lyderių reitinguose priklijuojama ir Šimonytė, nors nemanau kad ji turi tautos palaikymą. Vyriausybė reitingų dugne, o į prezidentus ketina pretenduoti - to dugno vadė. Nėra logikos.Šimonytė ir Naudėda - LT duobkasiai. Jei neateis naujas, Lietuvai dirbantis žmogus, mums amen. Dedu viltis į I. Vėgėlę.

Klausimas užsikasimui kandidatams.

Klausimas užsikasimui kandidatams. portretas
Kokia jūsų nuomonė: „Grynieji pinigai – tai atspausdinta laisvė.”?

Hanibalas

Hanibalas portretas
Prezidentui neužtenka būti gražiam ir aukštam . Reikia STUBURO .

Hanibalas

Hanibalas portretas
Jau ta Vilmorusss .... Seku , seku , seku pasaką

Aš portretas
galvojau balsuoti už Nausėdą, kol neapdovanojo moteriškės už nuopelnus Lietuvai, kuri nekenčia lietuvių.

Tadas

Tadas portretas
Katik pasirašiau už kandidata į prezidentus advokata Vėgele .Kito kelio Lietuvai nematau aukštas ir gražus darbuojasi ne Lietuvos naudai.Galės po rinkimu važiuoti į ukraina pas Zelenski .Ir užteks melo apie gerovės valstybe kai leidžia siautėti Kreiviui ir Igničio akcininkams.

Deje

Deje portretas
Šimonytė pasiputusi bet tušcia tuštukė filosoginiu dvasiniu vertybiu kalboje nesigirdi.Kai atveria burna tai kalbelė kaip mano sodo kaimynės pletkininkės žodinas skurdus .Bendradarbis konservatorius sako kad už ja nebalsuos ir konservatoriai. Konservatoriai turi Ušacka bet jo nekenčia landsbergas ir Šimonytė dėl harizmos ir tautos palaikimo be to jo vertybės konservatoriškos o ne liberalios .Šimonytės fiasko akivaizdus .

:)))

:))) portretas
tik didziausi putino draugai gali balsuot uz simoniu arkli

Manau

Manau portretas
Nausėda 2024 galės būti tik premjeras, labai kritikavo vyriausybę. Galės dabar parodyti ar moka vadovauti... jaunuolis

Kaunietis

Kaunietis portretas
Lyderė yra Šimonytė, o kiti tik klounai su raudonom nosim.

Rinkėja

Rinkėja portretas
dori mastantys piliečiai balsuos už I. Šimonytę taškas, apsaugok Viešpatie Lietuvą nuo amžino pagyrūno populisto vegeles ir pasipūtėliškai arogantiško nausėdos.

elena

elena portretas
tai cia sneka apie vilniu nes kiek teko girdeti tai uz ji niekas nebalsuos nebent ukrainieciai jis jiems labai artimas

Gerbiu

Gerbiu portretas
Gerbiu jūsu nuomone Kauniete Nausėdos kaltė ne per didžiausia Londone .Bet pats ponas Nausėda yra pamiršes Lietuvos reikalus pirmoj vietoj ukraina.Lietuva del ukrainos apgynklavimo yra nugynkluota nėra kaip ne rezervistu į pratybas pašaukti paseniečiai be automatų.Tai negali testis pataikauti Vašingtonui kad pagyrtu bet nepagirs kad patys esam be gynklu yra grėsmė nacionaliniam saugumui.Lietuva turi būti pirmoj vietoj sutvarkytos Igničio aferos ir jokiu stadionu kada valstybė pavojuje. Negalima būti geruliu kai valstybė pavojuje ir nuolaidžiauti konservatoriu kvailiems sprendimams.Tikiu Vėgele manau bus griežtas tokiais klausimais.

Su \\\\\.../////

Su \\\\\...///// portretas
nuostabe "švente" karo o'Krainainoj metinėm,narcizas pasveikino šunaują.___per"Rinkim" narcizą,nes karas jam šventė,to lanzbirkai nori,kaip slyvų prisivalgę š...................

M

M portretas
Čia nėr ką rinktis net… nebutu Nausėdos - na tada Vegele galima gal ir butų, bet čia iš idėjos jau daugiau tik, koks žmogus butų na kai viskas gerai yra, ramu ... Daba ir taip aišku kas turi komanda ir test darbus turi… problemos tikros daug didesnes už Lietuvėlę deja…

kauniete

kauniete portretas
ko cia nervuojates, juk PREZIDENTAS nevyko pramogauti, ko nesirupinate seimo chebros su seimo pirmininke preisakyje isvyka, tikrai mano manymu vyko kaip i pramoga, bet jums ne motais,

Gerovės valstybė

Gerovės valstybė portretas
Gerovės valstybė ambasadoriui Bajarunui ir Nausėdai.Berods Bajarunas pinigus gražin o o Nausėda ar dasimetė?Nausėda kiek supratau pritartu ir lietuvos kariu siuntimui į ukraina tai reikštu mūsu Lietuvėlei isitraukima į kara aišku ponas Nausėda saugiai pabėgtu į Briuseli.Dieve saugok Lietuva nuo tokio prezidento kaip Nausėda norinčio tėvyne itraukti į kara.

Tautietis

Tautietis portretas
Rinkimus laimės Vėgelė tai visi žino.Nausėda yra buves komunistas pataikauja konservatoriams ir korumpuotas su ambasadoriu anglijoje už mokesčiu mokėtoju pinigus kaifavo miuzikle vaišinosi restorane.Ponui Nausėdai rupi ukrainos reikalai o ne lietuvos per ji ir konservatoriu vyriausybe lietuva nugynkluota gynklus išvežant į ukraina.Išleistas milijardas euru ukrainai už kuriuos buvo galima moderniai apgynkluoti Lietuvos kariuomene.Padoriems lietuviams Nausėda yra neprimtinas todėl ir parašu nesurenka.

Net

Net portretas
be Lietuvos prezidentas gyvens daug geriau,nei Lietuva su juo! Ka "beisrinktum"!

balsuosiu

balsuosiu portretas
tik uz zyngery,Lietuvoj bus daug turistu

Rimas

Rimas portretas
Ir durnam aišku kad Nausėda.

Ne visiems žinotina

Ne visiems žinotina portretas
Remkimės naujausiais pranešimais, kurie vis dar įslaptinti. Mat jie rodo Igno Vėgėlės pirmavimą preliminariniuose tyrimuose. Vadovaukimės šiais duomenimis, agituokime kaimynes ir kaimynus.

Mes

Mes portretas
Vatos rinksime savą, tą kuris rašo su klaidomis, už gitanoidą,arba tutku,nuo,gal dar viagialė,vienžo visų šalių mankurtai ir kremliniai pirmyn.

Anonimas

Anonimas portretas
ŠAIKOS NERINKSIME.....JĄ PASKIRS ŠEIMININKAS IŠ LONDONO...

J.V.Stalinas \\\\\.../////

J.V.Stalinas \\\\\...///// portretas
Rinkimus laimi ne kas balsuoja,o kas balsus skaičiuoja.____Ne duok Dieve,kad kartotūsi,o gal E.VAITKUS tą Velnio karusėkę subarstys.

paprasta tiesa

paprasta tiesa portretas
Kol žmonės neįsisąmonins kad “konstitucija” Lietuvoje de facto yra niekinis pliurpalų rinkinys, kad ta fantastinė deklaratyvių tezių knygelė yra tik kriminalinės chuntos priedanga, kol žmonės banditų gaują vadins valdžia, kol režimą vadins santvarka, kol egzistuos bukai naivus tikėjimas ” rinkimų” cirkais- t.y., kol daiktai nebus pradėti vadinti tikrais vardais, tol viskas tik dar labiau blogės. Norint nugalėti blogį, pirmiausia jį reikia įvardinti tikruoju vardu. Blogis Lietuvoje klesti vien dėl žmonių kvailumo, o iš kvailumo seka nuolankumas.

apgailėtina parodija

apgailėtina parodija portretas
Šitie,atsiprašant,“rinkimai“ yra visiškai tuščias nieko nelemiantis debiliškas farsas, nė kiek ne blogesnis nei tarybiniais laikais-bet kokiu atveju visada „laimi“ tik tolerastų ir vagių blokas, jokiai realiai opozicijai juose dalyvauti tiesiog NELEIDŽIAMA. Mūsų valdžiagyvių niekas nerenka-juos visus iki vieno iš anksto PASKIRIA jų ponai už Atlanto nuo pat 1990 metų. Rinktis paprasčiausiai nėra iš ko. Visos "partijos" tėra elementarios konkuruojančios banditų gaujos,tesiskiriančios tik pavadinimais,jų tikslai visiškai vienodi-negrų ir afganų kolonizuota ir bilo bandito mirties vakcinomis išnuodyta bei sučipuota Lietuva be lietuvių.

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Šalia nuo'sėdos ir Šiman save gerbiantis pilietis "nesifotkims".

:)

:) portretas
Tai Avulis turi viešbutį Kryme.

Manau,

Manau, portretas
visi is eiles tinkami esafotui.

:)

:) portretas
durnelis tas Vaitkus....

Už portretas
Profesorių Eduardą Vaitkų.

>>>Tam vištos \\\\\.../////

>>>Tam vištos \\\\\...///// portretas
>Gaidį,KAUKOLĖS tai nesitikrinsiu,bet tau plunsnuotasis "broli" siūlyčiau pasitikrinti KAUKUOLĘ,jei ją turi,o gal tik snapą ar o'Žio ragus.

Kacapnikas

Kacapnikas portretas
Jei balsuosit uz simonaite, putke sake kad neuzpuls

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kauniečiui gal girtas....

Kaunietis

Kaunietis portretas
Balsuosiu tik už Šimonytę.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Niekaip negaliu suprasti tokių apklausų rezultato, kur piš III vietoje! Ar jau visai degradavo Lietuvos piliečiai? Piš prezulidente nori matyti: ji - išdarkė lietuvių kalbos abėcėlę (net sovietmečiu į ją nebuvo kėsintasi); ji- ištrynė šeimos vertybes; ji - virš visų iškėlė gėjus, lesbietes ir visus padarė belyčiais žmogomis; ji- niokoja jaunąją kartą su savo brukama gyvenimo įgūdžių programa; ji - sudarė sąlygas stepukoniams ir į jį panašiems kaip anūkas išplauti pensijų fondo ir kitus mokesčių mokėtojų pinigus; ji - nuskurdino mus finansiškai! Ir nori dar, kad būtų prezidente! Kas jie tokie, kad nesuvokia esamos situacijos? Arba suvokia jos pačios dabartinė šaika ir nenori prarasti tos "aukso sau gyslos"!

Jurgis

Jurgis portretas
Keturi komunarai ? Buvo tokie Kaune.....

Niekada

Niekada portretas
negalima balsuoti už prezidentą neturintį jokių supratimų apie dabar esančią pasaulyje problemą- karą. Tad rinksiuos atsakingai,tikrai senai turintį patirtį ir supratimą esant tokioje pasaulinėje padėtyje prezidentą. Tik ne už naujokus,kurie įneš sąmišio į ateities perspektyvas. Tad būkit žmonės sąmoningi,jeigu norit kad jūsų gyvenimas netaptų katastrofa.

edukuotas vatnikas

edukuotas vatnikas portretas
tik uz pedopartija. mums reikia praskolinti valstybe iki dugno

Vidas

Vidas portretas
Kur Eduardas Vaitkus foto ? Paskolint Kauno dienai ?

Vatnykas

Vatnykas portretas
Aš tai tik už prezidentą Lukašenką. Šitų nei vienas net jo puspadžio nevertas.

Niekada

Niekada portretas
Balsuosime už išreitinguotą ir beraštį gražuoliuką

nubet

nubet portretas
tik debilai gali balsuot uz simonyte

Tam vištos

Tam vištos portretas
Klausyk tu buožgalvi neišnešiotas savo motinos aborto liekana pampersus pasikeisk nes matosi kad myžalai visai smegenis užspaudė todėl ir rašliavoji visokius nesamoningus žodžiu kratinius, arba atvažiuok į Žiegždrių durnyną pasitikrint savo kaukolę

MAN LABAI RŪPI

MAN LABAI RŪPI portretas
gal kandidatai matė STEPunkonį, o man per TV nerodė? O SU Borusevičium jau pakalbėjo?

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas rinks į LR Prezidentus gyd.prof.Eduardą VAITKŲ,spaudžiam ŽALIĄ.

Blinda

Blinda portretas
Žemaitaitis arba Tutkus.Kitiems kandidatams siūlau atsiimti savo kandidatūras,o Šimonytei siūlyčiau iš vis 20 metų negalvoti apie valstybės tarnybą.

Vėgėlė \\\\\.../////

Vėgėlė \\\\\...///// portretas
sisteminis,tariamų koncervų tęsinys,matot kaip jį "kemša" su beprotiškom reklmom į prezidentus,kodėl sliapia E. VAITKŲ,jo bijo,nes jis dirbs žmonėms ne šaikai.____Tik už E.VAITKŲ.

Romas

Romas portretas
Tik uz zelenski

>>>Titas \\\\\.../////

>>>Titas \\\\\...///// portretas
>Kada išsirašei???

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
tikit vadinamos "apklausos" skaidrumu,spaudžiam ŽALIĄ.

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas bent kartą buvot "sutrukdyti" portalo "Wilmorus",spaudžiam ŽALIĄ.

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas rinks į LR Prezidentus E. NAUSĖDĄ,spaudžime ŽALIĄ.

Nu

Nu portretas
Jo KGB klanas...... O dar patsy stume ant savu... Nieko svento....

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas rinks į LR prezidentus I.Vėgėlę,spaudžiam ŽALIĄ.

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas rinks į LR prezidentus G.Nausėdą,spaužiam ŽALIĄ.

Vištos Walmora \\\\\.../////

Vištos Walmora \\\\\...///// portretas
Kas rinks į LR prezidentus I Šimonytę,spaudžiam ŽALIĄ.

Višta \\\\\.../////

Višta \\\\\...///// portretas
Jau save mele išsidaė jog porf.gyd.Eduardas VAITKUS "surinko" mažiau 2 proc,____Tai sukčiai save demaskuoja.

Naujausia apklausa tautos balsas

Naujausia apklausa tautos balsas portretas
Kas už I. Vėgelę - žalią, kas už G. Nausėdą - raudoną.

QWX

QWX portretas
Kuomet 1988 m. E. Masytė su visa tauta išgyveno dainą LAISVĖ, G. Nausėda priklaupęs bučiavo raudoną vėliavą su Lenino atvaizdu... Šlykščiau ir būti negali ...

Titas

Titas portretas
pagal komentarus, tai atrodo psichiniai ligonys,kodėl jie dar ne Vasaros 5

Pirmoj eilėj lietuvių interesai

Pirmoj eilėj lietuvių interesai portretas
Balsuosiu už tą kandidatą, kuris gins Lietuvos ir lietuvių interesus. Lietuviai liko "gale ratų". Kas vyksta Lietuvoj, visi mato, jau nevardinsiu sprendimų absurdo.

Anonimas

Anonimas portretas
Tik Šimonytė-tai Tai Grybauskaitė Nr2 neapsigausit

Kartuves lanzbergo banditams

Kartuves lanzbergo banditams portretas
Stop kgb ! Nuoseda siusti i ukraina pas draugus banderovcus i fronta

N̷O̷_̷u̷k̷r̷a̷i̷n̷a̷!̷

N̷O̷_̷u̷k̷r̷a̷i̷n̷a̷!̷ portretas
Klounada, pize lietuvau su nauseda

du viduriunius nuotraukoj -tai reikia y kalejima

du viduriunius nuotraukoj -tai reikia y kalejima portretas
sodint arba prie sienos statyt ,o ne y prezidentus rinkt.....

Anupras

Anupras portretas
Tik uz Generola Valda Tutku . Dar vertas demesio profesorius Vaitkus ir Zemaitaitis . Kiti visi gatviu sluoti.

Apsaugok dieve

Apsaugok dieve portretas
Žinoma, kad nei vienas.

O

O portretas
Jum tikrai reike tokios istaigos kaip prezidentūra? Negaila milijonu į orą?

kremliaus dvokiantys autai

kremliaus dvokiantys autai portretas
Tik už playboy modelį kumele.

jo

jo portretas
Realybėje favoritas šiandien yra Vėgėlė.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Realybės neatitinkančios prognozės

bigcatwar

bigcatwar portretas
..as noriu LR prezidentu matyti gnr Pinoceta...Ta chutwe nieko nemoka

vilte

vilte portretas
sitos pasakecios skirtos vilnieciams.Ten visi bukiai.Tokiais straipsneliais siulo mums vel lipti i ta pati s a.Tik gerb.prof.E.Vaitkus dar gali istraukti Lietuva.Jei ir si karta,zmones padarys neteisinga sprendima,tai gal jie ir verti ,kad juos suvarytu i apkasus ir padaryti patranku mes.

Curwa

Curwa portretas
Tai baidykles karjeristai tinginei

Anonimas

Anonimas portretas
Gaidžio kišenė vis pildoma. Mulkina durnelius, makaronus kabina, Subingalviai, dundukai tiki tais paistalais ir žiūri LRT televizijas.Šlykštu.

Anonimas

Anonimas portretas
Už I.Šimonytę

d

d portretas
šitas savanaudes lansbergiu šiknalaižius LAUK IŠ LIETUVOS

Cha, cha, kaip mus apgaudineja

Cha, cha, kaip mus apgaudineja portretas
Ar balsuosime už vegelę ar už šimonytę ar už Nausėdą, nėra jokio skirtumo, nes jie visi konservatorių kandidatai. O kad Vegelė konservatorių kandidatas patvirtino pats Andrius kubilius

na

na portretas
LRT apklausa...stovi mašinikės LRT prie konservų būstinės...aš šita apklausa netikiu...nebalsuosiu už Nausėda, kuris tapo ne Lietuvos, o Ukrainos kažkuo...noriu turėti Prezidentą kuris mylėtų savo Lietuvą, kaip mylime mes likę čia neliakiame ė Užsienius, nei dirbti, nei gyventi...sunku kiekvienam viskas brangsta Ignitis iš vis kaip išprotėjęs...graudu kai L:ietuvos puošmenos miškai parduodami užsieniečiams, o paskui verkiama, kad mūsų senelių, protėvių žemę kažkas kerta naikina, o mediena išveža į užsienį. Stato danai gamtą teršiančias gamyklas, kur neturėsim gėlo vandens..liūdna kai Seimo nariai surišti su lošimo namais, liūdna klausyti apie kosmosus, kanapes ir t.t. Širšalas ištisai Seime...savi žmonės kiekvieną dieną gąsdinami karu taip gąsdinami, o po tais gąsdinimais vyksta pinigų plovimas pvz Stepunkonis, Džiugelis net vandenį vagia...gėda, liūdna ir labai graudu

Mes

Mes portretas
Vatos rinksime tutku gitanoidą viagialė, visų šalių vatos pirmyn į praeitį.

To viskas reliatyvu

To viskas reliatyvu portretas
Kai pamačiau nuotrauką ,kur vegelė per covit karantiną stovi susikabinęs rankomis su grybauskaite ir tapinu baltarusijos kelyje ,tai tapo aisku kam jis atstovauja,o kubilius dar patvirtino,kad vegelė jų kandidatas...

JUOZAS

JUOZAS portretas
BALSUOKYT UZ EDUARDA VAITKU.JIS PADARYS TVARKA LIETUVOJ.

Viskas realytivu

Viskas realytivu portretas
Ateina į prezidentūrą naujos kartos (nekomunistas) išsimokslinęs šiuolaikiškas, bet išsaugojęs nacionalines vertybes dr. Ignas Vėgėlė. Socialliberalkonservatoriams tai kaulas gerklėje, nes jis nėra sisteminis politikas, jo neslėgs partiniai, pažinčių, dvasiniai ar piniginiai ryšiai.

tik

tik portretas
si visa komsaika patys musa patys rekia ir sie satanystiniai pridurkai dar drista lot ant musu visu gerb. prof E.Vaitkumi kuris surinko daugiausia balsu ir akivaizdziai sios saikos bestiju yra blokuojamas velniop visa sia vagiu ir parsidaveliu saika ir VALIO E .VAITKUI kuriam lygiu ner -;;-;;-;;-

JEIGU KLAUSTŲ LIETUVOS PILIEČIŲ....

JEIGU KLAUSTŲ LIETUVOS PILIEČIŲ.... portretas
Tų dviejų veidų tikrai nebūtų. O Šimonytė aplamai būtų pačiame gale.

Sita apklausa

Sita apklausa portretas
Verta Armonautu skrydziui I kosmosa

Anonimas

Anonimas portretas
Iš ŠITŲ netinka nė vienas.Kai bus rinkimai tai ir matysim ką rinkti.Šitie ne diplomatai,nemylintys Lietuvos ir lietuvių,nesilaikė duotos priesaikos.Lai vyksta į Ukrainą,arba Izraelį.Mes norim matyti Lietuvą kaip lietuvių žemę,o ne internacionalinę valstybėlę.

Be jokios abejonės

Be jokios abejonės portretas
Už dr.Igną Vėgelę vienareikšmiškai, jokių sentimentų Nausėdai negali būti, ačiu ir viso gero., galės kiekvieną dieną gerti kavą su raskevičiumi.

Uz vaitkų

Uz vaitkų portretas
Kai nauseda pabučiavo ukrainos veliavą ,tai tapo daugiau nei akivaizdu,kad jis Lietuvai nedirbo ir nedirbs.valdžia labaiausiai bijo E Vaitkaus ,nes net sąskaitas blokuoja ,tadvuž jį ir balsuosiu ,nes jis pasisako už draugiškus kaimyninius santykius ,o ne kurti karo isteriją ir psichozę

Anonimas

Anonimas portretas
Uz Igna Vegele!!! Labiausiai vakarietiskas.Turi vakarietiska issilavinima,daktaro laipsni,palaiko Ukraina. Ir nepriklauso seno Korumpuoto KGB ozio ( Lansbergio ) klanui.

Buržuazinis nacionalistas

Buržuazinis nacionalistas portretas
Rinkti reikia I. Vėgėlę. Paskutinis šansas Lietuvai, nes dar tokių 4 metų nebeatlaikysime. Viską užėmė rudakiai "maitvanagiai", viskas išparduodama ir vagiama. Klesti pilna suirutė ir betvarkė, pastovios rietenos. Tikras šabašas.

...

... portretas
karti patirtis rodo kad negalima antros kadencijos,pirma kadencija dar dar antroj jau pradeda išsidirbinėti,kas gali garantuot kad ekselencija ne Landsbergio projektas o ta visa priešprieša su anūku ne pakazūcha

tevas

tevas portretas
is situ snukiu netaps nei vienas,jau aciu uz genocida..

Man

Man portretas
Tai patinka Anglijos premjeras Rishi Sunakas arba Boria Džonsonas

naujas kandidatas

naujas kandidatas portretas
Apklausa. Kas jis toks?

Galerijos

Daugiau straipsnių