Premjerė: Lietuva turi galimybę iš Italijos priimti neteisėtų migrantų

Grįžti į straipsnį

Dresura

Dresura portretas
Matai šuo klauso šeimininku ir vykdo nurodymus. Niekada nerink šuns nes jis atejus metui įkas.

Tai,

Tai, portretas
Kad pensijas padidintų bent keliais eurais,pinigų nėra, o tinginiams migrantams atsiranda.Greičiau tie rinkimai,tikrai jie nesugeba mastyti.

Tai ko laukiam?

Tai ko laukiam? portretas
Pagaliau patapsma kakavos spalvos LETCUVAICIAIS,maziau reikes degintis po saulele.

Onė

Onė portretas
O Dieve tik šito mums trūksta

Jonas

Jonas portretas
99%nieko nemoka ir nieko dirbti nenori.Jie visus europiečius laiko kvailais ir naudojasi įstatymais.Jie gauna pašalpą kokia jie negauna dirbdami pas save nuo ryto iki vakaro.Galima juos suprasti bet negalima priimti viso pasaulio vargšų.Europa pati save palaidos

Anonimas

Anonimas portretas
lai premjere ir priglaudzia SAVO KIEME !

Visai priplaukus ta premjere

Visai priplaukus ta premjere portretas
Cia su Baltatusija sienas statom, o is Italijos afrikanus patys atsivesim??????

Anonimas

Anonimas portretas
tie migrantai VISI lai eina kaip rusu laivas !

Kaunas

Kaunas portretas
Lietuva turi galimybe? Ir kur ji juos ruosiasi apgyvendinti? kalejmas vel koks atsilaisvino, ar vel kazkur konteinerius statys ir sius jiems patarnautojus? O ji nepaskaiciavo, kad geriau susimoketi mokesti, nes tikrai butu pigiau ir saugiau musu saliai?

na

na portretas
tai gales sodo namelyje apsigyventi kartu

Anonimas

Anonimas portretas
Vajezus, koks dziaugsmas. Pagaliau uzvarys juodojo aukso. Sako kad negru stori ir ilgi b.y.b.i.a.i. Vot bus dziaugsmo lietuvos isbadejusioms boboms. Zydelka Shimon, davai vezk kuo greiciau .

Svarbu

Svarbu portretas
Manau, kad vis tik geriau susimokėti, nes galutiniame rezultate turėsime dar daugiau mokėti spręsdami jų socialines ir su kriminogenine situacija susijusias problemas. Vien tei, kad jie neteisėti pasako viską apie žmogaus būdą ir jo patekimą į ES. Nepritariu Simonytes pažiūroms, nes tai trumpsregiskas požiūris.

alio

alio portretas
Isiklausykte! "Lietuva yra pasiruošusi priimti į Italiją atvykusių neteisėtų migrantų", NETEISETU!!! Lietuvoje jie taps teisetais? Glusesnio padaro pasaulis turbut nemate.

vienok

vienok portretas
Lietuva turi galimybe visiems laikams atsikratyti konservatoriais, Simonyte ir Landsbergiu. Problemu sumazetu kokia 80%.

ak

ak portretas
Gal ji nublūdo!

Nuomone

Nuomone portretas
Lyg butu pas mus emigrantu ukrainieciu gana jei priims tai juos uzdaryti kol nepraeis patikra kas zino kas jie toki gal teroristai

Galerijos

Daugiau straipsnių