Prezidentas sako, kad praktiškai visi Vyriausybės ministrai turėtų pasitempti

Šalies vadovas Gitanas Nausėda sako turintis priekaištų ne vienam šios Vyriausybės ministrui, tačiau pažymi, jog pastabas ketina išsakyti tik po prezidento rinkimų.

Antrosios kadencijos siekiantis politikas tikina, jog kritika Ministrų kabinetui dabar gali įnešti nereikalingų aistrų ir ginčų.

„Pasižiūrėkime, ką galvoja visuomenė apie atskirų ministrų veiklą. Šiandien turbūt būtų sunkiau surasti ministrus, kuriems visuomenė priekaištų neturėtų. Nors turbūt visi politiniame lauke veikiantys esame kritikos smaigalyje“, – trečiadienį „Žinių radijo“ laidoje „Ką rinkti?“ teigė G. Nausėda.

Šiandien turbūt būtų sunkiau surasti ministrus, kuriems visuomenė priekaištų neturėtų.

„Tačiau kai kurių ministrų veikla vos ne kasdieną susilaukia kritikos. Taip, yra tokių ministrų (keliančių klausimų – ELTA). Šiandien aš jų įvardinti nenorėčiau, nes tai bereikalingai kels naujas aistras – ir ypatingai priešrinkiminiu laikotarpiu vargu, ar šito labai reikėtų. Bet atėjus laikui aš išsakysiu savo nuostatas“, – patikino jis.

Klausiamas, kas premjerės ir konkurentės prezidento rinkimuose Ingridos Šimonytės Vyriausybėje dirbo geriausiai, G. Nausėda įvardija prieš mėnesį atsistatydinusį krašto apsaugos ministrą Arvydą Anušauską.

„Nėra taip lengva atsakyti. Na, krašto apsaugos ministras dirbo neblogai“, – pripažino prezidentas, nurodydamas, jog kalba apie A. Anušauską.

Tuo metu pasitempti, G. Nausėdos nuomone, turėtų „praktiškai visi“ Ministrų kabineto nariai.

Atsakė, kodėl neišreiškė nepasitikėjimo užsienio reikalų ministru G. Landsbergiu

Kalbėdamas apie Vyriausybės darbą, prezidentas G. Nausėda taip pat paaiškino, kodėl kilus skandalui dėl ambasadorių skyrimo jis neišreiškė nepasitikėjimo užsienio reikalų ministru Gabrieliumi Landsbergiu.

„Mes turime gerbti savo konstitucinę sąrangą. 2020 m. rudenį žmonės pasirinko tas partijas, kurias pasirinko – ne aš pasirinkau, bet Lietuvos žmonės pasirinko“, – savo pozicijas aiškino G. Nausėda.

„Šios partijos suformavo valdančiąją koaliciją, kuriai normalios alternatyvos arba svarstytinos alternatyvos nei tada buvo, nei dabar yra. Draskyti, mėginti išversti iš posto ministrą, kuris yra ne kas nors kitas, o šios partijos vadovas – tai savotiška specifika“, – pripažino jis.

Be to, pabrėžė G. Nausėda, daugeliu užsienio politikos klausimų jis bei dešiniųjų Vyriausybė sutaria.

„Yra tam tikros užsienio politikos kryptys, kurios yra net ne konservatorių, ne mano – tai Lietuvos tęstinės užsienio politikos kryptys, nes jos kitokios būti negali“, – teigė šalies vadovas.

Lietuvos prezidento rinkimai vyks 2024 metų gegužės 12 dieną. Dėl šalies vadovo posto varžysis 8 kandidatai.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Balsas.

Balsas.  portretas
Žmonėms vien tik pamačius Anūką bloga, kodėl jis neturi savigarbos ir neatsistatydina. O prezidentas, jis ką, Aklas ?

Jo, ištemkite juos iki normalių žmonių lygio

Jo, ištemkite juos iki normalių žmonių lygio portretas
Temkite juos iki normalių žmonių lygio. Žinote, yra tokia metodika. Vadinasi "ispaniški batai": ministrą įkiša į tokį mechanizmą, pėdas sutraiško ir po to suka į visas puse, tempia, rauna. Kad garsiai neklyktų, užkiša burną. Dar yra kitų būdų temti: būna prietaisai stuburui temti iki maždaug 5 metrų ilgio, taip pat yra prietaisai tų ministrų kojoms, rankoms nukapoti. Prototipai yra iš Viduramžių. Dar yra naujesni metodai: specialūs skyriai N. Vilnioje, kur ilgus metus buvo tobulinamas senukas Landsbergis, bet eksperimentas nepavyko.

Full zero

Full zero portretas
Gal jau jis nebejuokintų su savo "ministrais".
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių