Prezidentiniuose debatuose E. Vaitkus pranešė kuriantis naują partiją

Prezidento rinkimuose save išsikėlęs Eduardas Vaitkus tiesioginių LRT debatų metu pranešė kuriantis naują politinę jėgą.

„Pasinaudodamas įstatymo man suteiktu eteriu pareiškiu – mano palaikymui prezidentui rinkimuose kuriama nauja politinė jėga, į kurios gretas jungiasi politinės partijos ir visuomeniniai judėjimai. Kviečiu visas tautos neišdavusias politines ir visuomenines jėgas vienytis, stabdant absurdišką ginklavimąsi ir siekiant neatidėliotinos taikos ir susėdus už apvalaus stalo“, – trečiadienio vakarą vykusių LRT debatų metu pranešė E. Vaitkus.

„Parodykime Lietuvai, kad Lietuva gali būti tvirta tautų taikytoja, diplomatė. Po išrinkimo prezidentu aš tarnausiu tik tautai ir telksiu naują politinę jėgą, kuri veiks drauge už Lietuvą ir už taiką“, – akcentavo kandidatas.

ELTA primena, kad prezidento rinkimų pirmasis turas įvyks gegužės 12 d.

Dėl šalies vadovo posto varžosi 8 kandidatai – antrosios kadencijos siekiantis Gitanas Nausėda, konservatorių keliama premjerė Ingrida Šimonytė, Laisvės partijos atstovas, buvęs Konstitucinio Teismo (KT) pirmininkas Dainius Žalimas, savarankiškai išsikėlę Ignas Vėgėlė bei E. Vaitkus, partijos „Nemuno aušra“ įkūrėjas Remigijus Žemaitaitis, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ keliamas Giedrimas Jeglinskas ir Darbo partijos pirmininkas Andrius Mazuronis.NAUJAUSI KOMENTARAI

olo

olo portretas
Celofanininkų partija.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Šaunuolis gerb. Vaitkus! Gana tokių " demokratiškų" rinkimų,nepagarbos rinkėjams,kai aplinkui ginkluoti. Prisigyvenom!!!

Tremtinys

Tremtinys portretas
Pries kara Smetona irgi taikiai elgesi su kacapais-isveze i sibyriu iszude simtus tukstanciu lietuviu. Tik ginkluotis reikia ir nenuolaidziauti okupantui. O vaitkaus partija eilinis minkstapimpiu Samburis
VISI KOMENTARAI 25

Galerijos

Daugiau straipsnių