R. Abramovičius kritikuoja Lietuvos svarstymus dėl kilme įgytos pilietybės atėmimo

Grįžti į straipsnį

Verta tikėtis

Verta tikėtis portretas
Tikėtina, visi abramovičių meliardai bus perimti ir perduoti Ukrainai kaip reparacijos. To jie labiausiai bijo - vogė dešimtmečiais, dabar prarasti. Veikėjai, sudarę sąlygas putleriui uzurpuoti valdžią ir sukelti karą - į istorijos šiukšlyną. Žydiška tautybė - ne pasiteisinimas.

Iš  portretas
kur ta nesąmonė kad žydai protingiausi, mano nuomone protingiausi anglai, nes jie žydų patarimo neklausia.

Negalima

Negalima portretas
taip mėtytis pilietybe, dar Lietuviai likę po trėmimų Rusijoje turi įrodinėti pilietybę ir vargiai gauna, o žydai per visas skyles sulindę ,be problemų.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas tiems žydams darosi,kodėl jie išsižada savo Tėvynės?Už tai turėtų būti baudžiama.Pvz.toks Chodorkovskis,naftos magnatas žydas,taip ir vengia prisipažinti ,kad jis žydas,atsėdejo Rusijos kalėjime,bet nepasimokė,kad reikia gerbti ir mylėti savo tėvynę Izraelį.R.Abramovičius taip pat ieško kitos pilietybės,net ir savo vaikams.Ar galima taip spekuliuoti?

Jo papa...

Jo papa... portretas
Žinojau, kad migracijos deoartamente pageidavimų koncerto ir užsakymų stalo principu dirbama, bet, kad visiškai su dabartine LT nesusijusiems žmonėms pridalinta pilietybės, tai čia skandalinga infornacija. Tikram, lietuvių tautybę turinčiam, įgijus kitos šalies pilietybę, LT pilietybė atimama? Lietuva, juk, atmete dvigubos pilietybes idėją.. ple, jaučiu, yra tokių, kurie net nebuvę Lietuvoj, bet piluetybę turi...

Matas

Matas portretas
Arba suteikime pilietybę visiems su Lietuva susijusiems žydams (tarp jų ir V. Zelenskiui), arba nė vienam

Iš  portretas
Putlerio chebrantū viską atimt . Tai judėt tik huilyne galės . Čia jiems peilis .

O kam keisti įstatymus?

O kam keisti įstatymus? portretas
Garantuotai to rusijos sukčiaus benkartai turi rusijos ir izraelio pilietybes. Atimti remiantis tuo pačiu įstatymu kaip ir Žydrūnui Ilgauskui!

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Lietuvos pilietybės suteikimo tvarka institucijose , kaip praeinamas kiemas , KASNORI -TAS GAUNA , o paskui , net prezidentas pirštus laižosi - KAIP ČIA IŠĖJO .

Anonimas

Anonimas portretas
dar abramoviciu priesa isigysime.ir taip daug priesu turime,draugu turi ieskoti tokia maza salis,o mes tik nauju priesu vis isigyjame

kaip putinas ivardija rusiskos kiaules

kaip putinas ivardija rusiskos kiaules portretas
neturi gyventi LIETUVOJE.

Grieztai

Grieztai portretas
Greiciau perziurekit visa sarasa tu ziurkiu, kurie ivairiom apgaulem isigijo ar nusipirko Lietuvos pasa. Atimti visiems Lietuvos pilietybe, o jiems pasus isdsvusiems, kelione i kamera.

Klausimėliai Konstitucijos Dvasioms

Klausimėliai Konstitucijos Dvasioms portretas
Kalbama apie abromavičiukų LT pilietybes, bet nesigirdi kokias dar jie turi pilietybes (rusišką, izraelio, JK, gal dar kokias?). Jų tėvas LT pilietybės neturi, o kokias turi (rusišką, izraelio, JK, kokią dar?) ir kiti vaikai, žmona (ar kelios žmonos?)? Kodėl negirdim Izraelio pasipiktinimo, kad tokie jo piliečiai palaiko, tarnauja, remia rusiją, ar žydams viskas gerai? Kita vertus: be teisių naudotis pasu, kokias pareigas turi tokie dvigubi-trigubi ,,piliečiai" tų šalių atžvilgiu (mokesčiai, tarnyba kariuomenėj, kt. konstitucinės pareigos ir prievolės)? Kas, kur ir kada juos matė pvz Lietuvoje, ką Lietuvos labui jie nuveikė per visą savo gyvenimą? Lietuviams, įgyjantiems kt. valstybių pilietybs, Lietuva naikina savo pilietybę, o kitataučiams suteikinėja kažkodėl su privilegijom turėti LT pasus (be įsipareigojimų) ir nereikalaujant atsisakyti priklausymo kt valstybių jurisdikcijai.

pilietybė reikalinga tik tam,

pilietybė reikalinga tik tam, portretas
kad pasaugoti liliputino piniginę?

kaip del zydu agresijos pries palestinos vaikus

kaip del zydu agresijos pries palestinos vaikus portretas
idomu kodel is ju neatiminejamos lietuviskos pilietybes ? slabo ? demokratija...laisve...gherove...gyvuneliu teises...zmoniu teises...aaa...bankai ymones pinigeliai pensijiniuose fonduose zydu rankose.....slabo visa tai atimt....nu i... jo.... vadinasi pritariat ka jei jau tu zydas tai tav kaimyniniu saliu vaikus bombarduot ir terorizuot netik galima bet ir butina... konflikto istorija pazekit nuo pradzios - kaskas te ne taip ...

nu

nu portretas
geriausias kerstas Rusijai butu - viena diena suteikti pilietybe Putinui o kita diena ja su griausmais atimti. Gautusi panasiai kaip Lanzbergis su Kinija pasielge.

baisiausia kad Eriukai nesupranta

baisiausia kad Eriukai nesupranta portretas
kam jiem plasmasinis numeris isektas i kairia ausi... va kaciukai galetutu gyvent ir be Cipo bet Cipas reikalingas.... tas pats pilietybe : tai valdzioje susiburusiu gauju masiu kontroles yrankis - mano nepaklusni nemokamam melziama KARVYTE pasimete radusi prasom grazint seimininkui :adresas telefonas. nepaklusnia karvyte nubausim a grazinusiam bus atligys is tos nuobaudos... nieko asmenisko tiesiog vergu biznis vakaru koloniju kultrura...

putino

putino portretas
piniginė jis yra.

ka ka

ka ka portretas
matyt jis nezino, kad ozzukas putno draugelis

Arijas

Arijas portretas
Tegul slepiasi i krumus tas abhraaamovic.

ardi ne?

ardi ne? portretas
POnai, jeigu jus apsuko "ant posūkio", neieškokite sliekų ant asfalto.

Anonimas

Anonimas portretas
O kodel iš jų reikia atimti pilietybe ? Reikia susitarti,kad mokėtų mokesčius Lietuvoje ir už tai paliksime pilietybe. Nuo to visiems bus tik geriau. Kai teroristai iš afrikos ir Azijos plūsta į Lietuva tūkstančiais tame niekas problemos nemato. Mato tiktai problema kai reikia atimti pilietybe iš turtingu žmonių . Iš kurių Lietuva gali tureti milžiniškos naudos. Iš jų sumokėtų mokesčių būtu galima didinti atlyginimus,šalies gynyba ir t.t

smegenų plovimui

smegenų plovimui portretas
tarkim seneliai buvo lietuvos piliečiai, bet tėvai tai ne. Tad kaip jie gavo lietuvos pilietybę? O kas dėl turto - iš vaikų turtą atimt nėra jokio pagrindo. Nebent ir juos paskelbt artimus putinui. O kai turtas tėvo - vakarų demokratijos pavogtų nemirksėdamos.

DFBHGMJ.

DFBHGMJ. portretas
pilietybe nusipirko,kad galetu pinigus pavogtus ES iteisinti APEITI SANKCIJAS,butina pilietybe panaikinti BUTINAI

Kokia \\\\\.../////

Kokia   \\\\\...///// portretas
gali būti išimtis?,tai kogėl žydams Zingeriui,Čmil,Šiman,Lanbirgams ir kitiems sutektos LT pilietybės ir visi tyli,kaip užpakaliai prie stalo.

kur jis

kur jis portretas
LT yra gimes ,kokioj vietoje ir kur gime jo vaikai ?

ei 141

ei 141 portretas
kas Lietuvoje persekioja zydus nuo 1945 metu ,kokios organizacijos tai vykdo ??? Niekas ju nepersekioja ,tik jie patys save ,tai kokia teise jie turi i dvigubas,matut tik del to jog jie zydai ir visa ju 'teise' .

kyla daug ????

kyla daug ???? portretas
kaip žydai ir tik jie turi dvigubas pilietybes ir LT ir izraelio,kas jiems tai Suteike ?

Smegenų plovimas

Smegenų plovimas portretas
Tie vaikai Lietuvos pilietybę gavo pagal kilmę ir taškas! Jie nekalti dėl Lietuvos įstatymų priėmimo. Antra - šeimos viduje buvo dalijamasi turtais - nuo kada tai nusikaltimas, kai taip daroma visame pasaulyje visose tautose. Jeigu aš tėvas duosiu dukrai ir sūnui po 10 000 €, tai aš jau nusikaltėlis?

koks dar svarstymas

koks dar svarstymas portretas
kai rusai zudo Ukrainos liaudi ,baikit laizyt viena karta putlerio hebrai ,matyt tie laizo uzsikase 75 metams .

Kaunietis

Kaunietis portretas
O jeigu tevai lietuviai ovaikas rusas, tai jam jokiu prosvaisciu i pilietybe.

Ane?

Ane? portretas
Puiku turi turto- mokės mokesčius ko čia triedžiat ? Karalienės Mortos irgi moka?

velnias žino kas tie abramovičiai

velnias žino kas tie abramovičiai portretas
gal tikrai seneliai Baltarusijos žydai po spalio banditų perversmo atvažiavo į tauragę, užrašyti kaip Abromavičiai. Prieš karą ištremti į komi.

eilinis spektaklis

eilinis spektaklis portretas
ka ji cia vaidina susirupinusia. landsbergis su zyngeriu, jai neleistu jokiu pilietybiu atiminet. greiciau is jos atims kede seime negu ji is abramoviciu pilietybes

priregistruokit

priregistruokit portretas
Juos IX forte

Kaip galima atimt

Kaip galima atimt portretas
Jei seneliai buvo Lietuvos piliečiai jiems priklauso

anonymui

anonymui portretas
pagal tave lietuvoj turi teisę tik lietuviai gyvent? Tu ne gestapininko palikuonis?Jei gyventų koks žydas - reiktų džiaugtis. žydai proto daugiau turi už lietuvius. Faktas - žydų pasaulio šachmatų čempionų yra, lietuvių - ne. Neskaitant kažkokio invalidų lygos. Žydų nobelių kiek pasaulyje o kiek vargetų lietuvių?

Anonimas

Anonimas portretas
cha,zmogau! [pastebejimas] na,kokie jie lietuviai?? ...o gal tu taip pat zydas Lietuvoje? Ir jau puikuojiesi lietuvio DIDYBE? Ne.Jie tik spuogai Lietuvos kuuuune

siūlau patriotams

siūlau patriotams portretas
prie 195 000 litvakų pridėt dar abu abromovičiukus. Turtą pasidalint kaip tadais.

nežinau ar turtingiausi

nežinau ar turtingiausi portretas
Bet vakarų vagys abramovičiaus turto už 25 milijardus areštavo.

Pastebejimas

Pastebejimas portretas
Ana ir Arkadijus - turtingiausiu lietuviu penkioliktuke ;)

pastaba

pastaba portretas
sedim ir skaiciuojam kitu pinigus: nes savu ar neturim ar nesuskaiciuojam.

Galerijos

Daugiau straipsnių