R. Karbauskis su I. Vėgėle aptarė bendradarbiavimą: pasiūlė su LVŽS dalyvauti Seimo rinkimuose

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis tikina pasiūlęs prezidento posto siekusiam advokatui Ignui Vėgelei kartu kandidatuoti į Seimą. Visgi, „valstiečių“ lyderis teigia, kad sutarimas dėl galimybės bendradarbiauti penktadienį vykusio susitikimo metu dar nebuvo pasiektas. Pasak politiko, galutinius sprendimus ketinama priimti birželio pabaigoje vykstančioje LVŽS taryboje.

„Birželio 28 d. vyks „valstiečių“ tarybos posėdis ir mes turėtume turėti aiškumą dėl bendradarbiavimo principų ir galimybių. Šiandieną jokių sprendimų nėra priimta, mes tęsime susitikimus iki paminėto termino“, – Eltai teigė R. Karbauskis.

„Šiandieną šnekėjomės daugiau apie bendrą politinę situaciją, apie tradicinių vertybių jėgų stiprėjimą Lietuvoje ir kaip padaryti, kad mes po Seimo rinkimų Lietuvoje turėtume kitą koaliciją, kuri nebūtų liberali“, – pridūrė jis.

Politikas nelepia pasiūlęs I. Vėgėlei rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose dalyvauti kartu su LVŽS.

„Taip, aš pasiūliau dalyvauti Seimo rinkimuose“, – patvirtino R. Karbauskis.

Tačiau, pasak jo, susitikimo metu apie galimybę I. Vėgėlei vesti LVŽS sąrašą nebuvo diskutuota.

„Šis variantas yra galimas, bet kadangi dar nėra apsisprendimo, kokiu keliu eiti, tai kam čia apie tai šnekėti. Mes tiesiog to neakcentavome“, – sakė R. Karbauskis.

„Jeigu jis neis į politiką su LVŽS, o eis su kažkuo kitu, tai mes galbūt atrasime partnerį, su kuo galėsime dirbti. Mes nepasidarysime oponentais ar konkurentais, nes atstovaujame tas pačias vertybes“, – pabrėžė jis.

Turime iki mėnesio pabaigos sudėti paskutinius štrichus ir liepos pradžioje trūks plyš turime aiškiai ir visuomenei, ir pagal įstatymus sudėlioti taškus.

I. Vėgėlė: sprendimų dar nėra, iki mėnesio pabaigos turime sudėti paskutinius štrichus

Savo ruožtu buvęs kandidatas į prezidentus I. Vėgėlė Eltai patvirtino, jog kol kas jokių sprendimų su LVŽS lyderiu R. Karbauskiu nepasiekė. Jis taip pat neatskleidė, ar sulaukė „valstiečių“ pasiūlymo vesti partijos sąrašą rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose.

„Sprendimų dar nėra. Kalbamės, dėliojamės, klausome vienas kito, siekiame rasti būdų, kaip būtų galiam įgyvendinti tiek „valstiečių“ programą, tiek programą, kurią pristačiau prezidento rinkimuose“, – Eltai sakė I. Vėgėlė.

„Apie tai, ką siūlė ir ką sakė, reikėtų klausti paties R. Karbauskio. Tikrai nekomentuosiu gerbiamo Ramūno minčių ir jo žodžių, į jo lūpas tikrai nieko nedėsiu“, – teigė politikas.

Teisininko teigimu, per kelias artimiausias savaites turėtų galutinai paaiškėti, ar jam ir LVŽS yra pakeliui. I. Vėgėlė žada, jog liepos pradžioje visi klausimai dėl jo politinės ateities kartu su „valstiečiais“ bus atsakyti.

„Laiko labai daug neturime. Turime iki mėnesio pabaigos sudėti paskutinius štrichus ir liepos pradžioje trūks plyš turime aiškiai ir visuomenei, ir pagal įstatymus sudėlioti taškus“, – patikino I. Vėgėlė.

„Iki liepos pradžios tikrai turėtų išsispręsti“, – pakartojo į politiką pasukęs advokatas.

ELTA primena, kad „valstiečių“ lyderis R. Karbauskis jau anksčiau sakė, kad rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose jis matytų advokatą I. Vėgėlę vedantį jo vadovaujamos partijos sąrašą.

LVŽS savo paramą I. Vėgėlei taip pat buvo išsakę prezidento rinkimuose. Priėmę šį sprendimą, LVŽS atsisakė buvusio sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos kandidatūros. Savo ruožtu I. Vėgėlė rėmė „valstiečius“, šiems kandidatuojant į Europos Parlamentą (EP).

Seimo rinkimai Lietuvoje vyks šių metų spalio 13 d.NAUJAUSI KOMENTARAI

Toks tokiam

Toks tokiam  portretas
užpakalius pasiuostė ir nubėgo drauge..Ciukiai.

KARBAUSKI , bus taip pat

KARBAUSKI , bus taip pat portretas
kaip atsitiko su SKVERNELIU -- Vėgėlė siekia i š p l a u k t i į plačius politikos vandenis per VALSTIEČIŲ sąjungą.--Karbauski , kada pradėsi mąstyti rimtai, nes vėl liksi apgautas ant ledo.

Vilnietis

Vilnietis portretas
Balsavau ir balsuosiu už ger E Vaitkaus Naujo politinio judėjimo susivienijima Turejom proga atsikratyti tu aferistu seimo bet galvoju kad dabar teisingu keliu pasuko Vaitkus nes seimas valdo lietuva ir matom ka turim išvogta lietuva dabar imami i skola pinigai jau užstatinėjant paskutini lietuvos turta ir net žemes Tai kas daroma jankiu ukrainoje taip ir Nausėda daro lietuvojeGal ir musu trakai ar palanga greit bus užstatyta kokiam jankiu bankui o lietuviukai eis i ukrija kariauti Didelis pavojus Karbauskiu nes žinokad lietuva bunda kad žmonės jiperprato tai šaukiasi Vėgėliniu pagelbos Bet gal žmonės pagaliau supras kas daroma gal prabus ar dar ko reikia nematot ka daro prezidentas skolina ukrainai pinigu ministrai vagia ir kiek idijotu nuėjo paskui Vėgele kuris dabar eis šitai valdžiai pagelbėti nes daug žmoniu suprato ir atidavė balsus Vaitkui o Vėgėlė isitaisys pas Šimon seime toliau testi scwabini savo pašaukima
VISI KOMENTARAI 25

Galerijos

Daugiau straipsnių