Interpeliacija D. Kreiviui subliuško: Seimas pritarė jo atsakymams

Grįžti į straipsnį

Klausimas

Klausimas portretas
,,Ar gali lietuviai susivienyt?" toks pats kaip ,,Ar gali išdavikai iškentėt neišdavę?" :D)Taigi tik pradėk eit sąžiningai už Tautą, protestuot, reikalaut, judėt ir tikėtis, mėgint kažką būtino daryt kartu su visais ir pareis po kiek laiko toks fintas kad žiūrėk tik pyst ir tavo vadai ar bendražygiai jau seime.Arba prie seimo.Partijoj darbuojasi ,,visų labui":D) Geriausiu atveju paskui arba nepažysta arba prieš eilinius rinkimus mėgina tave užarkanyt kad vėl jiems dirbtum:D) Ką su tokiais galima pasiekt?

Vagys išsuko

Vagys išsuko portretas
kreivą

Desinysis

Desinysis portretas
Prokremliniai,apsisyko atsijodami Kreivi!

Nepatinka Kreivys,

Nepatinka Kreivys, portretas
vet postkomūniagos geriau teprikanda savo raudonus liežuvius,blia...dės .

Expertas \\\\\...//////

Expertas  \\\\\...////// portretas
Pilnai tikiu,kai žmonės sužinojo,kad ta knaidė "moki vagi" kreivų vagių,už mūsų pingus, niekas tenai nepirks.

To puiku

To puiku portretas
Nezinai kas yra supainiojes viesuosius ir privacius interesus...?

to Socialinė darbuotoja

to Socialinė darbuotoja portretas
nes galimai rinkimai ne skaidrus. Pamenu pirmavo valstieciai ir tik p y s t, per nakti, atseit emigrantai subalsavo ir miesto "elytas". Nei kas mate tuos balsus nei ka, tik pas menamas "elytas"

to Kaunas

to Kaunas portretas
Pamirsai ir konservatorius paminet prie Brazausko, nes jie tuo metu visi ten valde ir visi pritare tokiam sprendimui. O konservai tai pardave Mazeikiu nafta

ka as zinau

ka as zinau portretas
turejom savo Mazeikiu nafta - praradom, turejom atomine elektrine - sugriovem, o kas kaltas ? A??? ar ne tie visi valdantys sitiek daug metu. Tai dar reik dziaugtis, kad Heso nesugalvojo sugriaut ir padaryt vel kaima prie Nemuno.

kuzia

kuzia portretas
didziausia klaida buvo, kad uzdare Ignalina. JUk buvo galima itikint ES del jos saugumo ir netgi tiekt elektra paciai ES. O elektrine reikejo patobulinti apsaugom. Griauti savo energetikos isteklius tai yra kvailyste

> Socialinė darbuotoja

> Socialinė darbuotoja portretas
Todėl, kad tokiems kaip tu beraščiams labiau prie širdies tokie pat nemokšos

moki-vagi

moki-vagi portretas
Niekas ir nesitikėjo, kad šaika saviškį apleis, bet opozicijos klausimai ir jo atsakymai akivaizdžiai parodė, kas per "ministras" ir kas per "vyriausybė", jei dar kas iki šiol nesuprato

Socialinė darbuotoja

Socialinė darbuotoja portretas
O tai kodėl praeitų rinkimų nelaimėjo galingoji žalių valstiečių partija ? Tai kodėl dabar JŲ , JU ŲJŲ , JŪ ministrai nesidoroja su krizėm iš visų pusių ? Širšinskienė širsta iš bendrabučio , Ramūnas širsta iš savo Naisių mėšlidės-----o galėtų oriai tvarkyti visas bėdas :)Linkime jiems orumo beigi vadybinio sumanumo .

Ai

Ai portretas
Kreivu veidrodžiu karalyste oi kunigaikštyste oi...

Sigitas

Sigitas portretas
Na ne visas vadinamas Seimas pritarė ministro atsakymams į interpeliacijos klausimus, o tam pritarė-balsavo toji kai kurių piliečių išrinkta konservatliberalpalaikių 71 parlamentarų dauguma. Na o tas pareikštas teiginys "„Tikimės, kad 2025 metų pradžioje Lietuva mažiausiai pusę elektros energijos pasigamins iš atsinaujinančių šaltinių, ir kainas turėsime visai kitokias“ yra tolygus kaip naujo Vasiukį programos įgyvendinimui.

H

H portretas
O ko tikėjotės juk jiems tik subinės reikalais rūpintis

pensininkė

pensininkė portretas
liaudis gali nuversti ne tik Kreivį, bet ir vis` seimą, bet Lietuvoje nėra liaudies , nėra vienybės yra tik verkšlenti ir dejuoti, o nuo to niekas nesikeis,viskam paklūstate, priverstiniams skiepams paklusote kad galėtumėte lakstyti po prekybcentrius , tai ir ko dejuojate klausykite ką gieda valdžia ir laukite kol žlugs Lietuvėlė,tokia mano nuomonė

puiku

puiku portretas
Pagarba jam,kad kabina kitų paliktą š energetikossrity,jis padarė jau daugiau per trumpą laikąnei sugriovę viską prieš jį buvę.

to ei

to ei portretas
Su priekvaišom neturim reikalų,gali rinktis grybauti musmirių ir vieną kartą tik pavalgyk

Na palaukime

Na palaukime portretas
Leiskime Debilui vadovauti energetikai kol iš juos nieko nebeliks:)

Anonimas

Anonimas portretas
O kas nors manė jog bus kitaip?

Ei

Ei portretas
kur renkamės? Laikas organizuotis. Koki kontaktini pašnekėt apie orą ar datą, laiką ir vietos tašką įmeskit. Pradžiai. O Gaujos sarginiams sakom kad ateisim tik šiaip. Pastovėt ir viens į kitą pažiūrėt.

Augs

Augs portretas
Reiškia energijos kainos toliau augs. Kuo blogiau žmonėms tuo geriau opozicijai ir Kreiviui.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kur Karbauskio kvaila višta? Negi, gerbėjai spaudydami pribaigė? ...............Interpeliacijos - geras dalykas. Jeigu ne jos, žmonės apie gandragalvius jau ir pamiršę būtų.

o'Žys \\\\\.../////

o'Žys \\\\\...///// portretas
Kai milijoną eur, pavagi,tai ir 1 ha.žemės Vilniaus centre už 1 eur."nusiperki".___Ar ne taip,šunauja.

Purmaliai

Purmaliai portretas
Jūs valstiečiai ir visi neaiškūs tipai pasli na***ui !

Purmaliai

Purmaliai portretas
Anonizme grauzk morka !

Anonimas

Anonimas portretas
Kai Europoje siauteja liberast-kairysis fashizmas apie desinyji fasizma nera prasmes kalbeti. SVEIKINAME ITALIJA ISSIRINKUS DESINIUJU PARTIJAS . Europa issilaisvina.

nuomone

nuomone portretas
seimas yra vaiku darzelis taip ir zaidzia patys sako kad yra blogai patys paskui teisina toki Kreivi tik zmoniu juokinimas ir nepasitikejimas jokia valdzia geda

Turiu tik vieną klausima

Turiu tik vieną klausima portretas
Kur yra Lietuvos krašto apsaugos departamentas ir prokuratūra? Akivaizdžiai neteisėtai pasisavinti visi strateginės reikšmės objektai, sritys o bausti nėra kam? Jau ir teisėsauga prijungta prie bendro nusikaltėlių sukurto Valstybės nusavinimo ir visiško lietuvių apiplėšimo plano?

Dzūkelis

Dzūkelis portretas
Kitaip ir būti negali, juk tosinterpeliacijos tai tik perdimas į vandenį, o viskas būna kaip užbliauna sensis ožys kuris labai labai nekenčia Lietuvos.

>>>Antžmogiai \\\\\.../////

>>>Antžmogiai \\\\\...///// portretas
>Tik taip,tenai toje "Moki vagi" nieko nepirkti,nes tenai įsikūrę už iš mūsų pavogtus pinigus.___Nuo šiol ir mano "smarvės" toje "moki vagi" nebus.

Kaunas

Kaunas portretas
Aciu galima pasakyti brazauskui kad uzdare Ignalinos atomine elektrine ir uz leo, butkeviciui uz referenduma pries japonu jegaine ir aisku skverneliui uz ignis akciju pardavima privaciam kapitalui ir lidgir padarius pelno siekiancia imone ,gerai kad nors turim sutartis keliems metams tai butume kaip tie kur loterijoi vis nori isluosti,o kreivys ar kitas,jau energetika zuliku rankose ir istatymiskai viska pasitvarke paziurekit i fudbolo federacija ten naglai banditai vadovauja.

šaikos metodas

šaikos metodas portretas
Užkietėję nusikaltėliai niekada neprisipažįsta

nuomonė

nuomonė portretas
Sakykit kokio mentaliteto tipai juos rinko? Nors matematiškai ir buvo aišku, kad jo nenuims, bet būtent tai, kad jam priekaištų neturi nei šhimonko, nei jo partiečiai ir sėbrai konslibai - tai ir įrodo, kad būtent konslibams valstybės interesai yra paskutinėje vietoje, o nuosava privati kišenė pirmoje. Jie siaubia viską kaip skėriai.

:DDD

:DDD portretas
Nausėdai toks ministras tinka?

Antžmogiai

Antžmogiai portretas
"MOKI VEŽI" perki -- Rusijos verslus ir Kreivio šeimą su statytine vadove- Dainiaus mamute, remi. Boikotuokime pagaliau!. Bukas, godus, bet konservatorius Kreivys. NELIEČIAMAS.. Jie visi baisiau už covidp pandemiją. - Amoraliosios "neužmirštulės",

Juk kandidatus

Juk kandidatus portretas
i seima ir deleguoja va tokiu kreiviu verslo imones.

Alis...

Alis... portretas
na taip sujaukti strateginę ūkio šaką, tai sveiku protu nesuvokiama... arba nemokšiškumas, arba didžiulis savanaudiškumas...

Romas

Romas portretas
Baisi situacija bus elektra Lietuvoje brangiausia pasaulyje , daug verslo zlugs , sildymas pribaigs kas sildosi elektra , dujomis , gyventojai ir nukentes kainos kils , nuskurs buitis ir bus skolos ,tokiom pajamom o algu nebus kam moket ir netures galimybes pakelt viska reik atiduot uz energija ir pabrangusias zaliavas .darbuotojui pinigu nelieka .

////????

////???? portretas
is sito seimo nieko gera ir nesitikejom. buvo eilinis spektaklis tikintiesiems

gana yra gana

gana yra gana portretas
Pala pala, o tai dar turim Prezidentą, ar jau nebe? Jis tubūt kur nors po stalu pakištas dreba? Veiksmų nebus?

Purmaliai

Purmaliai portretas
koncervatroliai jus rimtai užzombinti seno kgb

Klpd.

Klpd. portretas
Stebint kas dedasi aplink:D), manau kad šita visa išrinktūjų kaimenė yra tvirtai įsitikinusi kad ateinantys rinkimai vėl bus tokie kokie buvo praeitą kartą. T.y. niekas neis balsuot +ateis tik partijų eiliniai suktukai atsitempdami savo gimines, pažystamus, bambalinius ir ką tik pajėgs pagaut pakeliui..:D) +,, ..ką galėsiu - nusipirksiu.." :D) + prabalsuos nieko nesiorentuojantys užsienio lietuviukai. Kurie negyvena ir jau niekad negyvens Lietuvoje. Na o viskuo kitu pasirūpins hakeriai. Panašiai kaip su parašais Šimonytei kandidatuojant į prezidentus (per 3 dienas 56 000! ), kompų užlūžimais. Na tokiais kaip buvo vienu metu, kai vos į valdžią neišropojo kvailai iš anksto džiaugsmingai šokinėjantis Broileris :D), ar supergreitas ir gražus:D) Tapino labdaros surinkimas ,,bairaxtaxtaraxtarui" :D)

Spjaudyt

Spjaudyt portretas
Ant konservu ir ju vaiku gatvėje,nacionalizuokite 28% akcijų pavogtų is musu,Skverneli tu prie to pacio,Kirkilą su socdemais ten PAT už LEO lt

viskas paaiškėja

viskas paaiškėja portretas
kreivio pavardę išvertus į lotynų kalbą

tai

tai portretas
ko noret is administraciniu briuselio vasalu lenkianciu vagiu korupcinius metodus pati seimininka is kurio dulkiagal viai sulauks naujos farm kaledines dovaneles kuria euroursulragana bandys prievarta prastumti svab programa kuri jav imperijoje buvo ipaminklinta sionsatanystu ir .....susprogdinta patriotu matomai setono veiklai artinasi pabaiga ir prasides didysis valymas i kurio /girnas/ paklius ir niekuo nekalti AA jiems ===

Ontrep

Ontrep portretas
Daugelis čia pliekia krikdemus, vadindami jos "koncervais" už tai, kad socdemai ir valstiečiai būdami dvi kadencijas valdžioje stūmė dūrą ir nesirūpino energetika. Dabar visi mokame už savo tautiečių buką balsavimą. Prisiklauso visokių promaskvietiškų pastalų apie dešiniuosius ir balsuoja už kairiuosius. Tik dešiniosios partijos imasi reformų, tik jos atvedė mus į NATO ir ES, pasirūpino, kad pirmieji ES galėtume gyventi be rusiškų dujų ir naftos. Dešinieji būtų ir elektros gamybą Lietuvoje padidinę, bet dalis tautiečių nenori, kad šalį valdytų tie, kurie ne dūrą stumia, o dirba ir veda Lietuvą pirmyn! Žemaičiai sako, kad tokie balsuokliai viską daro prieš logiką - ontrep.

rinkejas

rinkejas portretas
Didžiuojusi Kreiviu. Didžiuojusi konservatoriais. Per savivaldybių rinkimus balsuosiu už konservatorius. Mums nereikia pigios Astravo elektros ar pigios lenkiškos anglinės elektros. Mums reikalingi saulės elektrinės ir elektrinių parkai. Jau netoli tas laikas kai kiekvienas turėsime po saulės elektrinę .Elektros kaina nesvarbu.

Buvo pasakėlė \\\\\.../////

Buvo pasakėlė \\\\\...///// portretas
"Labanakt vaikučiai".

Tankas \\\\\.../////

Tankas \\\\\...///// portretas
Ką jūs nežinot,jei milijoną pavagi,tai iškart užauga neliečiamumo šarvai.___Vargas tam,kas tik vištą pavagia,tai už "milijonierius" ir atsėdi.

Eikit peklon su savo Gavnopoliais

Eikit peklon su savo Gavnopoliais portretas
Klausiau per radiją ištrauką per žinias.Buvo panašu,kad ne žmogus kalba,o kažkoks pasiutlige sergantis galvijas bliauna.Labai gerai,kad opozicija rengia interpeliacijas ir priverčia šituos antžmogius kalbėti ir pasirodyti,kas jie tokie iš tiesų yra.

Diklofosas nuo koncervų lervų

Diklofosas nuo koncervų lervų portretas
Nieko naujo.Koncervai tam savo chuntą ir susikišo per kelias partijas,kad turėtų tą 71 ir prastumtų visą savo š*dą.Žmonės,šitų lervų "gerus darbus" prisimins dar ilgai.

>Tam

>Tam portretas
opozicija laiko kad jiems užtenka suorganizuot interpeliaciją ir nubalsuoti už veikėjo(negaliu vadint ministru) atsistatydinimą. O kitų, radikalesnių priemonių nėra? YRA Bet šitie neygalūs nenori draskytis kažką rimto daryt arba yra parsidavinėjantys kaip ir dauguma šito vadinamo valdžia darinio

Klpd.

Klpd. portretas
Ir kam tuos cirkus seimas rengia? :D) Dabar visa Lietuva įsitikino kad pozicija ir opozicija tas pats šwancas tik kitoj rankoj:D)

Tam iš anksto buvo žinoma , vargeta ?

Tam iš anksto buvo žinoma , vargeta ? portretas
Teksto nesuvokiate ? Seimas pritarė ministro atsakymams į interpeliacijos klausimus. Už tai balsavo 71 parlamentaras, PRIEŠ buvo 54, susilaikė penki Seimo nariai. Ministrą palaikė TIK valdančiosios daugumos atstovai

Tam Taip ,

Tam Taip , portretas
pamiršote paminėti KAS skelbė sankcijas Rusijai :))) Loginio mąstymo nebus , net suvesti : sankcijos = kainų kilimas ? :))) Nevykėlių vyriausybė ...

Taip

Taip portretas
o kada opozicija džiaugėsi valdančiųjų darbu??? kada?? Ogi niekada ir nesvarbu, kas yra tuo metu valdžioje. Eilinį kartą cirkas, esmė, kad būtų kokia tai problema ir ja apkaltinti valdančiuosius. Argi ne taip? kas kaltas dėl kovido, skiepų ir karantino? kas kaltas, kad Lukašenka mums siuntė/siunčia emigrantus? kas kaltas dėl elektros kainų rusijai užsukus dujas?...

Anonimas

Anonimas portretas
SUKČIUS SUKČIUI.AKIES NEKERTA.....

NU JOOOO -

NU JOOOO - portretas
savi skalbia savus - NIEKO NAUJO LT padangėje, nieko naujo...

Iš anksto buvo žinoma

Iš anksto buvo žinoma portretas
O ko jūs tikėjotės? Stebuklo? Ar buvo nors keli, kurie prabalsavo prieš Kreivį? Greičiausiai ne, nes visi jo pamaitinti ir sotūs.

cirkas

cirkas portretas
Visą tą "opoziciją" reikia vyti velniop!

Ar pozicija,

Ar pozicija, portretas
ar opozicija - visi jie tu paciu oligarchu iskelti,deleguoti ir finansuojami! Ir,kol vagia savo sponsoriams - niekas niekada ju nekeis! O kai pakeis - tai velgi savais. Tokiais pat.

laikas-pinigai

laikas-pinigai portretas
Eikit dirbti,opozicija,kam veltui laiką gaištat.

to stasė

to stasė portretas
Nieko naujo, nei viena valdančioji dauguma nebuvo 2 kadencijas,taip kad neperrenka ir kitų,ateis kiti,galėsi džiaugtis.

cha cha

cha cha portretas
Opozicija net klausimų nesugebėjo nbormalių pateikti,juokas ėmė, suprantu,jų darbas,bet jau toks nekokybiškas,baisu.Ši vyriausybė padarė žymiai daugiau energetikos srity nei prieš tai buvusios.

Spektaklis Interpeliacija

Spektaklis Interpeliacija portretas
Rašo kad spektaklio "Interpeliacija" metu buvo pustuštė salė, tai kur visi dingo?

Stasė

Stasė portretas
Konservatoriai visų kadencijų metu piktybiškai skurdina žmones, niekuomet nepripažįsta savo klaidų, todėl jų niekada neperrenka sekančiai kadencijai. Taip bus ir dabar. Kentėkit, žmonės, dantis sukandę ir prisiminkite koncervų elgesį prieš kiekvienus sekančius rinkimus. Šlovė kreiviui ir jo parankiniams, su kuriais jis dalinasi

kaltas Putinas

kaltas Putinas portretas
Turbūt tai Putino planas, kad Kreivys ir pišai kuo greičiau pribaigtų Lietuvą?

Anonimas

Anonimas portretas
Kreivas yra kreivas-konservai vaidina tikruosius patriotus,o ju partija ir gazpromo,ir interrao lt pinigais seriama, aibes konservu bosu ir remeju bizniai vyksta ruskyne. Is tu paciu komuniagu ir KGB kile konservai ir brazauskiniai tik vaidina demokratija ir rinkimus,o is tiesu ju nupirkta ziniasklaida tik debilizuoja visuomene , kad milijardai valstybes pinigu nusestu reikiamose kisenese. Mus valdo saujele buvusiuju,o juos aptarnauja sutve visokiu partijeliu,mediju ,visuomeniniku ir kt. valstybes biudzeto islaikytiniu.Biurokratija isvesejo labiau ,negu sovietu laikais,valdzios nebaudziamumas veda i kracha.Uz kanapiu rukyma sodina keliems metams, uz tukstantinius kysius ar isvaistytus valstybes milijonus isteisina.

cha cha

cha cha portretas
Nu prisijuokėme,kai klausimus besikartojančius pateikė opozicija,kurios pusė išėjo iš salės net, o kokius vėjus kalbėjokai kurie-baisu, suprantu,opozicija vaizduoja darbą,jų toks uždavinys,ale kaip juokingai atrodo,kai nieko neišmano apie energetiką ir kvailioja.

Petrai,petreli,petruk

Petrai,petreli,petruk portretas
Taigi ONUTE buvai, o kur per visą spaudą,kad nėra komentarų liet.ryte, o Delfy-registruoti,ką čia, berašti, fantazuoji,ar patinka kvailam rodytis.

Valstieciu isgamos

Valstieciu isgamos portretas
Valstieciu menkystos reikalingi kalti, kad nera skaluniniu duju ar atomines elektrines isgauti pigia energija, matyt. “Liandzbergis kara pradejo, kolukius sugriove, jis kaltas , kad proletaras mokyklu nebaige ir ant pasalpu sedi” ;))))) Kas per lietuvos isgamos ta valstietija!

Senas kaunietis

Senas kaunietis portretas
Juokingiausi- landsbergininkai- patys su Lietuva rieda į ekonominę bedugnę, ir nepaliauja džiaugtis savo KGBistine valdžia :)

Vytas to JONAS

Vytas to JONAS portretas
TEISINGAI JONAS PARAŠĖ BAIKIT SU TA HITACHI TURĖJOM SAVO ATOMINE TAI BUVO LANZDBERBINES ŠUNAUJOS SUNAIKINTA

jOANA

jOANA portretas
Okaip ta iterpretacija tik pašalina ar turės tas aferistas atsakyti už tokia afera kartu su piš

Tai kad ne šiti kalti

Tai kad ne šiti kalti portretas
Dėl energetikos liūno, brazovskio šunauja kalta.

Petras to Anonimas

Petras to Anonimas portretas
Sakai kaip tuos buvusius kad dabar vėl prie vairo tie buve nebent tu durneli ananalini viska nori suversti valstiečiam Debile einantis per visa spauda ir šūda maldamas mūsu atomine kubilas landzbergas grybė uždarė ir sumelavo kad es reikalavo nieks nereikalavo tik biznieriai patvarkė savo naudai kartu su konservine šutve Tas aferistas kreivys buvo pišės ir nuosedos laukiamas kad gerai ruošia aferas ir atkatai bus milijoniniai iš tautos kišenės

Nei tu Jonas,nei ką

Nei tu Jonas,nei ką portretas
Bet tu ne tik kad neišmanai nieko,bet dar ir beraštis baisus.Negi patinka rodyti savo neišmanymą emergetikos srity.

JONAS to Gal

JONAS to Gal portretas
ASILE BAIG ŠŪDA MALTI SU TA HITACHI NEI TU SUPRANTI NEI AMSĖK DURNELI ŠARIKAI ĮDIJOTE SUŽLUGDĖ LANSBERGINĖ KUBILINE GRYBINE ŠAIKA MUSU VISAGINO ATOMINE KURIA TURĖJOM TAI BUVO PATS DIDŽIAUSIAS NUSIKALTIMAS KA PADARĖ KUBILAS SU ŠAIKA IR SOCDEMAIS

Kad

Kad portretas
Reikia sprest greitai tokia dabar situacija baisi daug kas kele kainas ir uzsidaryt bando neimanoma uz elektra susimoket o dar dujos brangs jau prasideda sildymo sezonas imones kurios sildosi elektra priverstos kaina kelt arba uzsidaryt , turim servisa 400 kv, sildymas elektra 3000 e, i men , dar iseina 500 e, teks iki pavasario nedirbt .

Gal

Gal portretas
Ir gazpromo lenciūginio brazovskio šarikams, skerdžiams, ušpiskiams, karbovskiams, orlovskiams reik komisiją surengt. Kad šiandien sėdim energetikos subinėj, argi ne šių sutvėrimų darbai. Referendumai prieš Ae, Hitachi išvijimas, Lietuvai naudingų energetikos projektų sužlugdymas.... Tik išsigimėliai kenkia savo šaliai, nebent jie rusofašistų irštviniai

Anonimas

Anonimas portretas
O kaip interpeliuosit kitus iki Kreivio,stabdžiusius projektus energetikos srity,visai nesirūpinusius, juk valstiečiai patvirtino liberalizavimą.Kaip?ar jis dabar viena sturi iškuopti ,,palikimą'' tokį?

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Interpeliaciją ir po 1M/kub.klizmą visiems kažkiek prisidėjusiems prie esamos padėties. Energetika , europinė geležinkelio vėžė, per daug esminio nuokrypio nuo sveikos ekonomikos sprendimų.

Kreivy

Kreivy portretas
gražink mamos milijoną į biudžętą. ir aik tu ....NATO. Tskant, ant keturių raidžių.

Jo

Jo portretas
LenZberginiai nemato problemos cia ,jie unikalus Lietuvos isdavikai

Klausimelis

Klausimelis portretas
Kada Lietuvoje konservu partija bus prilyginta komunistu partijai ir pagrindiniai sios kremliaus partijos nariai bus pasodinti?

>>>Josifas \\\\\.../////

>>>Josifas \\\\\...///// portretas
>Taip,bet tik be tavo užjaučiančio paveršlenimo.____Jau jie visi,tiek parisiš...............ę iki ausų.

Josifas

Josifas portretas
Jeigu interpeliuoti Kreivi, tai pries tai buvusius energetikos ministrus ir premjerus ,uz elektros generacijos suzlugdyma, reiktu susaudyti!

Dzūkelis

Dzūkelis portretas
Na kam tos komisijos, kam tos interpeliacijos juk vis tiek bus kaip užbliaus labai labai Lietuvos nekenčiantis senasis ožys?.?.

Anonimas

Anonimas portretas
Arabai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių