„Skaidrinam“ akiratyje atsiradęs J. Džiugelis pasitraukė iš Seimo konservatorių frakcijos

Akcijos „Skaidrinam“ akiratyje atsidūręs parlamentaras Justas Džiugelis pasitraukė iš Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos.

Šį Seimo nario pareiškimą sekmadienį vykusio posėdžio pradžioje perskaitė parlamento vadovė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Apie pasitraukimą iš konservatorių gretų J. Džiugelis pranešė jau anksčiau – visuomenininko Andriaus Tapino inicijuotos akcijos „Skaidrinam“ dėmesio sulaukęs politikas vasarį pranešė, kad suspenduoja narystę TS-LKD ir trauksis iš šios politinės jėgos frakcijos Seime.

Klausimai dėl J. Džiugelio parlamentinių lėšų panaudojimo kilo paaiškėjus, kad konservatorius per trejus metus Seime ataskaitos spausdinimui ir platinimui išleido daugiau kaip 23 tūkst. eurų ir už tai mokėjo M. Ardišauskui, šiuo metu vadovaujančiam Atsakingo lošimų verslo asociacijai.

Skandalo epicentre atsiradęs politikas taip pat suspendavo savo pirmininkavimą Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetui (SRDK).

Savo ruožtu Seimo Antikorupcijos komisija kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl galimai fiktyvių darbo santykių, taip pat subūrė grupę J. Džiugelio ryšiams su lošimų lobistais nagrinėti. Informaciją apie galimus J. Džiugelio ir azartinių lošimų verslo atstovo M. Ardišausko ryšius nutarė surinkti ir Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).NAUJAUSI KOMENTARAI

Tai matyt ir nubaude Dievas

Tai matyt ir nubaude Dievas portretas
Nes gnyda jis visa gyvenima buvo ir yra.

Rinkėjas

Rinkėjas  portretas
Gaila, kad dievo nubaustas invalidas ir dar vagis, o vagys turi sėdėti kalėjime !!!!!!

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
O kur dabar bėgs tas vienas iš tų 140 brudukų? Gi niekur jis seime moralės neras, niekas vertybių per niekur nebeįkiš! Visi ten degrados prie lovio! Vien ką rodo seimo sandėlys! Dar ir toks kiaulėms yra!!!
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių