Sureagavo į prezidento patarėjo pasisakymus: ne visada pavyksta vykusiai papokštauti

Grįžti į straipsnį

O

O portretas
Tai Ar galima apie klounà iš sudegusio cirko nejuokaujant kalbėti. Net mano katinas geriau dirbtú už šį juokdarį, nekalbant apie Jansonà

Ką reiškia tas straipsnis apie pokštų stygių?

Ką reiškia tas straipsnis apie pokštų stygių? portretas
Pasiilgo riebaus klouno Zelenskio ir Prezudentas, ir Jansonas. Juk jiems pagrindinė atrakcija mažas papingas ir riebiu užpakaliu klounas, visi pasikirkina, jiems smagu ta moteriškutė palingavo mažylė riebi, kur pastatyta visus judinti ir būti prezidentu Zelenskiu Ukrainoje. Kultūros ministras nė iš tolo neprilygsta riebiai mažai bobikei Zelenskiui. Prezidentūroje Jansonas juokinti kitus atsisako, jis tegali papasakoti kaip dirbo sanitaru psichiatrinėje ir žino nuodugniai kokie eksperimentai buvo padaryti su senuku V. Landsbergiu, kaip jį patobulino iki tiek, kad kliedesiniai Landsbergio norai nesibaigia net prastūmus visišką beraštis ir net 8 klasių bendrojo lavinimo mokykloje nebaigus anūką Gabrielius į užsienio ministrus. Va, Austėja Landsbergienė ir Cichanovskaja į klounus tiktų. Abi su juodomis barzdotas kaip Zelenskis, tik trūksta papingumo. Bet trūkumą galima pašalinti įstabaus joms du oranžinius kamuolius į papų vietą. Tada Prezidentūros melancholija baigtųsi, skambėtų juokas.

Bukagalvis tu anonimas

Bukagalvis tu anonimas  portretas
eik mokytis, jau bloga nuo kvailių, kurie mano galintys " nustatyti " taisykles pagal savo proto ribas . Klaiku ...

Anonimas

Anonimas portretas
Idomu,kas-kiek-uz kiek nustato Prezidento patareju skaiciu,ju atlyginima !?Jei Prezui Konstitucija paveda uzsienio reikalus kartu su Seimu,kariuomene kartu su Seimu ,"teismus" ir FSIO,3 patarejai.Vyriausybe negali skirti daugiau ... .. nei numato Konstitucija.

Oi, koks

Oi, koks portretas
jautrumas kai kurių, tik neapsimyžkit iš to jautrumo.

Socialdemokratą nuteisė, o

Socialdemokratą nuteisė, o  portretas
Kultūros ministras liberalas Simonas Kairys sako besijaučiąs teisus dėl savo sprendimų, pavasarį kilus vadinamajam „čekučių“ skandalui. Politikas nemato nieko blogo, kad keli jo kolegos Vyriausybėje, sulaukę panašių klausimų dėl savivaldybių tarybų nariams skiriamų lėšų įsisavinimo, pasielgė kitaip nei jis: finansų ministrė Gintarė Skaistė pervedė dalį išnaudotų lėšų, o švietimo ministrė Jurgita Šiugždinienė – atsistatydino.__________P.S. O liberalo cinizmas kitais klausimais- pajuokavimo , koks jautrus :)

>> įdomu

>> įdomu  portretas
Kaip nustatėte proto ribotumą ? Pagal save ? :) O liberalo ministerio " proto " ribos baigėsi su " čekučių " skandalu ? Ir tokio " proto " dirbantys ministrai liberkonserVatoms " nieko tokio " ? Joooo.....liberalus cinizmas :)

bibliotekos virto triukšmingais projektiniais kultūrnamiais

bibliotekos virto triukšmingais projektiniais kultūrnamiais portretas
Sunku įvertinti, kaip dirba bibliotekų ministras, bet kad bibliotekos virto triukšmingais projektiniais kultūrnamiais - tai faktas.

>Įdomu, kodėl Nausėda ji pasirinko patarėju?

>Įdomu, kodėl Nausėda ji pasirinko patarėju? portretas
Todėl, kad F. Jansonas riboto proto.

O tu kuo kvepi ?

O tu kuo kvepi ?  portretas
Liberbukagalvis be kritinio mąstymo ? RUOKYTĖ ! Johnson vyro pavardė :) Tik kur bukagalvis supras ...klaiku nuo bukų ...

Jau vien už tai ką

Jau vien už tai ką  portretas
antikultūros ministeris iš liberalaus patryyyyjotizmo padarė su Tuminu , aš niekada už liberalus per jokius rinkimus nebalsuosiu, o kur dar bolševikinį šūkį primenantis " pasaulį mes naują pastatysime " kitų menininkų, rašytojų " išbraukimas " ?

nu jo

nu jo portretas
Liana Ruokytė Jonsson ar tik ne giminė šiam patarėjui, jeigu taip tai jau labai neskaniai kvepia...

klausymui

klausymui portretas
už tave tikrai protauja geriau.

klausymas

klausymas portretas
F. Jansonas netik pokštauti, bet ir protauti nelabai sugeba. Įdomu, kodėl Nausėda ji pasirinko patarėju?

Vil

Vil portretas
man tai labai vykęs. Čia kas antras tokį atseit ministrą galėtų pakeisti. Ministras bože moj.

et

et portretas
Dabar priekabiaus visa "nepriklausomažinesklaida", kas ką negerai ir ne taip pasakė apie nepakaltinamus šios šaikos veikėjus

O aš manau, kad pokštas

O aš manau, kad pokštas  portretas
apie antikultūros ministerį labai vykęs . Klaipėdiečiai tikrai žino jo " darbus " dėl senojo pašto " saugojimo " . Nepervargęs :) 2022 pasirašė protokolą , o 2024, baigiant kadenciją " užsakė darbų apžvalgas " .

Galerijos

Daugiau straipsnių