URM: Rusija domisi punkto pasienyje su Kaliningradu atidarymu, bet siūlymų nepateikė

Rusija domisi galimybe atidaryti Dubkų-Rambyno pasienio punktą, tačiau siūlymų Lietuvai kol kas nepateikė, BNS patvirtino Užsienio reikalų ministerija (URM).

„Užsienio reikalų ministerija nėra gavusi tokių siūlymų, tačiau Rusijos Federacija kelia jūsų užklausoje minimus klausimus“, – rašoma komentare BNS.

Kaip skelbia newkaliningrad.ru, Kaliningrado srities valdžios institucijos anksčiau šį mėnesį išsiuntė laišką Rusijos užsienio reikalų ministerijai, prašydamos surengti derybas su Lietuva dėl Dubkų-Rambyno pasienio kontrolės punkto atidarymo, taip pat dėl geležinkelio tranzito kvotų panaikinimo.

Savo ruožtu Lietuvos URM pažymi, kad keleivių tranzitas iš Kaliningrado srities ir į ją vyksta sklandžiai, laikantis sutartų supaprastinto Rusijos piliečių tranzito per Lietuvos teritoriją sąlygų.

Tuo metu atskiro susitarimo Rusijos prekių tranzitui nėra – pasak ministerijos, „šį krovinių tranzitą Lietuva kontroliuoja, nuosekliai vadovaudamasi Europos Sąjungos teisės aktais ir Europos Komisijos gairėmis“.

Dubkų-Rambyno kontrolės punktas įrengtas, tačiau sienos perėjimo vieta Lietuvos pusėje uždaryta.NAUJAUSI KOMENTARAI

pritariu

pritariu portretas
> RAKETA- Pritariu - xokolai domoi.

vakarai ruošiasi į Marsą

vakarai ruošiasi į Marsą portretas
gali ruoštis nors į andromedą. neaišku dar ar Mėnulis nesuklastotas. O jie į Marsą.

To !!!

To !!!  portretas
To tam raketa. Bet ir kultūros lygis rusų, rašančių verstus komentarus, baisu , viduramžiai ir dar atgal. Kai vakarai ruošiasi į Marsą ir kovoja su klimato kaita, jie ritasi ritasi į jurtų mongolų lygmenį. Atėjus tokiems čia vėl garmėtume į akmens amžių...
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių