V. Blinkevičiūtė: panašu, kad bandoma susidoroti su M. Sinkevičiumi

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė mano, kad su šiuo metu dėl dokumento klastojimo ir turto pasisavinimo teisiamu Jonavos rajono teisiamu meru Mindaugu Sinkevičiumi yra bandoma susidoroti.

„Niekada nesikišu į teisinius nagrinėjimus, ginčus ir t.t., nes kaip teisininkė manau, kad neturiu tam teisės nebūdama pati proceso dalyve. Bet labai linkiu, kad iš tikrųjų būtų taikomi vienodi standartai“, – Žinių radijui teigė V. Blinkevičiūtė.

„Labai panašu, kad norima susidoroti su Mindaugu. Bet aš jam linkiu stiprybės – iš visos širdies“, – pridūrė ji.

M. Sinkevičius į teisėsaugos akiratį pateko, kai visuomenininko Andriaus Tapino iniciatyva „Skaidrinam“ pradėjo domėtis kanceliarinių lėšų panaudojimu šalies savivaldybėse.

Valstybinį kaltinimą M. Sinkevičiaus byloje palaikantis prokuroras Darius Valkavičius kaltinamajam už galimą piktnaudžiavimą tarybos nario kanceliarinėmis lėšomis siūlo skirti 30 tūkst. eurų baudą, penkeriems metams atimti galimybę dirbti valstybės tarnyboje.

Jonavos meras M. Sinkevičius, pernai kilus įtarimams dėl savivaldybės tarybos nario veiklai skirtų lėšų panaudojimo skaidrumo, paskelbė stabdantis narystę Lietuvos socialdemokratų partijoje. Lietuvos savivaldybių asociacija yra laikinai sustabdžiusi M. Sinkevičiaus vadovo šioje asociacijoje pareigas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Blinkevičiūte,eik n...

Blinkevičiūte,eik n... portretas
su savo hapūnu paskui kacapų laivą!Šlykštūnai bolševikiniai.

TAI YRA

TAI YRA portretas
""PROTINGIAUSIAS"" BLINKEVIČIŪTĖS PASAKYMAS

liudna

liudna portretas
Kiek dar bus tyciojamasi is Tautos slyksciai norint Sinkeviciui prisiuti ANGELO sparnus ir slyksciai bet kokiai budais norima irodyti Jo nekaltybe Isvada aiski padarei nusikaltima siurbdamas is Valstybes pinigus iskarto turi buti isspirtas IS POSTO Aisku todel Lietuvele ir murdosi skurdo liune nes teisingumas neegzistuoja visi zymus veikejai isplaukia sausi labai gaila ir liudna Teisingumas Lietuveleje isigalios tik tada kada visi grobonys bus tupdomi i CYPKE
VISI KOMENTARAI 27

Galerijos

Daugiau straipsnių