V. Čmilytė-Nielsen apie G. Kirkilą: jam nuoširdžiai rūpėjo valstybės ateitis

Vilniuje su į paskutiniąją kelionę trečiadienį išlydimu buvusiu valstybės premjeru Gediminu Kirkilu atsisveikinti atėjusi parlamento vadovė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad tai buvo neeilinis žmogus, nuoširdžiai rūpinęsis Lietuvos ateitimi.

„Prisimenu kaip labai išmintingą, geranorišką, ramų žmogų, labai įžvalgų politiką. Tai politikas, su kuriuo visada buvo gera kalbėti, diskutuoti ir kuriam nuoširdžiai rūpėjo valstybės reikalai, valstybės ateitis“, – trečiadienį žurnalistams teigė V. Čmilytė-Nielsen.

„Iš tikrųjų jo labai trūks, nes tai buvo vienas iš tų nedaugelio žmonių politikoje, kuriuo galėjai pasikliauti, nepriklausomai nuo to, ar buvai jo kolega, ar oponentas“, – pridūrė ji.

Pasak Seimo pirmininkės, paskutinįkart politiką ji sutikusi ir bendravusi penktadienį, mirties išvakarėse, jam dalyvavus Seime vykusioje konferencijoje.

Trečiadienį nuo 9 iki 12 val. su buvusiu ministru pirmininku dar galima atsisveikinti laidojimo rūmų „Ritualas“ didžiojoje salėje. Nuo 12 val. jo urna bus išnešama. Amžinojo poilsio politikas atguls Antakalnio kapinėse.

ELTA primena, kad apie netikėtą G. Kirkilo mirtį pranešta šeštadienio rytą. Jis ėjo 73-iuosius metus.

Vyriausybei G. Kirkilas vadovavo 2006–2008 metais. Prieš tai jis ėjo krašto apsaugos ministro pareigas, nuo 1992 iki 2020 metų buvo renkamas į Seimą.

2003 metais politikas buvo apdovanotas Vytauto Didžiojo ordino Karininko kryžiumi, po metų – Vyčio Kryžiaus ordino Komandoro kryžiumi.NAUJAUSI KOMENTARAI

pilietis

pilietis portretas
jam rūpėjo ta Lietuva tiek kiek ir tau pačiai, visiems jums rūpi tik geras gyvenimas ir garbės troškimas, visi jūs vienodi komunisteliai ! ir buvę ir esami, pasikeistų laikai visi jūs isverstumet savo kailius, viena tiesa-laikinas visų gyvenimas, ir visiems jis kada tai baigiasi! o turtai prikaupti lieka žemėje, o, kad būtų galima juos išsinešti amžinyben,deja nuogas ateini-nuogas ir išeini, krikščioniska tiesa, betgi jūs į nieką netikit, į pomirtinį gyvenimą netikit, jei tiketumet neskriaustumet silpnesniu,nesauktumet apie dviejų vyrų ar moterų santuokas, neplatintumet narkotikų, pagaliau teismai sąžiningai atliktų savo pareigas, kas vyksta dabar, protu nesuvokiama, tad nebegirkit vieni kitų, visi jūs vienodi

kaimo bernas

kaimo bernas portretas
nes paliko antram numeriui duobę Bet ir negaila - durnių ir bažnyčioj muša Jei net karo UA metu dar į seminarą Poetas patriotų partijos politbiuro susirenka

Jooo \\\\\.../////

Jooo   \\\\\...///// portretas
kiek reikia prisivogt,kad taip garbingai pakastų.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių