V. Landsbergis apie anūko ir G. Nausėdos konfliktą: Lietuva atrodo kaip negudrus vaikų darželis

  • Teksto dydis:

Užsitęsęs ir, panašu, link pabaigos nė neartėjantis konfliktas tarp Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos ir užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio –  kokią žalą jis daro mūsų valstybei?

Nesutarimai tarp G. Nausėdos ir G. Landsbergio trunka jau ne pirmus metus, o, kaip teigia įvairūs šaltiniai, konfliktas buvo užprogramuotas dar prezidento rinkimų kampanijos metu. Ar gali būti, kad juoda katė tarp būsimo prezidento ir konservatorių partijos perbėgo jau tada?

Vis dėlto ekspertai vieningai teigia, kad tokie užsitęsę nesutarimai kenkia Lietuvos užsienio politikai. Pavyzdžiui, per Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio vizitą užsienio reikalų ministras nė nebuvo pakviestas į susitikimo delegaciją. O kur dar konfliktas dėl ambasadorių skyrimo ir vieši apsižodžiavimai, kurie tikrai nedaro garbės mūsų šalies įvaizdžiui.

Politikos apžvalgininkas Vytautas Bruveris šio vakaro laidoje „TOP 3“ nušvies abiejų pusių kaltes, o ką specialiai apie tai pasakys Vytautas Landsbergis?

„Vyksta kažkoks ambicijų aiškinimasis – kuris geresnis, kuris svarbesnis, kuris turiu daugiau įgaliojimų. Kai tokioje padėtyje reikalingas visų susitelkimas, vienybė ir vieninga politika, Lietuva atrodo kaip negudrus vaikų darželis“, – sakys jis.

Kitoje naujienoje – JAV ir NATO politikos Rusijos atžvilgiu pokytis, kai nuo švelnaus neeskalavimo tono pagaliau pereinama prie atvirų grasinimų Kremliui.

JAV valstybės sekretorius Anthony Blinkenas pirmą kartą paskelbė viešą pareiškimą, jog Vladimiras Putinas nepasitenkins vien tik Ukraina. Kas paneigs, kad vos pajutusi pergalės skonį, šalis agresorė nesuskubtų pulti savo kaimynių, Baltijos šalių? Tuo tarpu, NATO karinio komiteto pirmininkas admirolas Robas Baueris pagaliau atvirai pareiškė, jog nuo karo Ukrainoje baigties priklauso ir viso pasaulio likimas. O kaip tokią pasikeitusią politiką vertina ekspertai? Ką tai galėtų reikšti kiekvienam iš mūsų?

Galiausiai paskutinėje naujienoje – populiariosios maudynės eketėje. Tos pačios, kurias vieni dievina, o kiti nesiryžtų net už pinigus.

Vien Vilniaus eketės mėgėjų grupėje šiuo metu užsiregistravę beveik 4,5 tūkst. žmonių, o Kaune – per 2 tūkst. sveikuolių ir drąsuolių. Į ledinį vandenį nepabūgsta niurktelėti ir visa eilė žinomų žmonių: Mindaugas Rainys, Saulius Urbonavičius-Samas, Artūras Anužis. O prieš kelias dienas internetą sprogdino ir Jolanta Leonavičiūtė, nėrusi nuoga.

Eketės privalumai daugeliui yra žinomi – stiprėja imuninė sistema, atsparumas ligoms. Lediniame vandenyje nušąla net stresas. Tačiau ar tikrai šis „malonumas“ rekomenduotinas visiems?NAUJAUSI KOMENTARAI

Sanitarai prisproge uzmigo

Sanitarai prisproge uzmigo portretas
Pacientas gavo proga pasireiksti.

To Rinkėja

To Rinkėja portretas
Ei Rinkėja, kas tie mes, tikriausiai nemokamai naudojantys konservatorijos paslaugomis.

Rinkėja

Rinkėja portretas
Prezidento elgesys netinkamas, mes už jį nebalsuosim
VISI KOMENTARAI 139

Galerijos

Daugiau straipsnių