V. Tutkus prezidento rinkimuose dalyvauti nebegalės: nesurinko reikiamo rinkėjų palaikymo

  • Teksto dydis:

Ketvirtadienį buvęs kariuomenės vadas Valdas Tutkus, save išsikėlę Arūnas Rimkus ir Gintautas Kniukšta Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) nepateikė minimalaus skaičiaus parašų, reikalingų kandidatuoti prezidento rinkimuose.

Kaip pranešė VRK, V. Tutkus komisijai pristatė 5 bylas, deklaruodamas, kad jose yra surinkta 8783 balsavimo teisę turinčių Lietuvos Respublikos piliečių parašai.

Užbaigus popierinių parašų rinkimo lapų priėmimo procedūrą, ketvirtadienį buvo konstatuota, kad 17 valandos duomenimis, VRK administruojamame elektroninių paslaugų portale už buvusį kariuomenės vadą elektroniniu būdu pasirašė 10 520 rinkėjų.

Save išsikėlęs Arūnas Rimkus rinkėjų parašų lapų komisijai ketvirtadienį nepristatė, todėl 17 valandą buvo fiksuotas tik elektroniniu būdu jo surinktų parašų skaičius – 1030 parašų.

Be to, apie savo pasitraukimą iš rinkimų ketvirtadienį pranešė ir buvęs pretendentas Gintautas Kniukšta. VRK nurodė sulaukusi jo prašymo atšaukti pareiškinius dokumentus – jis surinko 766 elektroninius parašus.

Ketvirtadienis buvo paskutinė diena, kuomet pretendentai į prezidentus turėjo surinkti ne mažiau kaip 20 tūkst. parašų. Tą jie galėjo daryti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu.

Daugiau kaip 20 tūkst. parašų VRK ketvirtadienį pateikė Dainius Žalimas, Giedrimas Jeglinskas, Aurelijus Veryga, Ignas Vėgėlė bei Eduardas Vaitkus.

Tą jau anksčiau jau buvo padarę ir Ingrida Šimonytė, Gitanas Nausėda, Remigijus Žemaitaitis bei Andrius Mazuronis.

VRK šiuos parašus kartu su kandidatų pareiškiniuose dokumentuose nurodyta informacija patikrins ir priims sprendimus registruoti kandidatus dalyvauti rinkimuose. Tai turės įvykti ne vėliau kaip balandžio 11 dieną.

Lietuvos prezidento rinkimai vyks 2024 metų gegužės 12 dieną.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

geda-peleda

geda-peleda portretas
turet toki raudonai ispurtusi prezidenta-uzjuoktu visi

Expertas \\\\\...//////

Expertas   \\\\\...////// portretas
Na jau geriau V.Tutkaus buvusi žmona slavė,nei valdžioje (dabartinėje) KGB'istai,žydai ir narkašai.

Astrologija

Astrologija portretas
Na, dabar jau ekskandas, deja , visiškai nebuvo panašus į stotingą, žavų Čekijos Prezidentą, buvusį NATO kariškį. Gal būtent kariškio Čekijos Prezidento sėkmė paakino Lietuvos karingus , munduruotus vyrus bandyti pakartoti tokį fenomeną Lietuvoje? Deja... Kariuomenėje populiarus Valdas Tutkus ilgą gyvenimą santuokoje nugyveno su slave žmona( tokios moterėlės labai greit forrmuoja savo sutuoktinio smegenų pusrutulius į rytų valstybių pusę...) . Likęs našliu, pabaliavoti mėgstantis Tutkus, būtų labai pažeidžiamas prezidentas. Ir "būkme biedi, bet teisingi", stotingas generolas tikrai neturėjo JOKIŲ šansų tą postą užimti!. Rašiau aksčiau , kad jis turėtų garbingai pasitraukti. Garbingai neišėjo, todėl lieka pabrukti uodegą, tik neduok, Dieve, neužgert iš skausmo VIEŠAI ! Žurnalistai labai to laukia. Žinau, žmonos tokiam karininkui reikia, tik gal antroji jau bus LIETUVĖ? Iš širdies to Valdui Tutkui linkėtume!
VISI KOMENTARAI 38

Galerijos

Daugiau straipsnių