Audra smogė Žagarei: užvirtus medžiui žuvo moteris

  • Teksto dydis:

Joniškio rajone, Žagarėje, pirmadienį užvirtus medžiui žuvo moteris.

„Detaliau pareigūnai pakomentuos, bet taip (moteris žuvo per audrą – BNS)“, – BNS patvirtino Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius.

Pasak jo, pirminiais duomenimis, moteris mirė ant jos užvirtus medžiui.

Anot Šiaulių policijos, žuvusioji – 1973 metais gimusi moteris. Įvykio vietoje rastas jos kūnas su žaizda galvoje, šalia – medžio šaka.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Portalui kauno.diena.lt telefonu pavyko susiekti su Žagarės seniūnu Sauliumi Kužmarskiu. „Pas mus trūkinėja ryšys, kol kas esame prisijungę prie Latvijos telefono tinklų“, – pokalbio pradžioje įspėjo seniūnas.

„Taip, žuvo Kęstučio gatve ėjusi 1973 metais gimusi moteris, Žagarės gyventoja. Greičiausiai užvirto medis“, – liūdną žinią patvirtino seniūnas. 

Audra plėšė stogus, griūvantys medžiai apgadino automobilius, buvo išverstas namo skliautas. „Vėtra nusiaubė Žagarės dvaro parką. Miestelyje viskas išvartyta, pilna medžių, išverstų su šaknimis“, – skausmo balse neslėpė Žagarės seniūnas.

 

 

Vėtra, trukusi apie 15 min., į Žagarę įsisuko apie 11.30 val. „Kaip tik tuo metu seniūnijos vyrai dirbo Latvių kapinėse ir tik dėl laimingo atsitiktinumo niekas nežuvo. Nes ten audra išvartė visus medžius, lūžo didžiulės pušys“, – pasakojo seniūnas.

Didžioji Žagarės gyventojų dauguma sukrėsti. „Tarp nukentėjusių – nemažai apsidraudusiųjų, tikimės, jog nuostolius atlygins draudimas. Bent jau dalis žalos sumažės. O darbo ir mums, ir bendruomenei netrūksta. Visi operatyviai dirba, valo kelius“, – kalbėjo seniūnas.

Seniūnas pasakojo, jog Žagarės gyventojų net nereikėjo kviesti į pagalbą: ūkininkai, verslininkai, savanoriai – patys susiorganizavo. Į nelaimės vietą sulėkė specialiosios tarnybos, kelininkai. „Darbuosimės iki išnaktų“, – pokalbį baigė S. Kužmarskis. 

„Tokius vaizdus per 30 metų matau pirmą kartą: medžiai, užvirtę ant kelių, žmonių sodybų, pastatų stogai, nuplėšti kampai. Krentantys didžiuliai ledokšniai sukapojo stogo dangas, šiltnamiai visi sugadinti. Medžiai nulaužyti, net ir tie, kurie tvirti – ąžuolai – virto. Sunku pravažiuoti keliais, dirba tarnybos“, – bendrą vaizdą nusakė Joniškio rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas V. Vasiliūnas, pirmadienio popietę grįžtantis iš Žagarės. 


Šiame straipsnyje: žagarėžuvo motersistichija

NAUJAUSI KOMENTARAI

Durneliui ..NU

Durneliui ..NU portretas
O tu turi tevus,senelius? Ar tik prisimeti durneliu? Cia straipsnis apie gamtos padaryta tragedija o tu svaicioji besmegeni tu. Nei tu mate I to sovietmecio nei ka.Sovietmeciu tokiu kaip tu buvo nelyginant maziau.Ir zmogus zmogaus taip nuzgauliojo.Eik I pradine mokykla mazarasti pasimokyk

>>123

>>123 portretas
Ką tu,imbicile čia veiki?Nerandi vietos kur nusišikti?

123

123 portretas
Ką veikė kvaila boba per audra gatvėje ? Būtų sėdėjus namie, nebūtų galo gavus.
VISI KOMENTARAI 18

Galerijos

Daugiau straipsnių