„Aurum 1006 km“ lenktynėms duotas simbolinis startas

Trečiadienio popietę Palangoje duotas simbolinis startas didžiausioms Baltijos šalyse „Aurum 1006 km lenktynėms“.

VšĮ „Promo events“ čia jas rengia be pertraukų nuo pat 2000-ųjų, tad šių metų renginio metraštyje šios lenktynės – jau 24-iosios.

Kaip įprasta automobilių sporte, bet kurių varžybų pradžia skirta lenktynėse dalyvausiančių automobilių ir pačių sportininkų kovinės parengties patikrai, kuri patikėta varžybų administracinei ir techninei komisijoms.

Šiemet iš kurorto centre esančio Dariaus ir Girėno stadiono komisijos persikėlė tiesiai į lenktynių trasą, kur atvežti ir varžyboms parengti automobiliai.

Komisijos palankus sprendimas komandoms atveria vartus į laikinąjį lenktynių miestelį, šalia kurio besidriekiančioje trasoje šeštadienį, liepos 22 d., sužinosime 24-ųjų maratoninių lenktynių čempionus ir prizininkusNAUJAUSI KOMENTARAI

kaunietis

kaunietis portretas
Pritariu Traideniui ir Sūduviui, dėl senjoro automobilio išmetamų kelių gramų teršalų gentviliukas su savo gauja pasirengęs perkasti gerklę, o čia pajūryje kur į aplinką virsto tonos, ne tik iš vamzdžio bet ir iš degančių padangų, teršalų šiems ,,gamtos mylėtojas,, kvepia, kvepia pinigais.

Keksiu suvaziavimas

Keksiu suvaziavimas portretas
Kur tarsos moskesciai???

Senukas

Senukas portretas
Studentai pirmyn!
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių