Darželinukų tėvai atskleidė būrelio mokytojos aferą

Grįžti į straipsnį

ALIO - Sunerimę tėvai teisybės ieškos ir toliau...

ALIO - Sunerimę tėvai teisybės ieškos ir toliau... portretas
gal pasenusio jevropinio maisto prisivalget, kad per laikrasciu aiskinates tokias problemas... savaime suprantama, kad mokytoja turi dirbti uz aciu ir dar uz savo pinigus supirkti priemones jusu vaikuciams

klp

klp portretas
o tai afera!!!!!!! verta metų seklio premijos :)

Nėra mažos vagystės

Nėra mažos vagystės portretas
Jei mokai 100 vaikų už 10 eurų, o rodai tik 20 vaikų už 5 eurus, tai 900 į kišenę. Ir valstybė dar greičiausiai primoka. Teisingai tėvai daro, kad viešina.

keisti žmonės

keisti žmonės portretas
Kai nori vaikams suteikti džiaugsmo per užsiėmimus ne už pinigus, tai visi būna nepatenkinti ir nepritaria..........KODĖL?

Anonimas

Anonimas portretas
O tie gudrus tevai neatskleide fasistinio rezimo simtamilijonines finansines aferas su Ukrainos nacistiniais zudikais? Tie ,,gudrus teveliai,, suka dar didesnes aferas.

tam Šitas anom

tam Šitas anom portretas
Glušas kaip kremliaus kacapas ,.....cha cha

Šitas"anonistas"

Šitas"anonistas" portretas
yra žlibas vatnikas. Šis vatnikas aferistas VISADA rašo didžiosiomis raidėmis putlerio propagandą,Neskaitykit putkino propagandisto, rašančio didžiosiom raidėm !!!.

vytautas

vytautas portretas
tai kai afeeeeeera. demaskavo. graudu. anglu kalba darzhelyje hehhehe. supermamos uab

tevai

tevai portretas
Bėdnai gyvena is paskutiniu dave permokėjo jus kritikuojat

Žiniuonė

  Žiniuonė portretas
Taro korta rodo Yra sluoksnis zmoniu kurie savo nesekmes islieja ant kitu,kiek pagiezos , Kadangi tai motinai nesiseka,iesko prie ko prisikabinti ,tai prie mokytojos Nesiseks tau gyvenime ir toliau, pagieza lides visa gyvenima,vietos nerasi kaip pames ir vyras ,tai ji kaltinsi budama pati kalta.

Nezinau

 Nezinau portretas
Ar tos mamos tokios sazininkos,koktu skaityti del euro toki erzeli sukele.:((

Klpd.

Klpd. portretas
Ar yra Lietuvoje dar žmonių kurie nevagia ar nesukčiauja?:D) Jau net mokytojai iki to nusirito Kurie, kaip man pasakojo tėvukai, pokariu kaimuose UŽ DYKĄ mokė vaikus ir kuriuos už tai banditai šaudė :D) ,,Ačiū" daug metų muštai į galvas neoliberalkonservatorių idealogijai - tik pinigai svarbu

To “tam”

To “tam” portretas
Nesakau, kad tai teisinga! Bet suvokti masta-sunku. Nematau cia tokio tragisko nusikaltimo, kad tiek bausti ir rasyti per visas imanomas institucijas, nors tu ka. Pasiknisus po tevu pinigus, ne tiek rastum. Ir as mokescius moku, nes dirbu tik oficialiai, bet man bepigu kalbeti! Del tokiu apgailetinu “teisybes” ieskotoju del keliu simtu euru prisidurusio prie tiketina ir taip oficialios algos, dabar zmogus neteko savo darbo ir tiketina tokiame salyginai nedideliame mieste jo nebegaus. Tada, sikniau, islaikysim mokytoja is mano ir tavo algos, kai nedirbs, nes kazkas labai norejo sudirbti eilini zmogu. Kur matei mokytoja ar menininke mazam mieste besitaskancia pinigais ar ju pertekliumi?? Pavydi tu 5 euru jai? Apgailetini zmones, graudu.

tam Bjaurus tevai

tam Bjaurus tevai portretas
Klausyk, bjaurybe tu, aš irgi norėčiau nemokėti mokesčių, bet privalau mokėti kad išlaikyčiau tokias bjaurastis kaip tu. Ir uždirbu tikrai mažiau nei statybininkai, ar kirpėjos. Nemokėk, tik būk geras, neparazituok kitų sąskaita ir neverk kad valstybė mažai tave remia.

Kavenskas

Kavenskas portretas
Bl.. zmones kas jums yra jus aika vedate ar kitu pinigus skaičiuojant kaip jau vienas sake per brangu neveskit problema rado mokytoja irgi dyrba

Aferistai

Aferistai portretas
Uzmokejo= paslauga gavo. Per brangu? Atsisakyk.

He he

He he portretas
Cia nebent tevai kazkokia afera daro. Mes jau lito nebeturim, kad sakitumem kad 20 litu uz bureli tai kosmine suma. Dabar ir 100euru uz bureli skaitosi kad per pigiai.

Bjaurus tevai

Bjaurus tevai portretas
Viena yra issiaikinti afera ir pranesti apie tai mokymo istaigai, o visiskai kas kita skustis visur kur imanoma-pranesti vmi, fntt-suesti zmogaus gyvenima del keliu simtu susiktu euru. labai gaila mokytojos, kaip ir kirpeju, statybininku, manikiurisciu, grozio specialisciu ir visu kitu, kurie noredami nors kiek uzdirbti, slepi dali pajamu, kapeikas.. patikekite, jeigu butu galimybe dirbti ir uzsidirbti legalizuojant paskutini eura, ja tikrai sie zmones naudotusi. Vietoj sios mokytojos bus priimtas koks nors “tinklinis” pamokeliu tiekejas, kuris veikia daugelyje miestu prisisamdes “oficialiai” dirbanciu pirmakursiu ir kalantis bizni ne is vaiku mokymo, o is tevu naivumo. Sveikinu! Vis dar yra paslaugu dalis, kuri veikia siuo paprastu principu, sutaupo ir pirkejo lesas. Pirmyn!! Skuskim visus! Reiketu ptikrinti tu skundiku “pasaulio teisuoliu” pajamas ir islidas, ar neras kokiu 5 eur per menesi nedeklaruotu.

Kodel

Kodel portretas
Galvojate, kad nemoka mokesčių nuo tų surinktų pinigėlių, taigi tada turėtų duoti kasos pajamų orderius ką surinko grynais, jeigu nedavė, tada afera ir turi aiškintis VMI. Taigi turguje irgi niekas jums kvitų neduoda, bet tylite.

Tai

Tai portretas
Po kiek moka pas Morta paziurekit , teko dukrai samdyt korepetitoriu tai i val, 10 e. kainu tie kaimai nezino kiek sostineje kainuoja ir kituose didmiesciuose .

To Moka po 10€

To Moka po 10€ portretas
Kokia dar elektros afera? Apie ka tu cia, mulki?

Moka po 10€

Moka po 10€ portretas
Už būrelį ir tiek triukšmo. O kad už elektros aferą moka šimtus-tylu...

Viskas gerai

Viskas gerai portretas
Pagal valdzia, neapgausi nepralobsi ,yra is ko pavyzdi imti Tautai.

Keisi žmonės

Keisi žmonės portretas
Čia kitas variantas, nes vaikai visi gavo paslaugą, su jais visais buvo dirbama, užsiėmimai vyko, o ne tai, kai pinigai renkami ir nežinia, kur pateks. Keisti žmonės, lengva ranka šimtus moka, aukoja, neturėdami atgalinio ryšio dokumentų, ir čia triukšmas dėl 5 eurų, už kuriuos buvo atidirbama, tik buhalterija nesutvarkyta ir nesuderinta su vadovais.

Tomas

Tomas portretas
Tai pagaliau sugavo vaiku teikeja, kuris veziuojo vaikus pas bartoseviciu?

KODĖL

KODĖL portretas
Mokesčių inspekciją ir Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybą nenagrinėja neteisėtas rinkliavas terorizmo skatinimo rinkliavas ukrainoje ????????

...

... portretas
Kaip sitaip galima

Anonimas

Anonimas portretas
AFERISTAI IŠMOKO RINKTI PINIGUS. VIENI RENKA PINIGUS NEVA GINKLAMS ukrainai NORS TAI AKIVAIZDUS TERORIZMO RĖMIMAS KITI IŠGALVOTOM PROGOM...BET REZULTATAS VIENAS .VISI SURINKTI PINIGAI DINGSTA SUKČIŲ KIŠENĖSE..

Galerijos

Daugiau straipsnių