Dėl drastiško baudų didinimo naktiniai klubai bus priversti užsidaryti?

Grįžti į straipsnį

Kas \\\\\\...//////

Kas   \\\\\\...////// portretas
arti tų bardelių gyvena tik užjausti galima,tai nelaimė.___Seniai juo reikėjo išnaikinti tuos neoficijalius viešnamius,lai tyliai krušasi.

kosmarai --tai dabar siknaskylem

kosmarai --tai dabar siknaskylem  portretas
ir vaginom badas ...o narko prekeiviams vel reikes prie mokyklos stovet ir prekiaut ??? ....

Labai gerai

Labai gerai  portretas
Naktį reikia miegoti o ne triukšmauti ,o tuose naktiniuose klubuose ir renkasi visokiausios padugnės ir narkomanai, už triukšma galėtų dar trigubai padidinti baudas ,nors viena gera darba valdžia daro !!!!!

Skaitau ir stebiuosi

Skaitau ir stebiuosi portretas
ir čia laisvų žmonių laisvoje šalyje nuomonės? Kapų tylos mėgėjai ir susmulkėję tamsūs padarai užmiršę kad ir jie mokėjo linksmintis. Gal net dainuot ir šokt...Kada paskutinį kartą patys šokote ar dainavote, ,,iškilieji" komentuotojai, draudimų mylėtojai? Atsakau - turbūt niekada.Garantuoju kad jau nepamenat nes to jums jau seniai nereikia

Pagaliau

Pagaliau portretas
Seniai reikėjo.Turim pastoviai apsitorčinusį kaimynėlį,šauna mūza,per naktį kaltų muzika.Susimoka ir toliau groja.Per mažos baudos reiškias.Susimokės per mėnesį kelis K,tai gal apsramins.

Pilietis

Pilietis portretas
Na kas liecia ta Soho, taigi ten gi pediku irštva ir kuo greiciau ta kluba uzdaryt

triukšmas ir dieną ir naktį

triukšmas ir dieną ir naktį portretas
o kaip su Kaune triukšmą keliančiais važiuojamoje dalyje kanalizacijos dangčiais užvažiavus kiekvienam automobiliui ?

Eina jie toli toli

Eina jie toli toli portretas
Du sekso paslaugų verslininkai Markas Hatroldas ir Tyškevič lieja ašaras. Ne klubai tai, , o iškrypėlių sueičių vieta, kur narkotikai juose gliaudomi kaip saulėgrąžos.

Senai sitaip sunaikino Klaipedos jaunimo pamegtas vietas

Senai sitaip sunaikino Klaipedos jaunimo pamegtas vietas portretas
Jau senai Klaipedoje uzdaryti ir isvaryti is ivairiu vietu naktiniai klubai, ankaciau pamegti jaunimo ir vyresniu zmoniu. tai pensijinio amziaus zmones be perstojo rase skundus, tai vel kazkas. Veliau klaipedoje daeita net iki sokiruojanciu alnkytojus priemoniu, isvaikant ir baidant lankytojus, perteklinais policininku reidais, kai ijungiamos visos sviesos renginio metu, ir kratomi vos ne visi is eiles lankytojai. Ar tai ne teisiu pazeidimas, ar tai ne amoralu sitaip elgtis pareigunams? Jau senai daugiaui nei desimtmetis persekiojamos klaipedoje jaunimo naktiniu pasilinskminimio vietos, klubai, barai. daug kas klaipedoje uzisdare. Nebera ka siame meiste jaunimui beveik veikti. Ka gi naktinio gyvenimo, baru, klubu, renginiu persekiojimas persimete ir i sostiene. gaila, kad sovietmecio jau nebera 50 metu, o vis drastiskiau einama atgal i sovietmeti, viska kai nborima uzdrausti, ir uzkalti langines ir duris,. graudu. kad tik tiek nuejome is gudaus soviemecio, i panasius laikus,

visiems laikams

visiems laikams portretas
uzkalti su faniera tuos paleistuviu narkomanu ir bandytu lizdus kurie klubais vadinasi premion klases klubo vadovai tokiu dalyku baisiu neprileistu bet deja tokiu istaigu ir ju vadovu lietuvoje nerasta

Seniai

Seniai portretas
Laikas uždaryt tuos naktinbarius paleistuvių irštvas

Taigi

Taigi portretas
sostinės merui atkatai eina,tai ir gina naktinėtojus,nes ant kitų piliečių ir valstybiškai įteisintų ramybės valandų nusispjaut..

R

R portretas
Visose šalyse vyksta naktinis gyvenimas. Dažniausiai tai būna senamiestis ir miesto centras. Yra gera garso izoliacija ir gyventojai, kurie ten gyvena triukšmu nesiskundžia arba aplink yra viešbučiai, kuriems triukšmas nemaišo. Nori ramybes- gyvenk kalnuose ar miške. Tai tada trukdys paukščiai, kad perdaug garsiai čiulba. Miestai buvo jau anksčiau padalinti į miegamus rajonus, tokiu atveju viskas aišku, kad miegamame rajone triukšmo neturėtų būti.

būtų gerai

būtų gerai portretas
laukiame nesulaukiame.

buk Lietuvos valdininku

buk Lietuvos valdininku portretas
eikite dirbti valdininkais,vargo nematysite.Galesite susitapatinti su Lietuvos valstybe,drozti ta pati verslininka,kuris siandien kastu apacioje,po valdininkeliu,gydytoju,mokytoju ir visu kitu valdisku veikeju kuriu dideja aritmetine progresija

TIKRAI,

TIKRAI, portretas
Tai jau seniai aišku,kad tuose naktiniuose klubuose vyksta naktinės orgijos.To pasekoje ir narkotikai,ir lytiškai plintančios ligos,ir prostitučių paslaugos...Čia ne Olandija,ne dar kokia kita šalis.Nereikia mėgžioti tos kultūros,mūsuose tai nepriimtina.Dėl ko stebimasi,kad jaunimas nuklysta.Reikia griežtai imtis priemonių čia ir dabar,nes,kad tik nepavėluotume.Seime juokingai skamba svarstymai dėl menkiausių dalykų.Čia reikėtų susiimt ir greitai tokius potvarkius įvesti.Manau,tai yra kultūros ministerijos prioritetas.SUSIIMKITE valdžios vyrai...

kaktusas

kaktusas portretas
Kam čia kilo toks klausimas dėl užsidarymo? Kodėl turėtų?

Valdžiagyviams

Valdžiagyviams portretas
visada buvo, o dabar ypač svarbiausia jus nubausti. Jų reikalas, PASINAUDOJUS JUMIS, tai įgyvendinti. Net ne tiek svarbu baudas surinkti, kiek tai, kad jūs gamintumėte negatyvią energiją jų viršininkams repotiloidams.

a girdž naktinio gyvenimo narkošos ir iškrypėliai

a girdž naktinio gyvenimo narkošos ir iškrypėliai portretas
normaliose šalyse visokie kazino ir klūbai keliasi į užmiesčius ar apleistas gamyklas ir sandėlius, ko jums ir linkiu

Nesupratau

Nesupratau portretas
Tai idaru klubas soho baus visus gyventojus kad je triuksmauja dienos metu?

Vilius

Vilius portretas
Nupušusios Šišelytes vyriausybe daro žmonems tik bloga,galetu eiti bulvių ravet ,tai pagal jos proteli

To siaubbas

To siaubbas portretas
Narkodileriu prekybinkeliai ir stovi prie mokyklu. Ar koks ir mokykloje sedi. Ir stoga turi.

Anonimas

Anonimas portretas
Ta pati kalvejo kaviniu ir retoranu savininkai kai uzdraude rukyti. Bankrutuosim-nebankrutavo. Kai uzdraude krepsinio metu reklamuoti alu aludariai reke bankrutuosiantys=nebankrutavo. Ir dabar naktiniu klubu savininkai isirengs normalias garso izoliacijas ar issikraustys i koki rajona kur nera uz sienos gyventoju. Nebankrutuos. O jei ir bankrutuos tai visuomenei tik geriau del to. Zmones maziau priklausomybiu tures.

S(eu)bas

S(eu)bas portretas
Na, toks argumentas perša mintį, kad klubų savininkai supranta, jog piktybiškai pažeidinėja įstatymus ir lengva ranka moka baudas už triukšmą. Tipo, padidinus baudas jiems bus per brangu sistemingai pažeidinėti įstatymus ir valstybė dėl to turi jaustis kalta?

Sjaubbas

Sjaubbas portretas
Tai kur reikės narkodileriams dėtis su savo "produkcija"?? Prie mokyklų stovęti, bet ir ten vietos užimtos.

AK

AK portretas
O kam tau "garsiai triukšmauti, švilpti ir pan."? Ir taip jau jūsų vaikai temoka visu balsu kriokti, o jums duok pernakt lauke klykaut, "nes jauni ir reikia". Nieka nereikia, nei mocus gręžti centrinėje gatvėje, nei klykaut be saiko. Švenčių per vasarą prisišvenčiame, nestinga. Štai su ramybe, pagarba aplinkiniams ir saiku reikalai nekokie.

Koncentracijos stovykloje vardu Lietuva

Koncentracijos stovykloje vardu Lietuva portretas
kuo toliau tuo daugiau draudimų. Gal greit įvesit taisykles kur ir nuo kurios valandos galima po miestą vaikščiot. Labjausiai pritrenkė ką tik priimtas idiotiškas viešosios tvarkos įstatymas kad garsiai triukšmauti, švilpti ir pan. negalima nuo 20 val iki 22. Galvojau kad čia juokas bet paskui pasižiūrėjau antradienio seimo posėdį - tikrai.. Tai čia kas? /// O Vokietijoje net eilinės gatvės šventės vyksta nuo 14 ar 16 valandos iki 2, 4 ryto..Galvas išsiplaukit puspročiai išgalvojantys laisviems žmonėms visokius tokius suvaržymus - jau sveiko proto ribose netelpa

Anonimas

Anonimas portretas
Visose normaliose šalyse yra išskiriamos pasilinksminimo zonos kur sukeliamos visos tokios įstaigos.

Ne visu

Ne visu portretas
zmoniu prievole klausytis naktiniu tusovkiu ir koncertu! Gana jau klausomes naktiniu lenktynininku,iki paryciu kasnakt! O kam reikia rujos - susiraskite vieta,kur netrukdote visiems!

Galerijos

Daugiau straipsnių