E. Žiobienė apie vaizdo įrašą, kuriame matyti iš mamos jėga paimamas vaikas: tai yra tikrai blogai

Grįžti į straipsnį

zigmas

zigmas portretas
Rašau komentarą ir kaip žmogus pašalinis asmuo ir kaip senelis Aš tokį darbuotojų vaiko paėmimo iš motinos rankų skaitau konkrečiai tai komunistinio mokslo žinių taikymą mūsų nepriklausomoje Lietuvoje .Juk kas nebuvo rusijos tremtyje tas nežino o dabar teisintis teismo sprendimo vykdymą tai apsurdas kokius mūsų teismai priima sprendimus tai senų žmonių patarlė dabartiniuose teismuose viešpatauja kas moka tas ir laimi. Toks mažo vaiko išplėšimas iš motinos rankų priminė Garlevos teisuolių vykdymą tai gestapo veiksmai ir tegul tie teisuoliai nesiaiškina

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Labai keistai kai kas atsimena Garliavos atvejį.Ten kaip tik mergaitė buvo atiduota mamai iš nesveikos tetos.Ir ten buvo daug skundų iš tėvo ir iš motinos pusių,bet valdžia nereagavo.Teismas taip pat priteisė globą tėvui,nes jo visa giminė teisininkai plius Skučas Landsbergio apsaugos vadas.Paskui valdžia matyt pamatė,kad per toli nueita ir mergaitę gražino mamai.Niekas nenorėkit atsidurti Stankūnaitės ir jos dukters vietoje

Neda

Neda portretas
Tai po Garliavos pogromo tarnybos nieko neišmoko. Tik pulti, griebti, tempti...

JONAS

JONAS portretas
Patvirtinkit arba paneikit, kad tėvas yra mentas.....

Kokie nustebę atrodo

Kokie nustebę atrodo portretas
Žinote kodėl VT niekad nefiksuoja,filmuoja vaiko pardavimų? Nes JIE VISI ALEI VIENO VIENODI!!!!!!!!!!!!!! Dabar stebisi,tai išskirtinis atvejis, nifiga!!! Absoliučiai visi vaiko atskyrimai nuo mamos vyksta TAIP KAIP MATĖTE ĮRAŠĖ ! slusnys, specialiai rašau mažąją, psichopatas tam pritariantis. Kai psichopatai valdžioje,vyksta tokie dalykai. TĖVO teisės aukščio vaiko ir motinų teisių! Benkartai paskutiniai!

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> S S S Vaizdo įrašas parodo "realybės" tiek, kiek suktai motkai reikia, o juk paėmimas truko virš 3 valandų.

S.S.S.

S.S.S. portretas
vaizdo įrašas kaip tik yra gerai, nes parodo realybę. O taip tai sektų pasakas, kad nieko nebuvo ir prisigalvoja...

Ne vaizdo

Ne vaizdo portretas
irasas yra blogai.Tai jus yra blogai.

Marija

Marija portretas
Kada vietoj žodžiu ,,meile, užuojauta, rūpinimasis,, vartosime žodi ,,ALGORITMAS,,,tai ir tapsime ALGORITMAIS....

Rasa

Rasa portretas
Baisu , gyventi valstybėje, kai net savo vaiką negali apsaugoti. Net ir kai kurie politikai šaltu veidu priima šią istoriją, - tai nežmogiška. Vargu ar tas teisėjas susidūręs su realybe , kokią mes matėme - būtų priėmęs tokį absurdišką sprendimą- atimti vaiką iš mamos, kai vaikas kojomis ir rankomis laiko ją apsikabinęs. Bet , kaip jau mūsų visuomenėje dažniausiai būna - tėvas nei mažuoju piršteliu neapgynė vaiką . Tegul sau tąso . Vaikui ir mamai padaryta begalinė žala visam gyvenimui. Ir , kai girdi, kad teismo sprendimą reikia vykdyti- norisi paklausti, - kuom vaikelis nusikalto, kad myli mamą… ar kad mama blogai padarė, kad tą savo vaiką jėga nuo savęs neatplėšė ir nenudrėbė tam teisingumui po kojomis? Kuom jie abu nusikalto?

Anonimas

Anonimas portretas
Žiobiene yra nors kiek padoresnė pripažindama , kad pasielgta netinkamai . Skuodienė stengiasi viską užglaistyt. Gal kad nenukentėtų jos munduras. Pasirodo, tik išsivedę vaiką nuo mamos paklausė jo, kur norėtų apsistoti - pas svetimus žmones ar pas tėvą . Aišku, kad mažas vaikas bijos svetimų ir pasirinko tėvą. Nors faktiškai tūrėjo atsižvelgti į vaiko norą būti su mama - nes plėšt nuo motinos vaiką galima tik tada, kai yra grėsmė jo gyvybei. Tokios gresmes nebuvo - tą patvirtino atvykę medikai.

Klausimas

Klausimas portretas
Tikrai, kur randasi Deimantė Kedytė? Ją irgi teisėtai pagrobė. Kas žino, koks jos tolimesnis likimas. Ir kur kita mergaitė?

Anonimas

Anonimas portretas
Žiobienė pamiršo savo spintoje "lavonų griaučius". Pati Kėdytės gyvenimą sužlugdė ir pavertė kančia. Už tai ji pakilo karjeros laiptais ir tapo Lietuvą valdančio režimo dalimi. Dievas atlygins už padarytus nusikaltimus.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> Birutė. Taip "aukojo" gyvenimą, kad neleido matytis su tėvu, neleido bendrauti su bendraamžiais, giminaičiais...neleido į mokyklą. Tai mano daiktas - taškas :)

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> Jolanta. Jūsų fantazijos labai lakios.

Jolanta

Jolanta portretas
Tėvas, kaip dažnai po skurybų būna, - lieka tik stebėtoju. Suklys kur mama , ar ne . Pagavęs jam tikamą momentą- būtinai buvusią žmoną panervuos. O jeigu dar pastebės, jog jai neblogai sekasi , tai ir pagąsdins vaikus atimti, nes jis tai pinigų turi o kieno pinigai , to ir teisybė. Nors tas vaikas jam visiškai nerūpi. Bet mat ambicijos neleidžia . Taigi šiuo atveju ,tokį vaizdą ,gali pateisinti tik visiški bejausmiai žmonės. Kurie grasindami teismo sprendimu, gali šitaip luošinti tą vaikelį.

Birutė

Birutė portretas
Na taip, - yra ir tokių motinų, kurioms tas vaikas ,anot jūsų išsireiškimo, - sutapatinamas ir su rankinuku ir kitais jūsų pavardintais daiktais. Jos išeina ir užmiršta , kad vaiką paliko , kad jis alkanas ir net iš darželio užmiršta pasiimti. Mes kalbame apie tokias mamas, kurios dėl savo vaiko - gyvenimą paaukotų. Taigi nereikia čia tapatinti su tėvu. Tuo labiau, jeigu dar tas tėvas palieka šeimą . Įsikalkit pagaliau į galvą, kad vaikui mamos niekas neatstos. Tie per prievartą atimami vaikai po kurio laiko, vistiek grįžta vėl pas mamą. Tai ar verta sugadinti abiems , ir vaikui ir mamai sveikatą.Aš visad tokiais atvejais rekomenduoju pagalvoti ,- o jeigu jūsų vaiką taip draskytų- jūs irgi ramiai atiduotumėte ir nueitumėte kavos gerti? Nemanau. Bet matomai turi nutikti kažkas siaubingo, kad kai kurie žmonės prisimintų savo mamas, kurioms jie liks visą gyvenimą dėkingi už jų atėjimą į šį pasaulį. Mamos ,paliktos vaikų tėvo- lieka vienos toliau vargelį vargti .

Anonimas

Anonimas portretas
O jei būtų vaikui dėl šitokio streso sustojusi širdis? Ką tada pagiedotų tarnybų vadovės? Nebuvo iš mamos pusės vaikui jokios grėsmės nei sveikatai, nei gyvybei, nei saugumui. Vaikas nenorėjo pas tėvą. Tai buvo akivaizdu.

taigi

taigi portretas
Kiekviena motina turi įsikalti į galvą, kad vaikas nėra jos nuosavybė, ne rankinukas ir ne pakabukas- ne jos asmeninis daiktas su kuriuo gali elgtis kaip šaus į galvą.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
>... Atsakymas, o jus Siegel nebelinksmina, nes atostogauja egzotinėje šalyje, tai turi kažkas kitas palinksminti? Koks jūsų reikalas kur tėvas, gal jis jums asmeniškai ataskaitą turi pateikti ar socialiniuose tinkluose palinksminti?

… portretas
Kyla tik vienas klausimas? Kur TĖVAS visoje šioje istorijoje?!!

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Bet ir Deimantę Garliavoje išlupo tetai iš rankų! Ji irgi klykė, bet užmetė antklodę ant jos ir nurimo. Tada advokatas ramiai ją nešė. Kodėl neužmetė "stebuklingos" antklodės ant to berniuko? Ar kad nebuvo advokato? Tada tikrai vaikas būtų buvęs ramus ir visiems komentatoriams (prezidentui taip pat) būtų ramu:)

trečiam broliui jonui

trečiam broliui jonui portretas
iš kur žinai ką teisėjas veikė? O gal žinai kas pasakė kad geriau pati blogiausia motina negu globa?

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Teisėjas ne vieną dieną praleido nagrinėdamas šią bylą. Tai jis nusprendė , ko gera, žinodamas 1000 kartų daugiau už kiekvieną komentatorių, kur vaikui geriau ir ką daryti. Ir jeigu komentuojate tai ,įsitikinkite kad proto ir sugebėjimo mąstyti turite daugiau už kudakuojančią vištą. Supaprastinus , motinai vaikas reikalingas , bet ką ji veikė ir kaip elgėsi iki teismas ėmėsi gelbėti tą vaikelį, kokie argumentai pateikti dėl jos ankstyvesnio elgesio. Bet ,kaip matome , jai vaikas paskutinėje vietoje ir šioje vietoje ji yra pagrindinė vaiko traumavimo organizatorė, ką ir patvirtina šio video paviešinimas. Už paviešinimą kaltininkai bus nubausti, bet mano supratimu, motina amžiams prarado vaiką,ne soc.tarnyba atėmė, kai tas ūgtelės ir sugebės viską įvertinti.

ČIA BLOGAI?...

ČIA BLOGAI?... portretas
Ot Garliavoje tikrai buvo "gerai". p. Žiobiene, už Deimantės tragediją pragare degsi. Tik...tau to tikrai maža. Kiek reikia turėti sąžinės ir įžūlumo, kad šiandien dar kažką drįstum komentuoti.

Kodėl šis filmukas primena Kedytės paėmimą?

Kodėl šis filmukas primena Kedytės paėmimą? portretas
Labai panašu, vaikas klykia, tik šiuo atveju yra tik dvi moterėlės ir pareigūnas. Ne armija pareigūnų. Prieš kiek metų N.Sadūnaitė klausė, kur dingo Deimantė Kedytė, bet atsakymo nėra. Tikiuosi, kad šis vaikelis nepradings.

Tiesa

Tiesa portretas
Tamsta,tai ne blogai,tai kriminalas.prokurorai auuuuuuu

Atpildas

Atpildas portretas
Ji jau seniai prakeikta.

Dviveidė

Dviveidė portretas
O kokią traumą patyrė ,plėšiama iš savo gimtų namų,Garliavos mergaitė ?Kodėl ponia tyli ? Jau daugiau kaip 10m. niekas neatsako į šį klausimą :Ar dar gyva Deimantė ?

slykstu

slykstu portretas
Mano isitikinimu del vaikucio kankinimo ir traumavimo cia kalciausias yra tevas nes vaikutis grazinamas i svetima seima del ko sis kudikis labai priesinasi ir kiek isgali kovoja kad liktu su mama As tikiu kad sis tevelis jau sukurdamas kita seima labai ziauriai sutraumavo vaikuti Didziule pagarba ir labai malonu kad mama bet kokiomis galimybemis kovoja uz savo vaikuti ir jo ateiti labai skausminga kad ,,TEVELIS'' palikdamas seima pasistenge i svetimus namus nusitempti ir vaikuti Labai idomu kaip sis KUDIKIS su skaudancia sirdimi vadins ir kreipsis i ,,NAUJA MAMA '' Labai gaila kad nelieka GAILESCIO, SIRDIES SKAUSMO bet viska uzvaldo pricipai

MATYT DIEVAS SIUOS VISUS NUKRYPELIUS BAUDZIA.

MATYT DIEVAS SIUOS VISUS NUKRYPELIUS BAUDZIA. portretas
p.Žlibiene,ar Jūs lauksite,kol visuomenė Jus prakeiks ,ar pati pasitrauksite iš šių pareigų.Stebint iš straipsnių,iš visos Jūsų vadovaujamos komandos darbo,darosi ir labai pikta ir labai liūdna.Ar Jūs pati žinote to tėtušio moralinį požiūrį į šeimą,ar Jūs žinote jo antrapatės darbą Jūsų vadovaujamoje sistemoje.///Siūlau pasiraitoti rankoves ir dirbti ,arba traukitės ,kaip netinkama ir nesugebanti dirbti atsakingai ir kvalifikuotai.Nužmogėjusių padarų laikmetis Lietuvoje baigėsi,laikas visus niekalus pastatyt į juos atitinkančią vietą.

Anonimas

Anonimas portretas
Gestapo smogike verkia. Ir as apszliumbiau. O jug vaikai ne gyvuliukai, ne daiktai. tai kodel Landzbergio fasistai juos laiko gyvuliukais?

Juris

Juris portretas
Baikit tuos pasiteisinimų. Žmonės, kurie plėšė vaiką iš mamos turi palikt savo darbo vietą. Reikėjo vaiką gint, o ne naudot ir fizinį ir psichologinį smurtą prieš vaiką. O kad Slušnys sako, kad reikėjo nerodyti vaiko veido, tai nesąmonė, gerai, kad nebijojo rodyt. Vaikas neturi būt draskomas neadekvačių poniučių.

ziuriu

ziuriu portretas
vaikas nekam nerupi, svarbiausia visems ekspertams paplepeti nesamones?

senelis

senelis portretas
teva viesai pasnerkti Kad sutaupytu alinentus naikina sunaus sveikata Lazda sugris i dabartine seina GEDA JO dabartinei patelei,,,,

to PLIKYTA KATĘ

to PLIKYTA  KATĘ portretas
durnė tu ne pantera

Pantera

Pantera portretas
Ale ta skuodienė pasirodo britki bobelė. Suka savo ir gaujos uodegą. Juk gestapo metodai. Ar tokia vaiko paėmimo procedūra. Pyktis net ima.

rega

rega portretas
Uždarykit greičiau šias tarnybas. Ar gali dirbti tokios brudės. Joms geriau tiktų šaligatvių valymas nuo sniego, o ne toks elgesys su vaikais. Ar bent kas pagalvoja, kokia trauma vaikui.

Tai

Tai portretas
Darbuotojai nemotyvuoti ir neatitinka kvalifikacijos , teko stebet tokia Kristina darbuotoja jokio supratimo apie seimu bukle neturejo ir nuojautos svarbu alga gaut .

Susirūpinęs

Susirūpinęs  portretas
Prašau patvirtinti ar paneigti gandus, kad tevo nauja žmona dirba vaiko teisių apsaugos struktūroje.

Galerijos

Daugiau straipsnių