Eismo sąlygas sunkins plikledis ir lijundra, snigs

  • Teksto dydis:

Šeštadienį Lietuvoje eismo sąlygas gali sunkinti plikledis ir lijundra, daug kur snigs, įspėja kelininkai ir sinoptikai.

Automobilių kelių direkcijos duomenimis, šalyje valstybinės reikšmės kelių dangos šlapios arba drėgnos, tačiau sudėtingesnės eismo sąlygos dėl buvusių ar besitęsiančių kritulių išlieka rytinėje šalies dalyje bei Lazdijų rajone, kur pagrindiniai keliai su šlapio ar pažliugusio sniego provėžomis, taip pat slidūs dėl lijundros.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai didžiojoje šalies dalyje padengti prispausto, pažliugusio arba puraus sniego sluoksniu.

Slidžius ir provėžotus kelių ruožus barsto ir valo „Kelių priežiūra“, tačiau vairuotojams rekomenduojama atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, šeštadienį dieną daugelyje rajonų krituliai, vyraus sniegas. Kai kur silpna lijundra, plikledis, rūkas, šlapdriba.

Vėjas nepastovios krypties, silpnas. Aukščiausia temperatūra sieks nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnio šilumos.

Sekmadienį daug kur prognozuojami krituliai, vyraus nedidelis sniegas. Naktį kai kur silpna lijundra, vietomis plikledis. Vėjas silpnas. Temperatūra naktį sieks 0–5 laipsnius šalčio, Kuršių nerijoje – iki 2 laipsnių šilumos.

Dieną bus nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių