Frankfurto knygų mugėje – Lietuvos žvalgybos akiratyje atsidūrusi leidykla

  • Teksto dydis:

Frankfurto knygų mugėje šiemet savo stendą turi ir leidykla „Baltosios gulbės“, kurią 2017 metais Lietuvos žvalgyba įtraukė į grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą, ketvirtadienį skelbia portalas „15min“.

Lietuvos žvalgyba leidyklą kaip keliančią grėsmę įvardijo dėl to, kad leidžia žymaus Rusijos radikalo Nikolajaus Starkovo idėjas. Sovietų diktatoriui Josifui Stalinui simpatizuojantis konspirologas teigia kovojantis prieš „anglosaksų sąmokslą“ ir įvairias Vakarų įtakos apraiškas Rusijoje.

Pasak portalo, Frankfurto knygų mugėje leidyklos stende galima išvysti knygų rusų ir vokiečių kalbomis, tarp jų – ir N. Starikovo knygas, kūrinį, kuriame šlovinamas J. Stalinas. Ant leidyklos stendo parašyta, jog ji yra iš Lietuvos.

Lietuvos leidėjų asociacijos vadovė Rūta Elijošaitytė-Kaikarė portalui sakė, kad jau kreipėsi dėl šios leidyklos dalyvavimo mugėje į organizatorius. Pasak jos, toks sprendimas yra „nepagarba ir mugei, ir Lietuvai, ir ukrainiečiams“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
...naikinti Lietuvos vardu besinaudojancius prisiplakelius---visose apraishkose , tai perejunai-blakes skleidziantys "infekcine"smarve.

Lietuvos

Lietuvos portretas
"zvalgyba"!? Miestelio spitolninke Petrulyte - va cia tai zvalgyba! I kursus pas ja reiketu!

Nieko

Nieko portretas
tokio ,durnių laive raudonų putlerio tarnų pilna , sprendžia jiems rūpimus klausimus ,kol Lietuvos imidžo formuotojai pagiriojasi.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių