G. Landsbergis: Lenkijos ūkininkų akcija primena tam tikras hibridines operacijas

Lenkijos ūkininkų akcija dėl ukrainietiškų grūdų planuojant blokuoti kelią pasienyje su Lietuva primena „tam tikras hibridines operacijas“, teigia užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

„Akivaizdu, kad tai primena tam tikras hibridines operacijas, kurios intensyviai išnaudojamos Rusijos propagandos. Aš noriu tikėt, kad mūsų partneriai Lenkijoj taip pat tai vertina, kaip ir mes, ir visom išgalėm ieškosim būdų, kai užkirsti, kad tai nesiplėtotų“, – trečiadienį prieš Vyriausybės posėdį žurnalistams sakė G. Landsbergis.

Ministras pabrėžė, kad „veiksmai, planuojami Suvalkų koridoriuj, jau primena nebe protesto akcijas, o akcijas, nukreiptas tiek prieš Lenkijos, tiek Lietuvos nacionalinį saugumą“.

Protestuojantys Lenkijos ūkininkai ketina nuo kovo 1 dienos savaitę blokuoti kelią Lietuvos ir Lenkijos pasienyje, nuogąstaudami, kad dalis į Lietuvą įvežtų ukrainietiškų grūdų vėl grįžta į Lenkiją.

Protestuodami prieš Ukrainos žemės ūkio produktų eksportą be muitų Lenkijos ūkininkai pastarosiomis savaitėmis jau bandė blokuoti šias dvi šalis skiriančią sieną, užblokavo svarbų kelią į Vokietiją.NAUJAUSI KOMENTARAI

As

As portretas
lendzbirgys pats kaip hibridas ! ,tegu pasidomi kokius protestus ukininkai Briuselyje vakar dare.

drakono pimpalas

drakono pimpalas portretas
broileris visur ižvelgia hibridines atakas, keista kad dar neatstatidintas ir neišvytas iš Lietuvos.

Tai va

Tai va portretas
Puodyngalvi gabrielai net ambasadoreus nera liankijoj, kodėl prileidai i tėvynę atsilikusių atmatų kaa
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių