G. Nausėda apsilankė Knygų mugėje: savo maišelį jau esu atsidėjęs

Prezidentas Gitanas Nausėda apsilankė ketvirtadienį prasidėjusioje 24-ojoje knygų mugėje. Šalies vadovas teigia šiame renginyje besilankantis ne vienerius metus, tad kai kuriuos mugės lankytojus atpažįsta ir pagal veidus.

„Atpažįstu jau veidus tų, su kuriais matydavausi ankstesniais metais. Labai smagu, kad tai renginys ir reginys, kur bendraminčiai gali surasti vienas kitą, kur autoriai gali surasti skaitytojus, skaitytojai atranda autorius ir, žinoma, įsigyja knygų“, – žurnalistams ketvirtadienį „Litexpo“ teigė G. Nausėda.

„Savo maišelį jau esu atsidėjęs“, – pridūrė prezidentas, nurodydamas, jog įsigijo daugiausia poezijos bei istorinių knygų.

ELTA primena, kad letvirtadienį Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, prasidėjo 24-oji knygų mugė. Iki sekmadienio vyksiančio renginio programoje ypatingas dėmesys skiriamas šių dienų aktualijoms – karui Ukrainoje, diskusijoms apie knygų ateitį ir dirbtinio intelekto įtaką literatūrai, taip pat vasarą šimto metų sukaktį mininčiai Lietuvos dainų šventei „Kad giria žaliuotų“.

Šiemet tikimasi sulaukti daugiau nei 50 tūkst. lankytojų, taip pat renginyje dalyvaus apie 300 leidyklų ir kitų kultūros organizacijų iš Lietuvos ir užsienio šalių, skelbia organizatoriai. Skaičiuojama, kad per 4 dienas mugėje iš viso įvyks virš 500 renginių.

Pernai vykusios knygų mugės akcentais tapo 700-asis Vilniaus gimtadienis, taip pat Rusijos karas Ukrainoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

aukštas ir gražus

aukštas ir gražus portretas
pasakas skaitys :D

raudonrūris

raudonrūris portretas
Lenino raštų ieško

Full zero

Full zero portretas
Gal jau užteks šitam reklamuotis? Švaistėsi po užsienius, o dabar, prieš rinkimus, ėmė po Lietuvą nemokamai važinėtis.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių