Į Lietuvą prasmukti bandžiusių neteisėtų migrantų pasieniečiai nefiksavo

Pasienyje su Baltarusija trečią parą iš eilės neapgręžtas nė vienas neteisėtas migrantas, sekmadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Jų nebuvo ir Latvijos-Baltarusijos pasienyje, tuo metu į Lenkiją penktadienį neteisėtai bandė patekti keturi užsieniečiai.

Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso dešimčiai neteisėtų migrantų. Tai ilgiausias sąlyginės ramybės laikotarpis nuo 2021 metų vasaros, kai prasidėjo neteisėtos migracijos banga.

Pernai VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neįleido daugiau kaip pustrečio tūkstančio užsieniečių.

Migrantų antplūdis į rytines Europos Sąjungos nares iš Baltarusijos kilo 2021 metais, Vakarai kaltina Minsko režimą jį organizavus.

Tuomet iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.

Per šį laikotarpį Lietuvos pasieniečiai migrantus iš viso apgręžė beveik 22 tūkst. kartų. Kai kurie užsieniečiai ne po kartą bandė neteisėtai kirsti sieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

D.

D. portretas
Jie gi bijo karo, nes "rusai puola", todėl ir nesiveržia pas mus.

Antanas

Antanas portretas
O kam fiksuoti? Ne fiksuoji ir visiems gerai...............

Nebėr kantrybės

Nebėr kantrybės portretas
Jokios tvoros nesulaiko aviacijos, dronų ir raketų. Kurmis specialiai neperka priešraketinių sistemų.
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių