Įspėja apie ekstremalią vairavimo situaciją: Raseinių rajone sutriko barstytuvų darbas

Dėl kelius padengusio ledo Raseinių rajone pirmadienį sutriko barstytuvų darbas, vairuotojai perspėjami apie susidariusią ekstremalią vairavimo situaciją.

Kaip BNS sakė Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, mieste ir rajone dėl šalčio keliams pasidengus ledu sutriko ir pats barstymas – nuo kelio buvo nuvirtęs barstytuvas.

„Situacija tokia – paledijo Raseinių rajone ne visai vienodai, įvairiose vietovėse. Apie Ariogalą buvo palediję, kai kur barstytuvas nuvirtęs, sutriko pabarstymas regioniniuose keliuose. Tempo nėra, nes patys barstytuvai sunkiai judėjo tais keliais“, – BNS sakė E. Jonyla.

Anot administracijos vadovo, pirmiausia buvo pabarstytos Raseinių gatvės, tuomet vykta į rajoninius kelius.

Problema su barstytuvais, nes barstytuvas neįvažiuoja į kalną, neturėjo kaip pabarstyti.

„Problema su barstytuvais, nes barstytuvas neįvažiuoja į kalną, neturėjo kaip pabarstyti. Daugumoje vietų yra ir žvyro krūvos pabarstymui supiltos, bet kai palediję, nelabai naudos yra“, – teigė E. Jonyla.

Pasak jo, susidariusi situacija trikdė eismą – sudėtinga į mokyklas atvežti moksleivius, o autobusų parko transportui judėt rajoniniais keliais. 

Perpiet jis teigė bendravęs su rajono seniūnais. Situacija šiuo metu, pasak E. Jonylos, šiek tiek geresnė, žadama, jog iki vakaro visi keliai bus pabarstyti.

Raseinių rajono meras Audrius Bautronis feisbuke pirmadienį įspėjo vairuotojus turi būti atsargiems.

„Atsakingos institucijos dirba savo darbą nuo ankstaus ryto. Dedamos visos pastangos, kad būtų pabarstyta kuo daugiau kelių per kuo trumpesnį laiką“, – pranešė meras.

Anot jo, nuolatos bendraujama tiek su bendrove „Kelių priežiūra“, tiek su  „Raseinių komunalinės paslaugos“, siekiant užtikrinti saugesnes eismo sąlygas Raseinių rajone.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Kazimeras

Kazimeras portretas
Barstytuvai kai kur ikalnes moka ir atbulom važiuodami barstyt ar čia yranga netokia?

O nevertetu

O nevertetu portretas
tam dykaduoniui aiskintojui bent is ispanu pasimokyti,kur barstomas reagentas DAR IKI APLEDEJANT,kol tik lyja!? Va,tada ir nesusidaro ledas! As jau nebesiulau jam saltesniu krastu patirties,demagogui sitam. Jau istisa desimtmeti juos ziema iskart po vasaros vis uzklumpa ir vis netiketai! Tik atlyginimus gauti ir temoka,svolociai.

skiep

skiep portretas
pirmas
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių