Įspėja: uždraudus laikyti šunis nuolat pririštus gali būti padaryta daugiau žalos

Grįžti į straipsnį

tavo kudlius

tavo kudlius portretas
turi būti išdresuotas taip kad iš kiemo be leidimo nė kojos. Esu matęs tokių šunų. Ir savininkų. Jei kas svetimas atvažiavo - kas kad vartai atdari - nelipk iš auto bo gali suėsti. nesitikėjau - išlipau o vokiečių aviganis pirmiausiai kanda tada loja. Turi laukti šeimininko kol tas pristatys tave šuniui. Tada gali drąsiai vaikščioti po kiemą ir trobą. Be šeimininko išeiti nebandyk. Nei iš trobos nei iš kiemo.

Durnių durniai.

Durnių durniai. portretas
Į

jo

jo portretas
nepurskit blusu diklofosu... blusos tai lietuvos ateitis!!!

Žemaitis

Žemaitis portretas
Laikinai valdančiuosiu KomKonKanapLibus, "neutralius lyčiai", reikia surišti poromis po du. kad nenuklaidžiotų į paistalų pievas. Kaip ganyklose arklius..

ttt

ttt portretas
PIRMIAUSIA SUGALVOKITE VEIKSMINGĄ PLANĄ APIE KAKULIŲ SURINKIMĄ, TAI VĖLIAU GALĖSITE IR NESĄMONES PEZĖTI

absurdas

absurdas portretas
buvo draudimas, kad butuose sunys nelotu, zmones balkonuose nerukytu, ir dabar sis nurodymas panasus, vel lauks, kad kazkas paskus ir tada jau kad baus, tai su suns konfiskacija

Anonimas

Anonimas portretas
Mano Kudlius yra PAREIGUNAS nes jo PAREIGA saugoti mano turta.. Paleisiu nuo lenciugo tai kas tada saugos? Vot durniu salele.

Anonimas

Anonimas portretas
Pareigunu jokiu budu negalima paleisti nuo lenciugu. Paleisti jie buriasi i agresyvias gaujas ir uzpuldineje ramius piliecius. Pareigunai -- tiktai ant lenciugu.

gerovietis

gerovietis portretas
A tai kas stovės su chronometru ir stebės - ar tik nelaikė pririštą ne 2 val. o 2val. ir 5 min. ? ir kaip užfiksuos tokį ,,pažeidimą'' ? surašys protokolą ? skirs baudą ? visiškas debilizmas ! :)))

Bus įdomu,kai kaimiečiai

Bus įdomu,kai kaimiečiai portretas
atriš tūkstančius lenciūginių...Reik tikėtis,kuris nors brisius iškąs ,kai ką, šio įstatymo iniciatoriams.Bet,kentės kaimo vaikai .

Niekas

Niekas portretas
cia neziuri nei jusu naudu,nei zalu! Tereikia pagalvoti,kam byres del priimamu sprendimu.

Galerijos

Daugiau straipsnių