Kemperių kompanija griauna atostogas: karčios klientų patirtys

Grįžti į straipsnį

Finansistas

Finansistas portretas
Pinigai neikrenta o buna pervedami

Žiniukas

Žiniukas portretas
O tai jūs visi lakstot po kauno dienas, kurios niekas neskaito (beveik:) nes neatgaunat pinigų, po to lakstot į lryta, nes maximoj nusipirkot blogą dešrą. Tai jeigu kiekvienas iš mūsų eitų tiesiai pas vadovus, tai žinokit naudos būtų daugiau visiems, bet pirmiausiai tai nukentėjusiems. Kuo daugiau varot viešai, tuo lėčiau sukasi procesas ir tuo greičiau užlenksit įmonę ir 100 % liksit be eurų! Jeigu visam pasauly už dešrą ir kelis šimtus eurų visus sodintų, tai žinokit visi dirbtumėt "stroikėse", nes reiktų statyt kalėjimus, o kitą puse etato - kalėjimų valytojais.

Mikalda

Mikalda  portretas
Tyrimas (ilgas), - Teismas, - SĄLYGINAI. O paskui vėl tas pats. Lietuvoje už 100000 tūkstančių Nesodina, o čia...$uinia.

Vaidas

Vaidas portretas
Reikėtu gerai papūrtyti ir prokurorę kuri veda šį tyrimą ir bylas nutraukinėja.Turbūt dalinasi "pelnu".Protu nesuvokiama kaip tokia persona laisvėje.Greit bus puse Lietuvos apgavus.

Melagiai visur

Melagiai visur portretas
Nuo valdzios iki apacios Jau niekuo negalima pasitiketi

As

As portretas
Turbut turi konservatorini "stoga" kad taip lengvai be atsakomybes "verslus" daro ?

turėt savo kemperį

turėt savo kemperį portretas
ir galvos neskaudės.

Nu

Nu portretas
Jau tas pavadinimas Campheads, tai grynai kaip ''Kempingalviai'' skamba. Gal kompanija tą ir turėjo omeny, atsieit, ''paliksim klientus kempingalviais''...

Rūtenis

Rūtenis portretas
Visa ši istorija tikrai lietuviška, na o kai kokia firma ar pavienis paslaugos tiekėjas savo darbą atlieka taip, kaip buvo žadėta, tai net antakiai pakyla iš malonaus netikėtumo- nejaugi.

nu

nu portretas
o man vienas "protingas" balvonas aiskino - kam tu kemperi pirkai? Gi nueini ir issinomuoji. Tas pats ir su sodybom, kam pirkti sodyba, gi kai reikia issinomuoji, tik tada kai reikia visos jos buna jau isnomuotos iki taves.

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
Panašus braižas užslaptintas koncervu bruožas meluoja net akimis nemirsi.

Anonimas

Anonimas portretas
padarykit tok ia i padarykit siai bobai savo teisma t ylai ir ramiai

Galerijos

Daugiau straipsnių