Lenkijos teismas: vieno iš įtariamųjų L. Volkovo užpuolimu negalima išduoti Lietuvai

  • Teksto dydis:

Lenkijos teismas penktadienį nusprendė, kad vieno iš Rusijos opozicionieriaus Leonido Volkovo užpuolimu įtariamo lenko negalima išduoti Lietuvai, praneša naujienų agentūra „Reuters“.

Apeliacinis teismas nurodė, kad šio lenko negalima perduoti Lietuvai, nes Lenkijos prokurorai vykdo panašų procesą.

Dėl antro įtariamojo sprendimas dar nepriimtas.

L. Volkovo užpuolimu įtariami du Lenkijos piliečiai sulaikyti balandžio 3 dieną Varšuvoje. Šio miesto apygardos teismas balandžio antroje pusėje nusprendė Lietuvai išduoti įtariamuosius su sąlyga, kad asmenis nuteisus įkalinimo bausme, suimtieji ją atliktų Lenkijoje.

Tačiau įtariamieji L. Volkovo užpuolimu apskundė Europos arešto orderį.

Apie sulaikytus du L. Volkovo užpuolikus pirmasis balandžio 19-ąją pranešė prezidentas Gitanas Nausėda, tą pačią dieną Lenkijos premjeras Donaldas Tuskas savo „X“ paskyroje informavo apie dar vieną sulaikytąjį – įtariamą šio nusikaltimo užsakovą baltarusį.

Kalėjime šių metų pradžioje mirusio Rusijos opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno bendražygis L. Volkovas buvo užpultas kovo 12-osios vakare Vilniuje automobilyje netoli savo namų.

Užpuolikas išdaužė automobilio langą, papurškė ašarinių dujų ir pradėjo L. Volkovą daužyti mėsos muštuku. Jam buvo sulaužyta ranka, sumušta koja.NAUJAUSI KOMENTARAI

Visi komentatoriai

Visi komentatoriai portretas
Arba burliokai arba bulbašai , o gal šūdlenkiai ? Piskit nach.. iš lietuvos . Arba mes jus su laiku išpis.. šūdo gabalai .

Ignas

Ignas portretas
Komentatoriui “piliečiui: pats sugalvojai ar draugas pasakė?

Pilietis

Pilietis portretas
Nereikia iš paprasto kriminalo daryt politikos. Tas Volkas i kaulus gavo ne del to kad alia rusu opozicionierius ir Navalno bendražygis, o del to kad bare prisidirbo ir neše iš jo kudašiu. Bet va apsauginiai vistiek pasivijo ir prolupo. Taip ir reokia tokiem. Sedi eile metu lietuvoj, veltedžiauja ir lietuviškai niekaip neišmoksta. Dar viena tokia pat laikom- Cikanauskiene
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių