M. Lukšienės premija skirta Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokytojai L. Urbonienei

  • Teksto dydis:

Meilės Lukšienės premijos laureate šiemet išrinkta Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos geografijos, gamtos ir žmogaus dalyko mokytoja Ligita Urbonienė, pirmadienį pranešė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

„Kandidato atranka šiemet buvo viena sunkiausių, vadinasi, visi dalyvavusieji esate lygiaverčiai. Ačiū jums visiems. Neabejoju, kad kiekvienas dirbate ne dėl premijos, o dėl to, kad jums patinka mokykloje. Dėkoju už tai, kad esate mokytojai, kad labai daug duodate savo mokiniams“, – skelbdamas laimėtoją sakė atrankos komisijos vadovas viceministras Ramūnas Skaudžius.  

Šių metų laureatė buvo išrinkta iš 12 kandidatų.

Anot ministerijos pranešimo, L. Urbonienė per pamokas naudoja skaitmeninį turinį, naujausias technologijas, į ugdymo procesą įtraukia ir praktinius – įtraukiuosius STEAM elementus, savivaldų mokymąsi, mokymąsi per patirtį kitose aplinkose.

Neabejoju, kad kiekvienas dirbate ne dėl premijos, o dėl to, kad jums patinka mokykloje.

Kaip pažymi ją delegavusi progimnazija, per pamokas vyrauja darbinė atmosfera, mokinių ir mokytojos ryšys artimas, užduotys pateikiamos patraukliai, skiriamos įvairios veiklos skirtingoms mokinių patirtims.

Mokytoja taip pat organizuoja protmūšius, aktyviai dalyvauja pilietiškumą stiprinančiuose renginiuose, savanorystės akcijose, prisideda prie tarptautinių Erasmus+ projektų įgyvendinimo, atstovauja mokyklai užsienio šalyse, Estijoje, Turkijoje, Italijoje, šiemet pati stažavosi Prancūzijoje. 

Nuo 2019 metų L. Urbonienė vykdo neformaliojo švietimo veiklas įtraukdama emocinių ir bendravimo problemų turinčius vaikus. Ji kartu su kolegomis yra parengusi stovyklos programą gabiems mokiniams, su mokiniais aktyviai įsitraukia ir į aplinkosauginę veiklą.

Premija L. Urbonienei bus įteikta kartu su Metų mokytojo premijomis pažymint Tarptautinę mokytojų dieną.

Ministerijos įsteigta M. Lukšienės premija skiriama už sėkmingą pedagoginės veiklos startą, demokratiškumo, humaniškumo, kūrybiškumo idėjų įgyvendinimą ir sklaidą. Premijos laureatas įsipareigoja tęsti ir plėtoti žymios pedagogės Meilės Lukšienės idėjas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Klpd.

Klpd. portretas
jeigu buvo išrinkta, reiškia tokių tikrų mokytojų buvo pristatyta ir daugiau. KLAUSIMAS: Kodėl jie visi nebuvo apdovanoti o tik ši viena mokytoja?..
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių