A. Mamontovas apie pilietybės išsaugojimo referendumą: turime išaugti iš vaikiško mąstymo

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Jo atžala gyvena užsienyje

Kaunietis

Kaunietis portretas
Išvykusiųjų vaikai net nesusikalba lietuviškai su seneliais Lietuvoje

skiep

skiep portretas
jis 100 proc. teisus.Nepritaria su rusisku akcentu rasantys.Kremliui naudinga,kad kuo maziau lietuviu turetu Lietuvos pilietybe.

Auksinis kardas

Auksinis kardas portretas
Koncertas Mažeikiuose. Čia pasiekimas ar kritimas?

Ja ja

Ja ja portretas
tokiu metu būti tokios tautybės tampa sudėtinga. Kažkaip daug metų tikėjau tuo žmogumi - prasmek.

Andriau

Andriau portretas
tu buvai mūsiškis..Ką čia apie usieny gyvenančius susvetimėjėlius kalbi?Kiek kartų dar bus mums kišamas tas balsavimas ,,už"?Jie net negalvoja gryšt namo ir tik nori už mus spest kaip mes esantys Lietuvoj turim gyvent..Bet gal ir tave nupirko..dabar toki laikai..

LIETUVA

LIETUVA portretas
Lietuvoje liko būduliai ir proletariatas. Būduliai joja ant proletariato kaklo, o proletariatas bejėgis prieš būdulius pashikinėja vienas kitam.

Anonimas

Anonimas portretas
Taigi jis galvoja apie save;argi jis lietuvis,jis matomai ir nori išsaugoti dvi pilietybes.Per Palestinos ir Izraelio karą būti žydu sudėtinga-tampa persekiojama tauta..

Avinas

Avinas  portretas
Marmutai išnykę gyvūnai drgs Mamutavičiau...niekas tavęs nepalaikys, visi oašlemėkai (ne)emigrantai išvis įsisiautės, dabar tas avinas Orijus savo laidomis tą skatina...

Mamontovas nei man nei Tautai ne autoritetas

Mamontovas nei man nei Tautai ne autoritetas portretas
Pileitybę gal ir galima, bet su išlyga: be balsavimo teisės jei turi daugiau nei vieną pilietybę ir pastovoviai gyvena ne Lietuvoje.

Mamontovas nei man nei Tautai ne autoritetas

Mamontovas nei man nei Tautai ne autoritetas portretas
Todėl savo nuomonę gali pasilaikyti sau. Ir kaip ypatingai bukam, jam aiškinu ant pirštų: toks griežtas piletybės apibrėžimas buvo priimtas, asile, ne dėl „vaikiškumo“ o dėl tikrai realaus pavojaus, kad balsavimo teisę įgys Lietuvos priešai išvykę į savo „urodiną“ Rusiją. Nors laikai pasikeitė, bet toks draudimas vis tiek lieka aktualus. Tik dabar tie pavojai kyla ne tik dėl Rusijos, bet ir dėl to kad išvykėliai neturi supratimo apie realią politinę situaciją šalyje, o tik savo „karštą meilę paliktam kraštui“ ir politinius įsitikinimus įteigtus toje šalyje kur gyvena ir patologiškai neobjektyvios, vienam klanui tarnaujančios žiniasklaidos nuotrupas iš Lietuvos. Ką jie, faktiškai jau svetimšaliai mums išrinks? Vergvaldžius, ar kitų šalių vergus?

L?

L? portretas
Aš irgi noriu neprarasti tautiečių, bet nenoriu gyvenantiems ne Lietuvoj spręsti kaip mums Lietuvoje gyventi. Užsienyje gyvenantiems dar ir atsikeršyt rūpės, nes kalti likę Lietuvoje dėl jų nesėkmių.

jo

jo portretas
mamontovas taip ir neisaugo...

Adas

Adas portretas
Parsidavelis, eina jis zinot kur!

Pastebėjau

Pastebėjau portretas
Išvažiavę ir gaudami 3 k didesnes algas jie rinkti mane valdyti valdžią nori?Eina jie na...

Purmaliai

Purmaliai portretas
mamantovui pinigu mazai tai dainuos

Na

Na portretas
o kodėl atsisakė tos lietuviškos pilietybės? Kai aptekę pinigais ir gali laisvai keliauti ir grožėtis Lietuva, tai labai malonu. Jei taip myli Lietuvą, puoselėja tradicijas tegul gyvena Lietuvoje. Bepigu mylėti iš toli ir reikalauti sugrąžinti pilietybę. Tegul pavargsta Lietuvoje, uždirba minimumą, pažiūrėsim kaip tada giedos apie meilę Tėvynei. Tokių nereikia.

dėl nevykusio balso ,šis dainininkas sovietmetyje dainavo

dėl nevykusio balso ,šis dainininkas sovietmetyje dainavo portretas
tik KORIDORIUOSE , geriausiu atveju salės prieigose ,todėl grupė ir vadinosi FOJE, ne ką patobulėjo ir iki šių dienų

Tos

Tos  portretas
Pačios tautos tik skirtumas , kad jie pabėgo , o mes pasilikę kūrėme ir gyvenom nelengvą gyvenimą. Lengva vaidinti patriotai per atstumą

NE

NE portretas
Dvigubai pilietybei !

Ką portretas
Če kliedi tas vatnikas

hamas

hamas portretas
balsuosiu prieš dvigubą pilietybę, ne dainorėliams kitus mokinti

mamontovo net pavardė nelietuviška

mamontovo net pavardė nelietuviška portretas
baisiausiia dalis kad va tokie už trupinį aukso piliečiai įgauna teisią rinkti mums kad ir apuokus į valdžią. Jie čia negyvena ir jų dauguma net nesigaudo kas yra kas lietuvoje.

Galerijos

Daugiau straipsnių