Merai piktinasi finansavimu keliams: jei ant torto uždedi raziną, ar pasikeičia kažkas?

Grįžti į straipsnį

Onė

Onė portretas
Visai gražu kai keliuose lopas ant lopo o viduryje skylė,....manau trūksta ir atsakingų kontrolės ir atsakomybės ,jei tiesia asfaltą po metų reikia remontuoti tai ką kalbėti...

Aisku,

Aisku, portretas
kad pasikeicia! Torto kaina - padvigubeja!

Nu

Nu portretas
Manau, kad jei anie į sloikiukus nemarinuotų pinigėlių, atkatus užmirštų, tai pinigų užtektų. Ar Kaune irgi trūksta? Negali būti...

:)))

:))) portretas
lyg ozys su anuku zvyrkeliu vaziuoja...

Kažkada tyčiojomės iš

Kažkada tyčiojomės iš  portretas
lenkų ir latvių dėl prastų kelių Davar esame šiknoj,su kelių būkle.Bet keliukai link namų išasfaltuoti,ar ne ,buvęs premjere mente?

jo

jo portretas
sudbereciam keliu nereikia, auto jie vistiek neturi

Juozas

Juozas portretas
Būtų gerai, kad kas palygintų, kiek eurų reikia kilometrui kelio Lenkijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Įtariu, kad pas mus būtų brangiausi keliai. Dar jei smarkai sumažėtų tų prabangių granitu išklotų žiedukų, kurių net autobusai , jau nekalbant apie fūras, normaliai pravažiuoti negali, dar visai nereikalingų eismo ribotuvų sankryžose- žiūrėk, tikrai atsirastų lėšų normaliems darbams keliuose. Reikia išgyvendinti nuostatą, kad reikia kuo daugiau riboti eismą kliūtimis.

skiep

skiep portretas
smulkmena,bet vistiek,anksciau stulpelius statydavo kas 100 metru,dabar kas 50 metru,reiskia dvigubai daugiau.Va ir vienas kitas milijonas ismestas i bala,juk jie kuo puikiausiai matomi ir kas 100 metru.Ir dar daug tokiu pavyzdziu galima pririnkt,kur lesos neefektyviai naudijamos,svaistomos,kam mums ta begale nereikalingu kelio zenklu,uzsienieciai atvyke stebisi ju gausa.Zenklas apie 200 eur.ju skaiciavimu. Vien atkarpoj nuo Kauno iki Kryzkalnio suskaiciavau apie 250 zenklu "zverys".Nei verkt nei juoktis.

priminisiu

priminisiu portretas
regiono keliai priklauso LIETUVOS AUTOMOBILIU KELIU DIREKCIJAI, kitaip tariant vyriausybei, rajono, krašto keliai priklauso savivaldybėms, taigi turite keliuka koki vietini is kaimo ar miestelio maza purvina, duobėta ir pan. tai cia ponu meru su savo "auksiniais stiklainiais kieme" ar "namo statybomis uz musu pinigus is imones" nupelnas...jie juos turi tvarkyti is savo surinktu savivaldos lesu uz siuksles, uz leidimus, uz GPM, uz licenzijas, uz NT mokesti (zemes, kazkas sako kad NT mokescio nera, gal klounai jie), savivaldybes imoniu pelnasi ir t.t. (o dauguma dirba i minusa valdiskos imones)...taigi ponai merai, nerekaukit, kvailiu mazai yra LT zinokite...

Pritariu

Pritariu portretas
Nedaug teišmanau apie kelio tiesimo darbus, bet supratau, kad kažkas čia ne taip: arba skalda prastos kokybės, arba bituminė danga.

Kada

Kada portretas
vietoje kokybiskos 0\45 frakcijos skaldos vezama 0\45 N nesertifikuota,dar prirasant po tona kiekvienam reisui,jei kukliai - niekada jokio finansavimo jokiems keliams neuzteks! Plaukiojom,zinom. Nedetalizuosiu jau gal.

gandrai išskrido,gandragalviai loko

gandrai išskrido,gandragalviai loko portretas
visi tik reikalauja pinigų keliams,bet niekas nepasiųlo iš kur jų imti.Gal užteks užsiimti populizmu

Anonimui pydarui

Anonimui pydarui  portretas
Jei ne tie amerikiečiai , senai būtume buvę gūdi kacapyno provincija, o apie asfaltą ir komunikacijas kaip vanduo , šildymas , kanalizacija, vaikai būtų girdėję tik iš senelių. O dabar marš trirublę iš savo šeimininko pasiimt , blusuota dvorniaška.

ekonomistas

ekonomistas portretas
Kad Merams visko maža ir maža nieko nuostabaus, tik kodėl nesupranta, kad nėra iš ko duoti, o apie "gyvulių ūkio" mokesčių reformą nenori nieko galvoti ir nė piršto nepajudina

Irena

Irena portretas
kai ant torto uždedi raziną ar vyšnią, pasikeičia viskas, tai reiškia, kad tortas pasiruošęs šventei, reiškia, kad viskas pavyko puikiai

Sūduvis

Sūduvis portretas
Visų pirma tai reikia atlikti rimtą patikrinimą kur nueina tas jau ir dabar kosminis finansavimas?. Susidaro toks vaizdas kad ant kelių ir tiltų nugula ne daugiau kaip pusė lėšų, o kita pusė nusėda ,,reikalingų,, žmogų nuosavose kišenėse atkatų forma. Betiksliai konkursai paslaugom ir darbam pirkti susiveda į vieną konkursą, tai KAD (kiek atkato duosi) konkursą. Prieš keletą metų buvo atliktas kelių tiesimo kokybės patikrinimas, kuris atskleidė kad daugiau kaip 75 procentai kelių remonto ir tiesimo darbų atlikti nekokybiškai, t.y. suploninta asfalto danga, pati asfaltbetonio kokybė neatitinka kokybės reikalavimų, bet nebuvo girdėti kad už šį broką būtų atsakęs nors vienas asmuo.

D

D portretas
Tai rezultatas praeitos ir šios vyriausybių, nes ne per dieną sugriuvo. O kad skolinsis už brangiai iš skandinaviškų bankų tai beveik jau aišku, Kubilius išmokė per aną krizę. Kodėl negalima kaip lenkai pasiskolinti iš savų žmonių? Saviems mokėk procentus.

jo

jo portretas
ir toliau nalsuokit uuz konservas...

Ka ka

Ka ka portretas
Tarsos mokesti mokam, o deka jo, turim uz ka asfaltuoti duobes esancias ore.

Patys

Patys portretas
Vage ir po to razinomis šika

Purmaliai

Purmaliai portretas
Ateis bebrai su kolhoznikais į valdžią bus vieni greitkeliai !

O nebutu

O nebutu portretas
galima barteri? Mes statome Rail Baltika,amerikonu armijai vazinetis,jie - mums kelius uz tiek pat!?

Temide

Temide portretas
Nauja kalbykla atsidare.

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek milijardu musu fasistinis rezimas sukiso sionistui Zelionkai ir jo gaujai Ukrainoje? Toki klausima reikia kelti o ne apsimesti idiotais . Antra: UZ Kiek simtu milijonu mes islaikom Amerikos karine baze ir seriam ju pediku armija? Trecia: Kiek simu milijonu isleidziam pirkdami Amerikos supuvusi karini lauza musu vaiku darzelio ,,armijai,, taip vad. krasto gynyba.? Taigi pilieciai neapsimeskit idiotais. Stai kur musu pinigai kuriu uztektu ir keliams, ir mokytojams ir pensijoms pakelti.

Šeškus

Šeškus portretas
Jonavos meras su savo svita mažiau vogtų(čekiukai tą parodė),tai gal ir keliams atsirastų pinigų

Įdomu

Įdomu portretas
Ant torto uždėjus razinas, pasikeis skonis : )!

be klaustuku

be klaustuku portretas
Nebeina straipsnių rasyti?? O dar i r lnk reportažai peraspausdintas..? Ner žurnalistų?

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
Prie koncervastribiu nieko negausit .Išlaikyt reikia oZZy ir Svetka valkata kainuoja beveik 800.000tukst.

Galerijos

Daugiau straipsnių