Nuotraukose – suvaidintos atostogos: kodėl lietuviai meluoja?

Grįžti į straipsnį

O kas

O kas portretas
dabar nemeluoja!? Gal milijonieriai? Ogi,dauguma ju - paskoliniai! O savo ir tikra - tik iliuzija... O siaip jau,toks viesinimasis yra egzibicionizmas. Tame paciame iskrypimu sarase,kaip zoofilija,nekrofilija ir kt.

Kodėl meluoja politikai ?

Kodėl meluoja politikai ? portretas
Man atrodo kad čia pačio žurnalisto išmonė, nei kas deda nei kas meluoja, bandoma ieškoti sensacijų kurių nėra, o jeigu kas ką sufantazuoja tai man dzin, romanus filmus irgi sukuria iš nieko, tik temą tereikia pasigauti.

nuotraukoje ant rankos istatujruota

nuotraukoje ant rankos istatujruota  portretas
Hames Sutres [ Kama Sutros] pozos , matomai kad neuzmirstu kokioj pozoj reikia stovet....

varge varge

varge varge portretas
Kaip džiaugiuosi, kad gyvenu savo gyvenimą, savo šeimos, savo šeimai ir sau, o ne kitiems. Pasirodo, jau atsiranda ir tokių dalykų kaip netikros atostogos. Netikros atostogos, netikras gyvenimas, o apie ką pagalvosi senatvėje? Kad gyvenai ne savo gyvenimą?

Kai bunu Bedrionkoje

Kai bunu Bedrionkoje portretas
visada idedu nuotrauka su prierašu ... Aš biedrionkoje ''pavydekite tyliai'' nes buvimas ten rodo kad jau gavau neigalumo soc.išmoka, aš turtingas...Aciu lietuvai ,ir koncerwoms , nutiko tai kas geriausia...

jo

jo  portretas
dar viena prostė.

Regi

Regi portretas
Tiesiog vargšai žmonės snobai. Buvo britų komedija serialas apie moteriškę, kuri žūtbūt stengėsi sudaryti įspūdį, kad yra mėlyno kraujo. Gal prieš 40-50 metų. Tada dar soc tinklų nebuvo, tai sunkiau buvo feikus kurti. O dabar tokiems rojus. Ir pigiau kainuoja, ir publikos daugiau.

,,,

,,, portretas
kai proto nera , tai jau nieko nepadarysi...meluoti sau ir gyventi kitu gyvenimus?

Antanas

Antanas portretas
Provincialumas ir nesugebėjimas būti savimi. Itin tai būdinga priemiestiniams bei nedidelių miestelių gyventojams. mano kursiokai - vilniečiai puikiai su manimi surasadavo bendrą kalbą, nelaikė keistomis mano pažiūrų, nors esu gimęs ir augęs vienkiemyje. Gi druskininkietis - nuolat pabrėždavo savo pranašumą, kas man (būnant už jį 7 metais vyresniu) atrodė juokinga. KItas ir tris dešimtis metų stambiame mieste pagyvenęs vis dar tebesirūpina "kad tik nuo gyvenimo neatsilikti" (suprantama, aprangoje).

E

E portretas
Na prisiuosto miltu, prisiruko zoles, ypac visokios špigeles, šudmaiciai, bronkes,šmelai...prisipirke prekiu iš padevetu skuduru parduotuviu, galvoja kad yra aukštesnio lygio nei"biedniaškos" ir noredami pasirodyt ,kad aukstesnio lygio plauna smegenis ir pamokymais ir nuotraukomis ir..ypac padedant televizijoms ir spaudai, nuvare šali iki Afrikos dziundziu genties lygio-ziba priekis, bet uzpakalis plikas, apie smegenis ner ka ir pasakyt

Kodėl?

Kodėl?  portretas
Todel, kad bezdzionauja prisižiūrėje visokių "influnceriu", kurių absoliuti dauguma patys demonstruoja netikrus gyvenimus, o tik yra apmokami reklamuotojai. Sygel atostogavo Balyje? Ta pamačiusi kokia Maryte tuoj irgi išlekia už kreditą į Bali, nes nu o kuo aš prastesnė maždaug? Ir px, kad po to paxalina dvigubai, nes kreditą reik grąžint ir nieko tam Baly nematė kaip reikiant, nes visas dėmesys buvo į telefono kamera ir fotkiu daryma, kurias publikuos kelis metus, bandydama sudaryti iliuzija keliaujančio žmogaus. Plastikiniai papai, silikono lūpos, spakliaus tonis, perukai viskas iliuzijai sukurti ir apsimesti tuo, kuo nesi. Dirbtini žmonės dirbtini gyvenimai. Iliuzija. Ir antidepresantu, psichologų, psichiatrų išaugusi paklausa.

Va

Va portretas
Čia kaip Grigaitis Nežinia kokio verslo verslininkas keliautojas

Na ir kas

Na ir kas portretas
Smulkmena,jei nori žmonės atrodyti gražiame fone ir tegu.O ir nuvažiuoti kažkur tai ne visi gali.

vytas

vytas portretas
Pavydas yra lietuviu nacionaline liga greitai progresuojanti jie debilai net nesupranta kad kenkia patys sau tai visiskas bukumas vadinamos demokratijos pasekme!

Anonimas

Anonimas portretas
dar per tv skleidzia mela apie verslo kurima lietuvoje sedi mergeles ir ciulba kaip jos kuria o viskas melas

4

4 portretas
Valdžia dar ne tokį melą skleidžia ir daug kas tiki

Remis

Remis portretas
Taigi durniams svarbu pasigirti, pasirodyt. O patys tupi kaime už tvarto.

Rilvinas Ž.

Rilvinas Ž. portretas
Tik lietuvis, juodadarbis gali kasdien eiti į nekenčiamą darbą, tam kad prisipirktų daiktų, kurie jam visiškai nereikalingi, tik dėl to, kad padarytų įspūdį žmonėms, kuriems jis nerūpi

Nujo

Nujo portretas
Kai susuka zarnas, Atsitupiu name ir taip mane veza, kad iki kosmoso nukeliauju. Poto padarau nuotrauka, ir idedu i fb, visi stebesi kur as pabuvuojau, tik vienetai zino, kad tai tiesiog kaku kruva.

LNK paranojikai

LNK paranojikai portretas
Nesamones peza geda žiūret.Niekas tokio š...nemala ,pilni lektuvai ,Palanga ošia,žmonės keliauja.

Andrius

Andrius  portretas
Dėl manęs tai dzin- tegul meluoja ir vaidina. Juk ne žmona meluoja, o kažkokie draugai ar bendradarbiai. Jei jie dėl kažkokių priežasčių negali kažkur nuvažiuoti, o labai nori ten pabūti ir nori pasigirti, tai manau tegul giriasi ir būna geros nuotaikos. Ar geriau bus kai jie kris į depresiją, neteks darbo, šeimos ar suradę kokią kitą priežastį pasikars? Juk žmogui kaupiasi kaip suodys ir skurdas ir visos kitos problemos. Ir jei soc.tinklai jam išsklaido tuos debesis - aš už tai, kad jis meluotų, keltų kokias tik nori fotkes. Nors tai net ne melas, tas žmogus juk nieko neatima iš manęs. Nebūkime pikti tiems, kurie turi mažiau už mus, gali mažiau už mus.

Temidė

Temidė portretas
Todėl kad yra sumauti ubagai ir neturėdami pinigu nori pasirodyt ir pavaidint prieš kitus.

Tai

Tai portretas
svarbu tik "nuomonės formuotojams" - normaliems žmonėms visiškai neaktualu....

eikit as tokia fantaziorka

eikit as tokia fantaziorka portretas
na zodzio laisve lietuvoje senai uzdrausta bet fantazuoti nieks gi nedraudzia as irgi kai kada pakeliu unitazo dangti i toki rakursa kad atrodytu kaip lektuve iliuminatorius ir pradedu gyminems artimiesiems ir visokiems ten priesams rasyti jog skrendu imaldyvus

jo

jo  portretas
bobos nori p......

todel kad

todel kad portretas
'lietuviai' nori kad kiti papultu .

Galerijos

Daugiau straipsnių