Pasienyje su Baltarusija ketvirtą parą nefiksuota neteisėtų migrantų

  • Teksto dydis:

Lietuvos pasienyje su Baltarusija ketvirtą parą iš eilės nefiksuojama bandymų neteisėtai kirsti sieną, šeštadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Šiemet pareigūnai į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso tik keturiems neteisėtiems migrantams, tai nutiko pirmadienį.

Latvijoje penktadienį neteisėtų migrantų taip pat nenustatyta, penkis ketvirtadienį apgręžė Lenkijos pareigūnai.

Šių metų pradžia nuo 2021 metų vasaros, kai prasidėjo neteisėtų migracijos banga, buvo ilgiausias sąlyginės ramybės laikotarpis, kai nė vienas užsienietis nebandė neteisėtai kirsti Lietuvos sienos.

Pernai VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti daugiau kaip pustrečio tūkstančio netesėtų migrantų.

Migrantų antplūdis į rytines Europos Sąjungos nares iš Baltarusijos kilo 2021 metais, Vakarai kaltina Minsko režimą jį organizavus.

Tuomet iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.

Per šį laikotarpį Lietuvos pasieniečiai migrantus apgręžė beveik 22 tūkst. kartų. Kai kurie užsieniečiai ne po kartą bandė neteisėtai kirsti sieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Laikas kacpus surinkti ir su visais cemodanais grazinti atgal i maskolija.

?

? portretas
o kodel neprasideda islaikytiniu beretnyku mokejusiu mokescius sovietams deportacija? uztektu islaikytini pensijas nuimt, deportuotusi patys...

Senelis ant tanko

Senelis ant tanko portretas
Kodel nepradeta teroristu, isibrovusiu is gudijos ir kacapijos, deportacija? Ko laukiama?
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių