Pasienyje su Baltarusija toliau nefiksuojama neteisėtų migrantų

  • Teksto dydis:

Pasienyje su Baltarusija toliau nefiksuojama neteisėtų migrantų, penktadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Remiantis statistika, neteisėtų migrantų pareigūnai nefiksuoja nuo sausio 15-osios, kai vienintelę dieną šį mėnesį buvo apgręžti keturi atvykėliai.

Neteisėtų migrantų ketvirtadienį tai pat nenustatyta ir Latvijos pasienyje, Lenkijos pareigūnai trečiadienį apgręžė 13 jų.

Šių metų pradžia nuo 2021 metų vasaros, kai prasidėjo neteisėtų migracijos banga, buvo ilgiausias sąlyginės ramybės laikotarpis, kai nė vienas užsienietis nebandė neteisėtai kirsti Lietuvos sienos.

Pernai VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti daugiau kaip pustrečio tūkstančio netesėtų migrantų.

Migrantų antplūdis į rytines Europos Sąjungos nares iš Baltarusijos kilo 2021 metais, Vakarai kaltina Minsko režimą jį organizavus.

Tuomet iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.

Per šį laikotarpį Lietuvos pasieniečiai migrantus apgręžė beveik 22 tūkst. kartų. Kai kurie užsieniečiai ne po kartą bandė neteisėtai kirsti sieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

juos veza

juos veza  portretas
transportu ,latviai baltarusiai ,estai ,ru.,todel ir nera .
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių