Policija praneša apie pusmečio reidus: pažeidėjus gaudys visais įmanomais būdais

Grįžti į straipsnį

TIPO alhashas

TIPO alhashas portretas
gaudo ir baudzia nekaltus , ipuciau nedaug virs 0.4 ir padejau teises , buvau tik pagiringas , ryte negeriau , pagavo 9 ryto ,nu kam gaudyti tokiu metu , pasiziurekit ka pagauna tokiu metu ,visus pagiringus ,vos virsijancius norma , nes kas gatavas dar miega ir isvaziuoja dasikalt tik po 10 valandos kada parduoda jau alkoholi , bukit prakekti visi kas prisidejo prie baudimo tu kas ipute nuo 0.4 iki 0.8 , MES NE GIRTI !! ,AR JUMS AISKU IDIOTAI , pusej pasaulio galima ipusti iki 0.8 , valdzia ,tarnybos yra tautos priesai , naikinantys LIETUVA!

siurpu

siurpu portretas
As manau kad cia ,,gentviliuko'' sumastytas ir kuriamas sau versliukas Slykstu ir net siurpas ima nes neaisku kada baigsis Lietuvoje pilieciu terorizavimas

pensininkė

pensininkė portretas
tokiomis oro salygomis policijos reidai pirma sutvarkykite kelius kad normaliai galėtu vykti eismas o jau tada reiduokit, o be to kiek policijos ekipažų išvaro iš karto į gatves, o nusikaltėliams gaudyti policijos nėra o antra kam bausti jei tų baudų nemoka ,baudas susimoka profesonalai vairuotojai nes čia jų darbas o tikrieji kelių chuliganai laksto ir be teisių ir baudų nemoka nors bausti daugybę kartų

Jūs man pasakykite

Jūs man pasakykite portretas
Kiek teisėtas yra policininko reikalavimas eiti su juo į tarnybinį automobilį „dokumentų patikrinimui“? Kam to reikia? Gąsdinti, provokuoti? O gal jis vienas bijo vaikščioti?

Baudų planą reikia vykdyti?

Baudų planą reikia vykdyti? portretas
Nuo jų kiekio priklauo jūsų premijos?

Anonimas

Anonimas portretas
IR VĖL APŠIKS VISUS PAKELĖS KRUMUS

Tam

Tam portretas
Smotri pervym ne sdochni, putinas sake kas ant kitu sako ant saves pasisako

Nuomone

Nuomone portretas
Galvojau podpolnus viešnamius šluos

Teks

Teks portretas
gintis visomis įmanomomis priemonėmis.

skiep

skiep portretas
kada isgaudysit girtus belarusus ir ukrainus uz vairo? Pamatet masina su tu respubliku numeriais iskart stapdykit ir tikrinkit girtuma.Keliai taps gerokai saugesni.

N̷O̷_̷u̷k̷r̷a̷i̷n̷a̷!̷

N̷O̷_̷u̷k̷r̷a̷i̷n̷a̷!̷ portretas
Ahaha, bijai Putino? ))) dar ciulpsi jam, kaip tavo mamyte PROSTITUTE

chutin puilo

chutin puilo portretas
Koks čia asilas hieroglifais kažką mekena? Gal sumaišė šalis?

Truputuka

Truputuka portretas
pasukavo del radaru statymo,tai dabar stabdys be reikalo?

Dėkui

Dėkui portretas
Pagarba Tikrina prie Priekuės link Šiltės ir atgal. Sėjnės pareigūnams, dirbantiems sekmaidienį.

Man daug idomiau,

Man daug idomiau, portretas
kad eurosertifikato isdavimas,liudijancio tarsos klase automobiliams,pirktiems naudotiems,Lietuvoje 280 euru,o Latvijoje - vos 30 !!! Tik idomu,ar nepaskelbs negaliojanciais isduotu Latvijoje? Ir kaip vadinasi tokia valstybes kainodara? Juk terminas "reketas" - cia akivaizdziai per svelnus!

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis   \\\\\...///// portretas
Rašiau ne kartą,mentams reikia dirbti 7 dienas per savaitę,24 val.per dieną ir neperspėti "savų",kada bus nelemtas reidas.____"Valdžia" rodo jog "moka",mentai rodo jog "dirba".__Užburtas ratas.

N̷O̷_̷u̷k̷r̷a̷i̷n̷a̷!̷

N̷O̷_̷u̷k̷r̷a̷i̷n̷a̷!̷ portretas
Литовская полиция-> говно!!! Да чтоб вы сдохли, суки, вы , дети, внуки!!!!!!

kapsas

kapsas portretas
Tikslingiausia tai būtų, kad tie reidai vyktų kas dien tik skirtinguose regionuose, tai gal ir tie kelių nesusipratėliai supras kad egzistuoja taisyklės ir vairavimo kultūra, ir kad bus sunku tokius reidus apeiti, o vairuotojams tai jokių nepatogumų nebūtų

...

... portretas
tai nepažeidinėkit niekas jūsų nebaus..

Liudnoka

Liudnoka portretas
Bausti, bausti, bausti, drausti, drausti, drausti, nelabai skiriames nuo rytiniu kaimynu

O kada planuojate pradėti

O kada planuojate pradėti portretas
šaudyti žmones už, pavyzdžiui, neparodytą posūkį?

Sūduvis

Sūduvis portretas
Sveikintina ir kad kieliuose daugiau dirbtų nežymėtų policijos automobilių ir kad daugiau būtų nežymėtų greičio matuoklių o ypač kai pasibaigio vidutinio greičio matuoklio veikimo zona. Sveikintina ir tai kad bus stebimi ir pėstieji kurie nepaiso elemetariausių elgesio taisyklių keliuose o ypač jaunimas, ausyse ausinukai, ant galvos gobtuvas nosis įbesta į telefoną, nosies tiesumu net nestabtelėję neapsidairę nors automobilis už kelių žingsnių į gatvę tai turime ką turime, juk ne visuomet kaltas vairuotojas.

Šviesoforas

Šviesoforas portretas
Bus baisu į gatvę išvažiuoti, reikės bėgti, jei puls ir gaudys.

Taip visiems

Taip visiems portretas
rupi tvarka ir teisingumas!? O jei pinigines baudas pakeistume kad ir rykstemis ar paru atsedejimu - is tos dienos niekas nieko "nebegaudytu"! Va,kaip rupi!

.

. portretas
Šiurkščius kelių eismo taisyklių pažeidimus reikia fiksuoti ir užkardyti nuolat, o ne "tikslinių reidų" metu. Nes piktybiniai pažeidėjai nėra tokie buki, kaip milicininkai, ir tuos jūsų reidus ramiai apvažiuoja. Bet kam tai rūpi, ar ne? Juk svarbiausia formaliai atlikti savo darbą, o eismo saugumas milicijai rūpi kuo mažiausiai...

Anonimas

Anonimas portretas
visus gal isgaudys ,Vairai posukiu nerodo .Maziau verkite susimokesim baudas.

vardas

vardas portretas
o kada banditus prades gaudyti visais imanomais budais? narkotikus uosto jau net mokyklose

Tai geriau

Tai geriau portretas
Prie kiekvieno vairuotojo po pitbuli pasodinkite

AČIŪ, "NUDŽIŪGINOTE"...

AČIŪ, "NUDŽIŪGINOTE"... portretas
Neabejoju, bausite ir kaltus ir nekaltus. Prisikabinti galima ir prie stulpo. O pinigėlių tai reikia...

stebuklai

stebuklai  portretas
Sveikintina kad eisma griezciau kontroliuos policijos pareigunai tas jiems ir priklauso bet niekaip negaliu suprasti kas sugalvojo leisti ikurti versla aplinkosaugininkam nes sveiku mastymu neimanoma suprasti kas jiems suteike tokius igaliojimus kad jie gales naikinti tech apziuras Tikiu kad bus taip kada ,,IKSAS pasikvies pazystama YGRIKA'' ir sis duetas tunodamas pamiskes kelyje naikina tech apziuras arba turesi ismokti ,,PAUKSCIU KALBA'' Nieko nuostabaus Lietuvos zmones jau daug prie ko priprato nes musu ,,LIETUVELE STEBUKLU'' salis As tikiu kad Lietuvos gyventojai labai grieztai pasipriesins sio ,,VERSLO '' ikurimui

Komas

Komas portretas
Reikia tą demonstracijų vaikymo ir gėjų saugotojų gaują kažkaip įdarbinti... Todėl ir dirba ten bemoksliai piemenys, nes kai tik suvokia ką tas režimo sargas veika, - paleidžiamas į pensiją.....

N̷O̷_̷u̷k̷r̷a̷i̷n̷a̷!̷

N̷O̷_̷u̷k̷r̷a̷i̷n̷a̷!̷ portretas
Mazai gi deda i kysene.. reikia daugiau

Vadinasi

Vadinasi  portretas
Kas 5-6 dienas masiniai reidai.. Hm, kitiems darbams policijai pareigūnų labai trūksta, o rinkimui baudoms užtenka. Ir dar be EU rekomendacijų papildomai bus vykdoma. Ar jums neatrodo kad tampame policine valstybe? Baudimo ir baudų politika pastatyta aukščiau visuomenės ir žmogaus.? Nemačiau aš europoj niekur tokių masinių reidų, kokie pastoviai vyksta Lietuvoje. Beje, greit aplinkosaugoninkai atiminės tchapžiūras, taip eliminuodami žmonių susisiekimo priemones iš eismo. Nu baisu kas darosi Lietuvoje.

Laris

Laris portretas
Lengviausiai nubausti profesionalų vairuotoją atimti teses darbą pasiūsti į kursus

KAUNAS

KAUNAS portretas
Organizuokite reidus prieš pavežėjus ir bolt migrantus. Važinėja be teisių, stato kur nori, viršyja greiti, per raudoną važiuoja, prie perėjų nesuatoja. Iš miesto padarė savartyna, Barbarai!

Nebėr kantrybės

Nebėr kantrybės portretas
Svarbu, kad tik suadyti nepradėtų.

senis

senis portretas
idomu kiek suplanavo baudu surinkt

Galerijos

Daugiau straipsnių