Tragiška situacija: dešimtmečiai vaikai – jau priklausomi nuo narkotikų

Grįžti į straipsnį

cia ..trisdesimties metu konservatoriu

cia ..trisdesimties metu konservatoriu  portretas
liberalu huntos ydirbis --toks ir buvo ju tikslas , sunaikint lietuviu tauta , vaikus, kultura, kalba, tikejima , ..tikslas beveik pasiektas , is bevei ketiuriu milijonu [ pries nepriklausomybybes atgavima ]gyvenusiu lietuviu -lietuvoj beliko pusantro milijono ...dabar ta demografine skyle bandoma uzkist chocholu banderomis , bulbasais , islamistais teroristais arabais ir negrais , su,,,, lietuviskomis saknimis,,, tarpukojy...

Cha

Cha portretas
Papliurpė boba, paaimanavo - ir kas pasikeitė ? Kol narkodileriai nekabos ant šakų, situacija nepasikeis. Tuoj darželinukus teks pradėti gydyti nuo narkomanijos.

Jonas

Jonas portretas
Kazkas baisaus kaip mokytoja traukia koksa ar tai gaidy per pamokas vaiku akivaizdoj ir ale vsk ok ? Sita valdzia isigime visiskai .... juos prie sienos sustatyti ir butu viskas isspersta.

Antanas.

Antanas. portretas
Kryptinga bei tikslingas etnoso nuodijimas bei galabijimas. Kai preikaivius pradės bausti kaip už tyčines žmogžudystes - labai apmažės tos problemos. O ir tėvai - to dešimtmečio jau ne Gorbačiovo laikais gimę bei augę. Taigi,brangieji gimdytojai, ar ne laikas būtų ir į veidrodį pasižiūrėti?

nu kas ci tokio

nu kas ci tokio portretas
taigi seime politikai diskutuoja ka legalizuot.... nu...tuoj prie mokyklu ir vaiku darzeliu pastaysim kioskelius ka vaikuciai galetu nisipirkt antidepresantu...ka alki numalsint...ka stresa nuimt...

Tegyvuoja žydų landsgrybių režimas!

Tegyvuoja žydų landsgrybių režimas! portretas
Su gerovės valstybe žydams!

Kad koks narkomanas

Kad koks narkomanas  portretas
Pridaužtų laisvosios partijos kekšes, Lietuvai palengvėtų. Nes štai seimo narė ir vyriausybės ministrė Morgo Armono Morgana dar pisdamasis stoties rajone nėščia patapo, o velniukštį sugulovui auginti atidavė.

keidanskas

keidanskas portretas
Mus gąsdina tragedijomis,bet seimo subingalviai vistiek balsuoja už to nuodo legalizavimą.Kaip tą suprasti-ar kairė nežino ką daro dešinė ,ar visiems nusispjaut,kad durnių laivas ištikš į uolas?Gal čia taip daroma,kad atsilaisvintų poligonams Lietuvos žemelė,o dar likę tautiečiai kas į durdomus ,kas į rezervatus būtų sukišti?

.........

......... portretas
Užaugs zombių karta.. reikia statyti naujas spec. mokyklas nes ir sveikiesiems bus riesta

Zita

Zita portretas
Kai valdžioje narkotikų ir iškrypimų partija, tai nėra ko daugiau tikėtis.

Lauris.R

Lauris.R portretas
Sustabdykite narko partija ir nebus narkotikų platinimu

Priklausomybes ligu centras - klestinčio blogio centras

Priklausomybes ligu centras - klestinčio blogio centras portretas
Iš to paties centro ir yra transliuojamos leftistines idėjos. Šitas centras ir ažaugino tokią Danielę,aktyviai davyvauja pagrindinėse veiklose susijusiose su antivalstybine veikla ir europinių lėšų įsisavinimu!

ir toliau balsokit uz laisvecius

ir toliau balsokit uz laisvecius portretas
tada bus: Tragiška situacija: dešimtmečiai – jau priklausomi nuo pimpalu ciulpimo

ko norėjom, tą gavom

ko norėjom, tą gavom portretas
Dar kartą išrinkime dabartinius narkotikų ir seksualinių iškrypimų avinus (baronus) į valdžią ir visi vaikai taps narkotikų ir sekso vergais per metelius kitus

Laisvės partijos karta

Laisvės partijos karta portretas
Siaubas - reikia teisti Armonaitę, Šimašių, Dobrovoską, Danielę ir kitus - žudikai, narkotikų reklamuotojai, išsigimėliai, degeneratai.

anekduotas

anekduotas portretas
stovi narko dileris prie mokiklos ir parduoda kanapes, pardaves kanapes, dileris skambina pareigunams: skubiai atvikit i mokykla, cia kazkoks siaubas, visi vaikai apsvaige nuo kanapiu, siaubas. kita diena dileris gauna medali uz piletiskuma, kad pranese. zmones pradeda ji gerbti ir isrenka i seima. dileris kartoja savo mahinacijas didesniu mastu ir tampa ministru..............

Niekas

Niekas portretas
dar ne vieno nepriverte svaigintis! Ne prekybcentris kaltas,kai tu perki degtine,o ne duona!

irute

irute portretas
Tendecingai naikina lietuva,chocholu vaikams nemokomos stovyklos,lietuviams spygos,o kiek yra negalinciu sumoketi uz stovyklas ir priziureti ner kam,nes tevai dirba uz grasius

Daznas

Daznas portretas
komentatorius kaltina tai Armonaite, tai valdancius.Juk jie nenukrito is marso.Pirma, jie is tos pacios visuomenes, kaip mes.Antra, i valdzia juos kazkas isrinko.Ir, rinkejas buvo ne vienas.Visi turi pardeti nuo saves.Kaip as galvoju, kaip as elgiuosi, kaip as kalbu.Nors, vilciu nedaug.Gerb. Urbsys taikliai ivardino lietuvius - versiu tauta.Galima prideti dar - avinu tauta.Ivertinus zmoniu elgesi per paskutinius du metus.

brainwashed

brainwashed portretas
ne, asai. kokia tauta, tokia ir valdžia. supuvę materialistai. užuot rūpinesi savo ateitimi, tik namukus renčiasi ir šmutkinėjasi akropoliuose. vaikai nemato ateities. jie išduoti savo artimųjų.

asas

asas portretas
kokia valdzia tokia ir tauta

Narkodilerius ir platintojus

Narkodilerius ir platintojus portretas
šaudyti vietoje per jokio įspėjimo.

Narkotikų stūmėja Morgana sėdi seime

Narkotikų stūmėja Morgana sėdi seime portretas
Narkotikų stūmėja Morgana "dirbo" Vilniaus Priklausomybių centro Metodinio skyriaus vedėja !? Kokių rezultatų galime tikėtis ? Narkomafija valdo ?

VON Laisvės partiją, morganas, armonaites

VON Laisvės partiją, morganas, armonaites portretas
kada išspirsime parazitus iš valdžios ?

tokia politika

tokia politika portretas
politiku.

O taip bus.

O taip bus. portretas
Ačiū valdančiajai koalicijai už tų narkotikų įteisinimo stūmimo procedūras, gal atsisuks lazda antru galu ir jų vaikai bus narkomanai.

A

A portretas
Fakto konstatavimas. Kur griežtos priemonės? Reikia ne verkšlenti, o skalambinti visais varpais apie kvaišalų pavojų. Gelbėti vaikus.

Puiku

Puiku  portretas
Aciu valdantiesiems, kitais metais ir darzeliuose jau aptiksite!!!

Byyyy Rka DEJĘS

Byyyy Rka  DEJĘS portretas
PADARYTI DOROWES MILICIJA --- KAI BLEEEE*T PAMATYTU MALALETKU SU žole koku ar kaifu...ypistu 20 BIZUNU PER KUPRA ...BAIGTUSI PER MENESY MALALETKU ispindejimai !!! Bet LIETUWA bailiu šalis , MALALETKU gaila !!!! Visi

Ha

Ha portretas
O is kur je zino? Be to jei zino, kodel neatima vaiku is narkomanu?

Kai

Kai portretas
svietimo ministerija toleruoja siulymus vaikams persirengti priesingos lyties rubais, ko stebetis jei vyksta "destrukcija ir iskritimas is visuomens"

Anonimas

Anonimas portretas
Dekoti reikia dabartinei Seimo daugumai. Pas juos yra garbinami visoki iskrypeliai ir narktotiku vartojimas. Po to taip ir gaunasi,kad koncervatorius prievartauja mazamecius berniukus, Lietuvos jaunimas Tampa vis daugiau priklausomi nuo narktotiku. Bet kaip visuomet viskas bus uzglaistyta su ziniasklaidos pagalba.

Kas pastūmėja vaikus išbandyti narkotinių medžiagų?

Kas pastūmėja vaikus išbandyti narkotinių medžiagų? portretas
Narkodilerių valdžia ir bukalaurai ministrai.

Mama

Mama portretas
Gaudo ,gaudo narkotikų prekeivius ir nesugaudo.Keista.Kameros turi būti visur ir tualetuose, tik ne ten kur atlieka gamtinius reikalus o tik įėjus..Reikia kažką daryti arba moterys turi nustoti gimdyti.Kam tie vaikai, narkotikų prekeiviams ir kančioms.

na

na portretas
seka seimo narės Danielės pvz. ...įdomu pagimdė Danielė dukrą..kuo maitins kūdikį...ji gi žąvisi tik narkotikais ir jų legalizavimu...buvo N laidų su šia panele ar tai ponia...ar tai kaip kitaip pavadinsi...ko tada stebėtis jei einama iki narkotikų legalizavimo...man atrodo neturėtų net būti straipsnių pirmiausia rėkiat kad legalizuoti po to liejat graudžias ašaras...kam tie cirkai, jei Seimas gyvena narkotikų legalizavimu.

Nenarkomanas

Nenarkomanas portretas
Tai jau galima 7 cowid skiepa gauti? Jauciu kad korono jau uz kampo manes laukia.

Pasakykite

Pasakykite  portretas
Ačiū Armonaitei ir kitiems iškrypeliams

Nulis

Nulis portretas
Karta kuri anot darbo biržos kur jie nusprendė kad vaikas yra iki 35 taip ir laidosis netapus zmogum

geda

geda portretas
Kodle perspausdinami lnk tv reportazai? Matyti pert tv? Kur autoriniai straipsniai?

Kanapė \\\\\.../////

Kanapė  \\\\\...///// portretas
Tai lanz'kocerv'lyber'kom'laisv-narko partijų "darbo" rezultatai.

Taigi ši valdžia

Taigi ši valdžia portretas
Savo tikslų pasiekė. Narkotikai mažais kiekiais visiems.

Galerijos

Daugiau straipsnių