R. Morkūnaitė-Mikulėnienė apie J. Džiugelio galimus ryšius su lobistu: abejones reikia išsklaidyti

Visuomenėje kilus klausimų dėl Socialinės apsaugos ir darbo komiteto pirmininko Justo Džiugelio ryšių su azartinių lošimų lobistu Mindaugu Ardišausku, Seimo konservatorių frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė tvirtina, kad visos kilusios abejonės dėl partijos kolegos turi būti išsklaidytos.

„Viešumoje pasirodžiusi informacija apie J. Džiugelio samdytą komunikacijos ekspertą, kuris vėliau tapo Atsakingo lošimų verslo asociacijos vadovu, ir viešosios erdvės vertinimai užduoda klausimus, į kuriuos turi būti atsakyta. J. Džiugelis savo ruožtu juos atsakė žiniasklaidai, nežinau, ar jie įtikina visuomenę. Mestas šešėlis turi būti išsklaidytas“, – trečiadienį Eltai sakė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė, pažymėdama, kad ši situacija, be kita ko, artimiausiu metu bus vertinama ir frakcijoje.

ELTA primena, kad „Skaidrinam“ iniciatyvos komanda antradienį pasidalino J. Džiugelio parlamentinių lėšų ataskaita, kurioje matyti, jog parlamentaras per trejus metus ataskaitos spausdinimui ir platinimui išleido daugiau kaip 23 tūkst. eurų. Skelbiama, kad J. Džiugelio Seimo buhalterijai pateiktas sąskaitas už Seimo nario ataskaitų rengimą jam išrašė pagal individualią veiklą dirbantis M. Ardišauskas.

Skelbiama, kad M. Ardišauskas parlamentarui išrašė sąskaitas beveik visais 2021–2023 metų mėnesiais, jose nurodoma suma – 1 tūkst. eurų. Visgi, parlamentaro pateikiami duomenys netikslūs – bendra šių išlaidų suma J. Džiugelio pateiktose sąskaitos faktūrose siekia daugiau kaip 26 tūkst. eurų.

J. Džiugelio ataskaitose taip pat rastos dvi sąskaitos, kuriose yra nurodoma, jog jos skirtos Seimo nario ataskaitos spausdinimui ir platinimui. Skelbiama, kad šiose sąskaitose yra nurodoma J. Džiugelio vienmandatės Vilniaus rajono iždininkė Ieva Vasiliauskaitė.

Pats J. Džiugelis antradienį atmetė kaltinimus dėl galimai neskaidraus parlamentinių lėšų naudojimo. Kaip „Laisvės TV“ eteryje teigė parlamentaras, šie pinigai buvo skirti spaudos pranešimų, įrašų socialiniuose tinkluose ir Seimo nario ataskaitų rengimui apmokėti.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Uztareja atsibusk !

Uztareja atsibusk  ! portretas
Ponia, jums reikia is savo galvos bezdalus issklaidyti,o vagi i kaliuze.

Vil

Vil portretas
o tu pabandyk.

Panašu

Panašu portretas
kad "mokėtojo už ataskaitas" karjera baigiasi....
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių