Rekordas pasienyje su Baltarusija: šiemet migrantų dar nefiksuota

  • Teksto dydis:

Pasienyje su Baltarusija neteisėtų migrantų nefiksuota tryliktą parą iš eilės, sekmadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Nuo 2021 metų vasaros, kai prasidėjo neteisėtos migracijos banga, tai yra ilgiausias sąlyginės ramybės laikotarpis, kai nė vienas užsienietis nebandė neteisėtai kirsti Lietuvos sienos.

VSAT pažymi, kad šiemet išvis dar nebūta bandymų neteisėtai kirsti Lietuvos sieną iš Baltarusijos pusės.

Pasienyje su Latvija šeštadienį taip pat nefiksuota migrantų, Lenkijos pasienyje penktadienį irgi neregistruota bandymų neteisėtai kirsti sieną.

Pernai VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti daugiau kaip pustrečio tūkstančio netesėtų migrantų.

Migrantų antplūdis į rytines Europos Sąjungos nares iš Baltarusijos kilo 2021 metais, Vakarai kaltina Minsko režimą jį organizavus.

Tuomet iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.

Per šį laikotarpį Lietuvos pasieniečiai migrantus apgręžė beveik 22 tūkst. kartų. Kai kurie užsieniečiai ne po kartą bandė neteisėtai kirsti sieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

oioi

oioi portretas
matyt suzinojo ten budami kas pabaltijo laukia?

Turbut,

Turbut, portretas
jau suzinojo,kiek "bilietai" pabrango!?

:)))

:))) portretas
bet blogiau nei islaikytiniai beretnykai
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių