Šalies vadovai: augantis pasitikėjimas policija rodo sunkaus jų darbo įvertinimą

  • Teksto dydis:

Augantis visuomenės pasitikėjimas Lietuvos policija – pats svarbiausias sunkaus darbo įvertinimas, sveikindami Lietuvos policijos pareigūnus su Angelų sargų diena sako šalies vadovai.

„Jūsų darbas reikalauja ne tik didelio profesionalumo, bet ir pasišventimo. Daugybė Lietuvos žmonių dėkingi policijos pareigūnams už tvarkos saugojimą, būtiną pagalbą ar net išgelbėtą gyvybę. Augantis visuomenės pasitikėjimas Lietuvos policija – pats svarbiausias jūsų sunkaus darbo įvertinimas“, – Vyriausybės išplatintame pranešime sako ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė.

Anot jos, tai liudija, kad šioje tarnyboje vyrauja atsakingumas, sąžiningumas ir atsidavimas savo profesijai.    

I. Šimonytė dėkojo šalies policijos pareigūnams ir visiems šioje valstybės tvarkymo srityje dirbantiems žmonėms už tarnavimą Lietuvai ir linkėjo „visada būti ištikimiems kilniam priesakui: ginti, saugoti, padėti“.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigia, kad visuomenė didžiuojasi ir gerbia policijos organizaciją.

„Šiandien švenčiate profesinę šventę ir norėtųsi vien tik džiaugtis. Tačiau žinome, kad ne visada tenka dirbti palankiomis sąlygomis, o ir iššūkių kasdien netrūksta. Nepaisydami to, jūs profesionaliai ginate, saugote ir padedate. Todėl visuomenė didžiuojasi ir gerbia Jūsų organizaciją“, – teigė Seimo pirmininkė.

Anot jos, policijos dėka „galime jaustis saugūs ir gyventi geresnėje šalyje“.

Rugsėjo pradžioje atlikta „Baltijos tyrimų“ apklausa parodė, kad 75 proc. respondentų pasitiki šia institucija, 22 proc. teigė, kad nepasitiki, o 3 proc. nurodė nežinantys.NAUJAUSI KOMENTARAI

Komentaras

Komentaras portretas
Galimai, ši apklausa buvo vykdoma tarp linkusių nusikalsti. Vadovaujant šiai ministrei ir jos pavaduotojams,policija tarnauja nusikalstamiems elementams,netiria nusikaltimų,slepia nusikaltusius, žiauriai elgiasi su normaliais žmonėmis. Tai vyksta ypatingai regionuose. Galimai, ši nekompetetinga ministrė jiems leidžia taip elgtis. Apie kokį pasitikėjimą čia galima kalbėti?

AR TIKRAI PASITIKIM IR VISUR SAUGŪS?? NEJUOKINKIT /////

AR TIKRAI PASITIKIM IR VISUR SAUGŪS?? NEJUOKINKIT ///// portretas
šALIES VADOVAI yra niekam tikę ir nėra dėl ko gerbti ...Partijos sąrašo priekyje surašė veikėjus pagal pažintis...tad patys save išsirinko. Leiskit tautai atrinkt po vieną seimo kandidatus.. ...Slėpdami savo neįgalumą Valstybei ir žmonėms dirbti dabar rašinėja užsakomuosius straipsnius ,kaip kad šį .na ,kad blizgėtų ... Policininkai normatyvus nepajėgus išlaikyti ,vis mašinose ir mašinose darbo vieta ,o ne gatvėse kad prižiūrėtų tvarką...Narkotikų vartotojų pilni kampai .KODĖL ?? PLATINTOJAMS sudarytos sąlygos .Kodėl? Seime ,ministerijose narkotikai gyvuoja ,tad ir gerina sąlygas plisti ne tik alkoholiui ,bet ir narkotikam...,,galima nešiotis ,turėti savo poreikiams... na turbūt ir pasidalinti...

kaunietis

kaunietis portretas
Kur jus matot ju sunku darba? Jie patys suidaro problemu kad paskui pasakytu kad gerai dirba. Is tikro tai jie tyciojasi is eiliniu zmoniu
VISI KOMENTARAI 15

Galerijos

Daugiau straipsnių