Prezidento posto siekiantis Zenonas: žavisi A. Veryga, o laisvalaikiu renka Rubiko kubą

Kadangi Lietuvoje į valdžios olimpą gali pretenduoti kiekvienas 40 metų pilietis, bent 3 metus pragyvenęs Lietuvoje, šia galimybe pasinaudoti nusprendė ir vilnietis Zenonas Andrulėnas.

Zenonas – labai paslaptinga, bet labai universali asmenybė, turinti daug talentų ir visokių pomėgių. Pats vyras įsitikinęs, kad prireikus, tikrai galėtų panaudoti juos valstybės valdyme, jei tik taptų prezidentu. Pavyzdžiui, kandidatas labai gerai moka groti elektrinių pianinu.

„Grojimas pianinu padeda, nes dirba abi rankos ir abu smegenų pusrutuliai. Manau, kad tai labai svarbu politikui“, – įsitikinęs kandidatas.

Tiesa, tai – ne vienintelis jo talentas. Pastaruoju metu Z. Andrulėnas baigia įvaldyti ir Rubiko kubo surinkimą. Negana to, jis yra visiškas abstinentas! Todėl jam labai patinka A. Veryga, Motiejus Valančius ir kiti Lietuvos blaivininkai bei svaigiųjų gėrimų priešai.

TV3 nuotr.

Jau 10 metų nevartoju alkoholio. Kai man gimė sūnus, nusprendžiau, kad turiu rodyti savo pavyzdį. Sakysiu: „Sūnau, ar tu matei mane prie alkoholio taurelės? Tai, būk mielas, ir tu toks būk“. O Veryga irgi buvo blaivystės sąjūdžio vadovas, tai jis ne tik, kad autoritetas, jis – buvęs vadovas“, – tikino  Z. Andrulėnas.

Kodėl savo turto deklaracijoje vyras yra nurodęs nulius? Ar kandidatas žino pagrindines prezidento funkcijas? Visa tai –  ketvirtadienio laidoje „TOP 3“, 21 val.  per TV3!NAUJAUSI KOMENTARAI

ale tikras Landsbergis

ale tikras Landsbergis portretas
tas su pianinu tapo šalies "prezidentu", o Zenonas su elektriniais vargonais. :)

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
> groja , o pagal kieno melodijas soka ?? .....................Pasižiūrėk į nuotrauką. Taigi p.Zenonas stovi prieš Verygą ir yra jo pacientas. Kokių klausimų dar kyla?

groja , o pagal kieno melodijas soka ??

groja , o pagal kieno melodijas  soka ??  portretas
kas jis toks ? koki jo planai , programa, ? kur mokesi , kas jo tevai? jokios informacijos , tik tai kad jau nebegeria 10 metu....as negeriu jau 23 metai absoliuciai jokio alchogolio ...bet nelakstau paskuj visus besigirdamas , o mano vaikai ir anukai patys mato koks as esu..
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių