Uždarius du pasienio punktus su Baltarusija, likusiuose auga vilkikų eilės

Lietuvai šią savaitę uždarius dar du pasienio kontrolės punktus su Baltarusija, likusiuose dviejuose išaugo laukiančių vilkikų eilės.

Kaip BNS informavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovas Giedrius Mišutis, tiek Medininkų, tiek Šalčininkų pasienio kontrolės punktuose iš Baltarusijos pusės šeštadienį laukė po 670-680 vilkikų.

Tuo metu iš Lietuvos pusės šeštadienio rytą Medininkuose, pasak jo, buvo apie 500 krovininių automobilių, eilės laukimo laikas siekia apie 55 valandas.

Šalčininkuose buvo 340 automobilių eilė, čia vairuotojams sienos kirtimo tenka laukti apie 34 valandas.

„Yra šioks toks padidėjimas, jis nėra itin didelis, būdavo daug prastesnių laikotarpių, kai formuodavosi didesnės eilės (...). Taip laukimo eilės gana ilgos ir laukimo laikas yra ilgas, bet kad tai būtų rekordas – tikrai kol kas nėra to dalyko“, – BNS sakė G. Mišutis.

Vidurnaktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuva uždarė Lavoriškių ir Raigardo pasienio kontrolės punktus, pernai vasarą Lietuva uždarė taip pat du – Šumsko ir Tverečiaus – pasienio kontrolės punktus. Taip šiuo metu veikia tik du kontrolės punktai pasienyje su Baltarusija – Medininkų ir Šalčininkų.

Lietuvos institucijos teigia, kad uždarant punktus siekiama spręsti nacionalinio saugumo, kontrabandos, tarptautinių sankcijų pažeidimų problemas.

Tokių pat sprendimų ėmėsi ir su Baltarusija taip pat besiribojančios Lenkija bei Latvija, jos šiuo metu turi po vieną veikiantį pasienio punktą.NAUJAUSI KOMENTARAI

To nagaliu

To nagaliu portretas
O jus nuvaziokite viena karta, gal suprasit

negaliu

negaliu portretas
suprasti kokios dar eilės? Kas ten važiuoja ir ką veža? Stabdyt ir kratyt po 10 valandų,kad niekam nekiltų noro ten ką nors vežti.

Bilotaitei pasišvietė

Bilotaitei pasišvietė portretas
kad taip ,,bus Lietuvai geriau"..Žinosit kaip į valdžią rinkt partinius durnius ir abjūzerius :D)
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių