V. Rupšiui – aukščiausias Vokietijos valstybinis apdovanojimas

  • Teksto dydis:

Vokietijoje viešinčiam Lietuvos kariuomenės vadui generolui Valdemarui Rupšiui įteiktas aukščiausias šios šalies valstybinis apdovanojimas – Vokietijos Federacinės Respublikos ordino „Už nuopelnus“ Didysis kryžius su žvaigžde.

Kaip trečiadienį pranešė Lietuvos kariuomenė, tai yra vienintelis Vokietijos federalinis apdovanojimas, teikiamas šalies ir užsienio piliečiams už ypatingus nuopelnus ir pasiekimus politinėje, ekonominėje, kultūros, dvasinėje ar visuomeninėje srityje.

Jis V. Rupšiui suteiktas Vokietijos prezidento Franko-Walterio Steinmeierio (Franko Valterio Šteinmejerio) nutarimu.

Kaip teigiama pranešime, įteikdamas apdovanojimą Vokietijos Parlamento Valstybės sekretorius Thomas Hitschleris (Tomas Hičleris) pabrėžė išskirtinius kariuomenės vado nuopelnus stiprinant dvišalį Lietuvos ir Vokietijos karinį bendradarbiavimą bei draugystę tarp tautų.

„Jūs pademonstravote išskirtinę lyderystę teikiant organizacinę bei infrastruktūrinę paramą, formuojant ir tobulinant Vokietijos vadovaujamą NATO priešakinių pajėgų kovinę grupę ir Vokietijos priešakines padidinto budrumo pajėgas Lietuvoje“, – pranešime cituojamas T. Hitschleris.

Vokietijoje V. Rupšys taip pat susitiko su Vokietijos kariuomenės vadu Carstenu Breueriu (Karstenu Brojeriu), aptarė regioninių NATO gynybos planų įgyvendinimą ir Vokietijos brigados Lietuvoje dislokavimo eigą

Lietuvos ir Vokietijos kariuomenių vadai taip pat kartu dalyvavo nuotoliniame NATO karinio komiteto posėdyje, kur buvo kalbama tarptautinių operacijų klausimais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Įprastas reikalas mafijai kabintis medalius už valstybės išnaudojimą ir kenkimą . Aš jį skaitau Lietuvos priešu . Lietuva tik kenčia nuo tokių generolų kur nuomojasi butus pas sūnus ( jokių butų nuomų už 445 eurus butpinigių , nepatinka butas padalinyje , tai krapštyk iš savo generolo algos , beje aferiste kiek butas - namas išsimokėjimui kainuoja ) , skaitau tai afera . Taip pat Lietuvos piliečiai mirtu kaip musės , su tokių generolų , prezidentų , seimo narių veikimu prieš Lietuvos piliečius . Iš tokio miesto kaip Kaunas , nieko neliktu per 8-12 val , o aukų būtu šimtai tūkstančių . Rūklos poligoną galit išvis pamiršti ir jos techniką , kaip ir daugelį kitų , kurie tiesiog net nespėtu užimti reikiamų pozicijų tinkamose vietose . O tai kad išparduotos slėptuvės ir nieko nepastatyta , o krysa kauno meras su taryba veikia tik aferomis ir vagystėms , tai net įrodo kad tiltas per nemuną statyboms parinktas net nesitariant su kariuomenę .
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių