„Vairuokite kaip moterys“: neigia ilgus metus gyvavusį mitą, kad vyrai vairuoja geriau

Grįžti į straipsnį

Hm

Hm portretas
Kiek moterų lekia išdegusios akis su vaikais gale :D

Ir čia feministinės žiurkutės

Ir čia feministinės žiurkutės portretas
atrado problemą.Yra blogų vairuotuojų ir vyrų,ir moterų.Bet feministės ,tai visos genialios,bl....

Straipsnio reziume

Straipsnio reziume portretas
Moterys ir statybose geriau ir sachtose geriau dirba ,nes mažiau jų žūva....na nes ten ų tiesiig mažiau

Pagaliau įgijo drąsos pripažinti akivaizdžią tiesą

Pagaliau įgijo drąsos pripažinti akivaizdžią tiesą portretas
Tiek moterys , tiek vyresni vairuotojai sugeba įvertinti VISKĄ : ir oro sąlygas , ir paros laiką ir dar daugybe kitų dalykų PRIEŠ išvažiuojant ... Tik gaideliai lekia akis išplėtę bet kada , betkaip - kad tik galėtų pasigirti " koks erelis jis buvo"... Tokie apie džentelmenišką elgesį nėra nė girdėję...

NA

NA portretas
Kai važiuoju netoliese nuo moters ar pensininko , visada pasidarau atsargesnis - niekada nežinai , ką jie iškrės , kada sugalvos staigiai išminti stabdį ar truktelėti į vieną ar kitą pusę . Nereikia čia lia-lia-lia apie tas gerąsias vairuotojas - aišku , būna ir tokių .

vytas

vytas portretas
pažystu viiena teises gavo tikrai ne standartiniu būdu, būna vyrukai kai ka pasiūlo, instruktorius ar laikant teises ............kur šalia sėdi . pačios gali duoti namioką tokiam sanderiui, atbuliniu beveik nemoka vaziuoti, čia mokyklinio net nepraaitum su tokiu vaziavimu.

moteris

moteris portretas
yra ir moteru blogu vairuotoju kaip ir vyru.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Straipsnį rašė boba, 100 proc.

Anonimas

Anonimas portretas
Nejuokinkite voveriu didžioji dalis moterų bei pensininkų vairuoja tragiškai ankščiau galvojau kad vokiečiai prastai vairuoja bed dabar su jais net nesulyginsi regitra su vairavimo mokyklomis prigimde tokiu kvešu ir kaušu kad liežuvis jų vairuotojais neapsivercia pavadinti.

siaips

siaips portretas
Teisingai , vairuokime kaip moteris - vienoje rankoje mobilus, kitoje vairas, o prie šviesoforo išvis darykime kaip moteris, visa dėmėsi i mobilu nes reikia apie draugiu – davatku gyvenimą sužinoti ir tik gavusi signalini paraginimą, pradekime judėti ir dar veiduką suraukime kas čia drįsta mokyti kaip elgtis eisme, ir parkuokimės kaip moteris, per dvi, tris vietas, kartais skersai stovėjimo vietos nužymėjimo, o kada reikia prasilenki su priešingoje juostoje esančiu transportu, tiesiog stumkime ji i kelkrašti nes atstumu matymas ir supratimas ne mums jis moteriškas. Tokia ta moteris vairuotoja. Jau nekalbant kada moterėle vairuoja kruta masina, tai tada ji kaip kosmose – viena erdvėje. O prancūzai??? Eilinis feministinis prancūzių išmistas nes Prancūzijoje prancūzu vyru jau nėra, išbėgiojo nuo feminisčių demokratijos. Klesti ultra feministės ir dėl valdžios siekio net vairavime savo šūkius sugalvos, tad šukis vairuokime kaip moteris yra tik feminizmo pasekmė o ne reali statistika

Ka ka

Ka ka portretas
Paliginus ingridos vairavima ir anuko vairavima sesint valdzioje, skirtumo nera

Reziume

Reziume portretas
moteru vairavimo ypatumai privercia vyrus atsidurti avarinese situacijose. Bet to statistika nefiksuoja. Straipsnis "buhalteriams". . .

Galerijos

Daugiau straipsnių