Danijos žiniasklaida: išpuoliu prieš premjerę M. Frederiksen įtariamas vyras yra lenkas

Vienoje Kopenhagos aikštėje Danijos ministrę pirmininkę Mettę Frederiksen užpuolęs vyras yra lenkas. Tai pranešė Danijos žiniasklaida.

Incidentas įvyko penktadienio vakarą Kultorveto aikštėje Danijos sostinės centre. Prokuratūra konstatavo, kad smurtautojas užpuolė viešąją funkciją atliekantį asmenį. Vyras trenkė ministrei pirmininkei į dešinį petį, todėl ji prarado pusiausvyrą.

Danijos policija platformoje X parašė, kad politinis motyvas nenagrinėjamas. Pasak teismo, vyras žinojo, kas yra M. Frederiksen, kai jis ją puolė.

Pasak Danijos žiniasklaidos, įskaitant laikraštį „Jyllands-Posten“, įtariamasis yra lenkas, gyvenantis Danijoje nuo 2019 metų. Danijos visuomeninis transliuotojas DR cituoja teisme perskaitytą gydytojo nuomonę, kad sulaikymo metu vyras buvo nestabilios psichikos, apsvaigęs nuo alkoholio ir narkotikų.

Pranešimus, kad sulaikytasis yra lenkas ir kad jis buvo apsvaigęs nuo narkotikų bei alkoholio, interviu PAP patvirtino ir Lenkijos užsienio reikalų ministerijos atstovas spaudai Pawełas Wrońskis.

Danijos ministrės pirmininkės biuras paskelbė, kad M. Frederiksen patyrė nesunkią kaklo traumą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Koks skirtumas,lenkas

Koks skirtumas,lenkas portretas
ar marsietis.Tiesiog narkomanas ar girtuoklis ,kurių visose tautose apstu.Bet ,jeigu tas žulikas būtų juočkis,apie jo tautybę žurnaliūgos tylėtų subines suspaudę...
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių