EK paskelbė veiksmų prieš rasizmą planą

Europos Komisija (EK) penktadienį paskelbė prieš rasizmą nukreiptų veiksmų planą, kuriuo siekiama kovoti su rasizmu.

EK sieks stiprinti valstybių bendradarbiavimą šiuo klausimu, didinti žinojimą ir skatinti įstatymų įgyvendinimą, kuriuo žmonės yra apsaugomi nuo diskriminacijos.

„Kol kas nepasiekėme pakankamos pažangos kovodami su rasizmu ir neapykantos skleidimu Europoje... Tikimės, kad su daugiau pastangų po kurio laiko pavyks pamatyti su (rasizmo) banga Europoje susijusį pokytį“, – spaudos konferencijos metu teigė ES Vertybių ir skaidrumo komisarė Vera Jourova.

„Toks yra naujajame Veiksmų plane įtvirtintas tikslas, nedvejosime ir veiksime, stiprinsime įstatymus ir jų laikymąsi“, – sakė ji.

Apie veiksmų planą paskelbta po EK pirmininkės pranešimo trečiadienį, kurio metu ji paskelbė skirsianti naują prieš rasizmą nukreiptų veiksmų koordinatorių. EK kitais metais taip pat žada organizuoti prieš rasizmą nukreiptą viršūnių susitikimą.

EK paskelbė mėginanti skatinti įvairovę ir pačios institucijos viduje.

„Įvairovė EK nepakankama. Įvairovė ES institucijose taip pat nėra pakankama“, – teigė V. Jourova.

Iniciatyvą pasveikino Europos tinklas prieš rasizmą.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Koks Europoje rasizmas nevisprotė yra Europoje nacismas o ne rasizmas o ypač Vokietijoje su Prancūzija.

Strategas

Strategas portretas
Pirmas plano zingsnis turetu buti: "pabegeliu" is Afrikos patekimo i ES blokavimas, jau isibrovusiu "pabegeliu" skubus grazinimas i Tevyne.

Taip

Taip portretas
Nuo Lietuvos i europos parlamenta pagal kvota dabar reikes išsiusti 2 baltus 2 juodus 1pedika ir viena lesbe ir koprofaga:) Neturite? Pasigaminkite:)))
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių