Į Vokietiją atvykstantys neskiepyti keliautojai turės būti testuojami

Į Vokietiją atvykstantys keliautojai nuo sekmadienio bus testuojami, nebent jie buvo paskiepyti dviem dozėmis arba neseniai persirgo COVID-19 liga, penktadienį pranešė sveikatos apsaugos ministras Jensas Spahnas.

„Visi į Vokietiją įvažiuojantys neskiepyti žmonės turės būti testuojami, nepriklausomai nuo to, ar atvyko lėktuvu, automobiliu ar traukiniu“, – pranešime teigė J. Spahnas.

Naują priemonę Ministrų kabinetas patvirtins penktadienį, taisyklė galios visiems vyresniems nei 12 m. keliautojams, išskyrus tuos, kurie šalį pervažiuoja tranzitu, ir tuos, kurie kasdien vyksta į užsienį dirbti, teigiama naujienų agentūros AFP gautame įstatymo projekte.

Priemonė keliautojams galios, „nepriklausomai iš kur jie atvyksta, ar kokiu transportu“, – žiniasklaidos grupei „Funke“ sakė finansų ministras Olafas Scholzas.

Pagal dabartinius Vokietijos įstatymus, visi į Vokietiją lėktuvu atvykstantys neskiepyti keliautojai turi testuotis, tačiau tiems, kas atvyksta automobiliu ar traukiniu, ši taisyklė netaikoma, nebent jie keliauja iš labai paveiktos šalies.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių