J. Navalnajai bus įteikiama Vokietijos žiniasklaidos laisvės premija

  • Teksto dydis:

Mirusiam Rusijos disidentui Aleksejui Navalnui ir jo žmonai Julijai šiemet skirta vieno svarbiausių Vokietijos forumo „Žiniasklaidos laisvės premija“. Pranešama, kad J. Navalnaja apdovanojimą atsiims asmeniškai.

Premija kasmet įteikiama Ludwigo Erhardo aukščiausiojo lygio susitikime. Renginys pavadintas buvusio konservatorių kanclerio, ėjusio pareigas praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje, vardu. Ji skiriama visuomenės veikėjams už nuveiktus ypatingus darbus žodžio laisvės, dialogo ir demokratijos labui.

Pernai apdovanojimą gavo Rusijos politikas ir buvęs šachmatų didmeistris Garis Kasparovas. Premija apdovanotas yra ir Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis, taip pat buvęs Sovietų Sąjungos prezidentas Michailas Gorbačiovas.

Renginyje sveikinimo kalbą sakys Vokietijos konservatorių opozicijos vadovas Friedrichas Merzas.

„Julija Navalnaja yra drąsi Rusijos pasipriešinimo judėjimo lyderė. Po jos vyro Aleksejaus, kuris 2024 m. vasario 16 d. mirė Sibiro kalėjime Vladimiro Putino pakalikų rankos, mirties ji yra demokratinio prabudimo Rusijoje lyderė“, – teigiama žiuri pranešime.

Daugelį metų A. ir J. Navalnai buvo žymiausi opozicijos aktyvistai Rusijoje.

„Jie yra geresnės, naujos, laisvos ir demokratinės Rusijos veidai“, – sakoma žiuri pranešime.

Apdovanojimą finansuojanti žiniasklaidos grupė „Weimer Media Group“ informavo, kad ceremonija įvyks balandžio 19 d. Gmundo prie Tėgernzės miestelyje į pietus nuo Miuncheno.NAUJAUSI KOMENTARAI

O kas

O kas portretas
jinai per viena ta boba išpurtusiu snukiu, kas čia per nasralnas, vienas nasralnas jau padvėsė kaip koks šuo

NA...JI "NUSIPELNĖ" VOKIETIJAI...

NA...JI "NUSIPELNĖ" VOKIETIJAI... portretas
Ne jokia paslaptis - Navalnas buvo ruošiamas Vokietijoje ir išsiųstas į Rusiją organizuoti perversmą...Ir...suorganizavo....Čia antra Cichanovskaja.

Anonimas

Anonimas portretas
Pažiūrėkit, kokia ji šlykšti, ta jau visų užmiršto veikėjo lerva...vien koks snukis, žvilgsnis ....
VISI KOMENTARAI 18

Galerijos

Daugiau straipsnių